Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Do osób z Bydgoszczy i okolic:)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lebara
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 10:41    Temat postu: Do osób z Bydgoszczy i okolic:) Odpowiedz z cytatem

Powoli zaczynamy rozglądać się za salą weselną....dlatego mam małą prośbę do osób z Bydgoszczy i okolic o polecenie jakieś fajnej i w miarę taniej sali weselnej uśmiech Jak na razie naszym nr 1 jest sala Dwór Biesiadny w Rojewie, ale nigdzie nie mogę znaleźć w necie opinii na temat tego lokalu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech Ja jestem z Bydgoszczy...nasze wesele odbędzie się w restauracji "Pod Dębem" na ulicy Fordońskiej...mamy niewielką liczbę gości więc jest wystarczająca. A na ile osób planujecie swoje? Może coś pomogę?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lebara
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oboje mamy duża rodzinę i wyszło nam około 80 osób chociaż i tak na początku było 100 osób uśmiech Potrzebujemy sale gdzie przy okazji będzie można wynająć pokoje bo będziemy mieli gości np z Świnoujścia.

hmmm jeśli można wiedzieć ile płacisz tam za osobępytajnik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm to potrzebujecie dość sporej sali... Na Fordońskiej w Bydgoszczy, jakoś niedługo otwierają świeżo wybudowana nową Telimenę, często tam przejeżdżam wygląda naprawdę imponująco...
My płacimy 165 zł od osoby...mamy w tym tort i ciasto uśmiech dokupujemy tylko napoje i alkohol uśmiech
Duże wesele w samej Bydgoszczy, to restauracja na Zawiszy cieszy się dobrymi opiniami, Łuczniczka też niczego sobie. Pod Bydgoszczą to oczywiście Hotel Pałac w Myślęcinku, i sama byłam na weselu w "Oberży Stara Winnica" w Kołaczkowie...byłam zachwycona uśmiech
A pod Bydgoszczą to w jakim kierunku dokładnie szukacie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lebara
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Solca Kujawskiego co prawda jest w moim mieście jedna restauracja, która ewentualnie mogłaby być ale słyszałam różne opinie o niej. Ślub w kościele oczywiście będzie w Solcu szukamy czegoś nie daleko Bydgoszczy żeby nie jeździć za daleko.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka miała w lipcu wesele w Jura Parku, widziałam zdjęcia całkiem ładnie to wyglądało? nie wiem jak to z ceną tam wygląda. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lebara
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda jest jeszcze Jura Park a ceny są zależne od menu..... tylko mi osobiście nie podoba się wystrój sali jak na wesele.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może w samej Bydgoszczy uda się Wam coś znaleźć uśmiech Trzymam kciuki i daj koniecznie znać co wybraliście uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czkawka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 1 Mar 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jesli chodzi o sale to dobrym lokalem jest Carina w Brzozie. Dobre jedzenie w miarę tanie poza bydgoszcza jest luz jak chce sie ktoś przewietrzyć. Mają dwie sale do wyboru. Tam jest blisko hotel wiec bedzie gdzie gości spac położyć uśmiech

A jesli chodzi o samociązek słyszałam dobre opinie o tym lokalu i jedzeniu ...uśmiech
_________________
www.slub-organizacja.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bozzy88
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 5 Paź 2018, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytajcie znajomych w tej sprawie. Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie uśmiech
_________________
Czas to nie droga szybkiego ruchu pomiędzy kołyską a grobem; czas – to miejsce na zaparkowanie pod słońcem – Phil Bosmans
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group