Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowa wypozyczalnia sukien slubnych w Belchatowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BUciki
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sro 2 Lut 2011, 11:57    Temat postu: Nowa wypozyczalnia sukien slubnych w Belchatowie Odpowiedz z cytatem

Niedługo bedzie otwarta. Bedzie to elegancka wypozyczalnia gdzie krawcowa dopasuje suknie do kazdej panny młodej a ceny beda zaczynaly sie od 100 zl wypozyczyc bedzie można na caly tydzien.
Moze macie jakies sugestie co jeszcze powinno byc?? A może to kiepski pomysł pytajnik
A wy poszlybyscie do takiej wypozyczalni. Sukienki były by z kolekcji 2010 czyli rok wczesniej a nie takie stare i brudne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BUciki
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie napisze co o tym mysli pytajnik
Ja napisze jak to wygladało z mojej strony. Moja mama mi zaproponowała zebym własnie wyporzyczyła suknie nie ze wzgledu na finanse bo w ostatecznosci kupilam nowa. stwierdzila ze kupowanie czegos na jeden raz co kosztuje jak pol auta jest bezsensu.
A kupiłam nową bo gdy weszłam do wypozyczalni to poczułam nieprzyjemny zapach a sukienki wisiały jedna za druga w foli. obsługa tez nie była najlepsza poprostu była (wiadomo jak sie dostaje 900zl to po co sie starac) czułam sie tam jak w lumpexie to może nie ale jak na jakims bazarze a ceny no coz 750 a nawet wiecej za suknie, chociaz taniej tez było
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie chciałam sukni z wypożyczalni ponieważ w wypożyczalni nie zawsze jest pełna rozmiarówka, więc była bym złą jak bym znalazła sukienkę która by mi się bardzo podobała a nie mogłabym jej mieć. Dlatego pierwszym powodem dla którego suknie kupiłam w salonie, a nie w sklepie z używanymi sukniami jest to że ta suknie będzie szyta od początku do końca według mojej miary a 2 powodem jest to ze suknie wypożyczoną oddaje i nic z niej nie mam a jak kupie sobie swoją na własność to zawsze mogę ją odsprzedać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BUciki
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli moge odpisac na twoje argumenty to czesciowo sie z nimi zgodze.
Jeżeli chodzi o rozmiarowke to faktycznie masz ograniczony wybor ale niekiedy można przerobic zeby pasowała na ciebie ale niekiedy uśmiech
A co do twojego drugiego argumentu. To kupujesz sukienke nowa za ok 2000 zl a potem chcesz ja sprzedac optymistyczna wersja jest taka ze sprzedasz za 1000 zl (bo mozesz wogole nie sprzedac) czyli tracisz ok 1000 zl a wypozyczyc mozesz za mniej i nie wisi ci w szafie.
oczywiscie kazdy ma swoje zdanie a ja rozumiem twoje stanowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BUciki
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dziekuje za odpowiedz, jezeli ma ktos jeszcze jakies argumenty lub sugestie to bardzo prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ty tez masz racje tylko jak ja chciałam wypożyczyć sukienkę to akurat ta która mi się podobała to nie była do wypożyczenia a te sukienki które można było wypożyczyć to kosztowały najmniej 1300 zł a za ta cenę nieraz można kupić już używaną sukienkę i później ja sprzedać nawet za 600zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BUciki
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie o takie ceny mi chodzi. Za 1300 można nawet nową uszyc to do takiej wypozyczalni tez bym nie poszła. Maxymalnie było by 700
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to do takiej wypożyczalni bym zaszła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BUciki
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey uśmiech
Widze że jednak jest male zainteresowanie to chyba żle pytajnik Otwarcie troche se przedłuzy z powodu kasy oczko ale bedzie otwarta. Pomyslalam ze doloze do tego nowe dodatki do kupienia oczywicie (buty podwiazki ponczochy , ozdoby itp itd) oraz do kupienia uzywane suknie do chrztu. Tak żeby tego asortymentu miec i cos handlowac nawet poza sezonem uśmiech nie wiem czy to dobry pomysl ? jak myslicie
A te suknie znanych firm to dopiero za rok bo po pierwsze duza inwestycja na ktora mnie a razie nie stac a po drugie moze jednak nie wyjdzie.
Czasami jestem pełna optymizmu a czasami wrecz przeciwinie ...
poradzcie cos ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group