Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FOTOGRAF kiedy sesja zdjęciowa?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaTychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 20:10    Temat postu: FOTOGRAF kiedy sesja zdjęciowa? Odpowiedz z cytatem

Witam, z przyszłym mężem nie wiemy co zrobić... Bo moja mama sądzi i Ja, że najlepiej zdjęcia w plenerze wychodzą w czasie ślubu że gości się zostawia na sali a My jedziemy na zdjęcia (bynajmniej z mojej strony jest taka tradycja w rodzinie)... Mój partner się oburzył i powiedział, że woli robić zdjęcia Po ślubie (np. w poniedziałek) ;/ nie wiem co o Tym sądzić.... ? może Wy jakoś poradzicie jak jest najlepiej pytajnik robimy wesele 1 dzień.
_________________
MagdaTychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Was, ale również od pogody. Ja jakoś chyba sobie nie wyobrażam gdybym miała mieć robione zdjęcia w deszczu. (choć może i fajnie by to wyszło).
My raczej wybierzemy się w dzień wesela na plener
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to robienie zdjęć zupełnie już po ślubie i weselu jest jakies takie no... nie za bardzo. Wkońcu to mają być fotki dokumentujące Wasz ślub a nie jakiś tam dzień po ... i jaka by pogoda nie była to powinien być TEN dzień. Potem to jest jakieś takie... udawane Razz
ale może tylko ja tak sądzę język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdaTychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 24 Lip 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie mi też się tak wydaje że w czasie ślubu najlepiej, w końcu to ten pamiętny dzień i w ogóle...
_________________
MagdaTychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moje_niebo
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 27 Lip 2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie wydaje ze jesli robicie wesele, zapraszacie gosci to powinniscie byc z nimi, a nie zostawiac ich i jechac na sesje...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 27 Lip 2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możecie zrobić zdjęć przed kościołem? My mamy zamówionego fotografa na 13, a ślub jest o 16.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lokal
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 29 Sty 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony - fotografa ślubnego - absolutnie dzień ślubu odradzam!!

Po co Wam dodatkowy stres? Że mało czasu, że goście czekają, że są korki na mieście, że z pośpiechu zdjęcia będą mało fajne....

Ja na sesję z Parą Młodą poświęcam cały dzień. Jedziemy na lokację, za którą czasami też trzeba zapłacić, robimy zdjęcia, szukamy najlepszych kadrów, budujemy dynamikę kadrów i całej sesji....

Dobra fotografia wymaga moi drodzy czasu!

Na marginesie dodam, że asystuję na co dzień też przy sesjach w studio i plenerze do gazet (Viva, Twoj Styl itp itd), reklam i billboardów i zdradzę, że te sesje trwają naprawdę po 14-18 godzin. Tak więc czas na sesję schodzi....ale to akurat poświęcić jest warto!! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Sob 29 Sty 2011, 14:01    Temat postu: Re: FOTOGRAF Odpowiedz z cytatem

MagdaTychy napisał:
Witam, z przyszłym mężem nie wiemy co zrobić... Bo moja mama sądzi i Ja, że najlepiej zdjęcia w plenerze wychodzą w czasie ślubu że gości się zostawia na sali a My jedziemy na zdjęcia (bynajmniej z mojej strony jest taka tradycja w rodzinie)... Mój partner się oburzył i powiedział, że woli robić zdjęcia Po ślubie (np. w poniedziałek) ;/ nie wiem co o Tym sądzić.... ? może Wy jakoś poradzicie jak jest najlepiej pytajnik robimy wesele 1 dzień.


Jak to w życiu najlepiej żeby był wilk syty i owca cała. Ja swoim klientom proponuje miniplener w dniu wesela. Powiedzmy godzina, czasem tylko pół godziny gdzieś blisko miejsca imprezy oraz plener właściwy w tygodniu po ślubie.
Tym sposobem młoda para ma fotki na świeżości i atmosferze dnia ślubu, znika że ślubu na krótko - tak że niektórzy mogą się nawet nie zorientować że ich nie ma, a po wszystkim fotograf w tygodniu ma swój czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZIMFOTO
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 29 Sty 2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plener tego samego dnia polecam robić w tedy, kiedy jest
ogród lub ciekawe miejsca koło domu, lub kościoła lub koło sali w tedy warto wykorzystać nie dużo czasu na plener tego samego dnia. W tym dniu możno zrobić zdjęcia ze starszymi .
A innego wybrać inne miejsce lub inne miasto na plener innego dnia i wtedy bez starszych.
Czasami panowie nie chcą się golić na plener innego dnia , a pani iść do fryzjera lub zepsuła się pogoda a wypożyczoną suknię trzeba oddać lub podróż poślubna czeka lub na plener innego dnia , nie ma czasu czyli plener innego dnia nie wypalił i co w tedy ?
- dla tego warto robić plener tego samego dnia.
Ja polecam robić zdjęcia plenerowe jednak w tych dwóch różnych dniach bo emocje są zupełnie, innę fryzury i na drugim plenerze możno zmienić lokacje gdzie się chce Wink

pzykład plener tego samego dnia kolo sali, bez starszych





W sali


Plener innego dnia




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 31 Sty 2011, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIMFOTO: Igor= ekstra zdjęcia. Wiele też cennych uwag co do planowania plenerów.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group