Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dlaczego tak drogo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZIMFOTO
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokal- masz rację wykrzyknik!
A przepaloną suknię ślubną , widzę na większości zdjęć fotografów i Wiesz co najśmieśniejsze że większość par i fotografów nie będą wiedzieć co to jest Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ZIMFOTO
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebastianfrost napisał:
WIDEOFILM napisał:
Przecież na tym zdjęciu nic nie widać... Very Happy

No co ty opowiadasz, przecież to jest świetne zdjęcie, są emocje, jest zabawa, dzieci się ładnie bawią - oj czepiasz się, zdjęcie jest SłitAśne Wink

Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy
Takie zdjęcia to może za darmo zrobić gość na weselu no już dla fotografa nawet za 800zł to już nie wypada, od takiego trzeba uciekać jak najdalej i poszukać lepszej oferty- Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebastianfrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Gostyń/Poznań/Włocławek

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIMFOTO napisał:
sebastianfrost napisał:
WIDEOFILM napisał:
Przecież na tym zdjęciu nic nie widać... Very Happy

No co ty opowiadasz, przecież to jest świetne zdjęcie, są emocje, jest zabawa, dzieci się ładnie bawią - oj czepiasz się, zdjęcie jest SłitAśne Wink

Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy
Takie zdjęcia to może za darmo zrobić gość na weselu no już dla fotografa nawet za 800zł to już nie wypada, od takiego trzeba uciekać jak najdalej i poszukać lepszej oferty- Wink

Masz 100 % racji, ale myślę że każdy z nas jest w stanie znaleźć podobne zdjęcia na stronach "fotografów" ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lokal
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście i mi samemu zdarza się przepalić suknię, ale:
1. robię to świadomie, bo fotografuję w RAWach,więc wystarczy takie zdjęcie wywołać na 2 razy i załatwione
2. jeżeli jest to niezamierzone- nie oddaję przecież takiego zdjęcia klientowi!wykrzyknik!

ehhhhhhhhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest okrutna, gro ludzi nie wie, jak powinno wyglądać dobre zdjęcie. O nieostrości, przepalonej sukni itd. nie mają pojęcia. Sama się dziwię, że tego nie widzą np. ostatnio znajoma pokazała mi zdjęcia swojej rodzinki, pan fotograf zrobił świetne zdjęcia na których ona miała głowę jak w stożkogłowych, tak obiektyw przerysował. Patrzyłam i nie wierzyłam, aż zapytałam "Ewka ty nie widzisz, że masz nienaturalnie długą głowę?" Popatrzyła i ze smutkiem w głosie przyznała mi rację. Później pokazałam jej gdzie uciekła ostrość, bo oczywiście nie była na twarzy. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
graphit
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk/Olsztyn

PostWysłany: Pią 25 Lis 2011, 22:12    Temat postu: nie jest drogo Odpowiedz z cytatem

Zawsze są chętni żeby zrobić coś taniej, pytanie czego chcemy, jakości i ładnego utrwalenia tego niepowtarzalnego dnia czy bardzo niskiej ceny...
Popr.pisownię, polskie lit./mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lorin
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 19

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że wolimy zapłacić mniej fotografowi, który robie przeciętne zdjęcia niż zapłacić trochę więcej i skorzystać z usług profesjonalnego fotografa z talentem artystycznym. Moim zdaniem i tak zwykle zdjęcia wychodzą dobrze, czasami jednak to para młoda sama sobie szkodzi. Liczy się przecież gust pary młodej, wyczucie stylu itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest też taka- że w tym wszystkim najważniejsze jest .... właśnie artystyczne wyczucie.
Głupi przykład- u siostry na weselu był przez parę godzin znajomy- właśnie taki fotograf z doskoku. Coś tam wiedział, coś tam umiał. Sprzęt prezentował się imponująco. Zdjęcia szału nie robiły- najgorsze też nie były.
A najpiękniejsze ujęcia, z najlepszym oświetleniem, wzięta przez nich omyłkowo jako pakiet od fotografa - zrobił im mój narzeczony (zresztą muzyk ) moją idioten kamerą za 200zł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Prawda jest też taka- że w tym wszystkim najważniejsze jest .... właśnie artystyczne wyczucie.
Głupi przykład- u siostry na weselu był przez parę godzin znajomy- włąśnie taki fotograf z doskoku. Coś tam wiedział, coś tam umiał. Sprzęt prezentował sie imponująco. Zdjęcia szału nie robiły- najgorsze też nie były.
A najpiękniejsze ujęcia, z najlepszym oświetleniem, wzięta przez nich omyłkowo jako pakiet od fotografa - zrobił im mój narzeczony (zresztą muzyk ) moją idioten kamerą za 200zł.
Muzyk, to przecież artysta, jest przez to predysponowany do artystycznego spojrzenia, to mnie akurat nie dziwi..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lorin napisał:
Prawda jest taka, że wolimy zapłacić mniej fotografowi, który robie przeciętne zdjęcia niż zapłacić trochę więcej i skorzystać z usług profesjonalnego fotografa z talentem artystycznym. Moim zdaniem i tak zwykle zdjęcia wychodzą dobrze, czasami jednak to para młoda sama sobie szkodzi. Liczy się przecież gust pary młodej, wyczucie stylu itd.


Niekiedy płaci się kupę kasy, czeka kilka miesięcy na zdjęcia a one i tak są nieostre, nic sobą nie przedstawiają i generalnie to sama bym takie zrobiła. Znajomi natomiast musieli mieć "najlepszego i najbardziej rozchwytywanego fotografa z regionu" i mają ładne zdjęcia z sesji, za to beznadziejne z wesela. Pozowane zdjęcia jednak większości fotografów wychodzą ładnie, ale płacić 3500zł za nieostre zdjęcia z wesela na którym było 40osób i nawet nie każdy ma zrobione jedno zdjęcie? No way!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group