Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie kosmetyki w czasie ciazy ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idę jutro pobuszować po rosmanie w poszukiwaniu kremu
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam i Ziajkę i Perfecte - oba mi pasowały lol w Rossmannie jest jeszcze coś takiego:



I TO JEST BEZNADZIEJNE!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie żartuj....
Ja byłam w tym zakochana. W ogóle w całej serii Babydrem jestem mega zakochana! Zarówno kosmetyki dziecięce jak i dla dorosłych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pokazała nimfa miałam balsam i bardzo sobie chwalę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
miałam i Ziajkę i Perfecte - oba mi pasowały lol w Rossmannie jest jeszcze coś takiego:



I TO JEST BEZNADZIEJNE!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!


Zgadzam sie w 100 procentach! Zmarnowane pieniądze, mam z tego żel pod prysznic i balsam.

Ja polecam oliwkę dla dzieci bambino smaruję się nią 2 razy w tygodniu po kąpieli a w pozostałe dni zwykłam balsamem z Garniera i nie mam ani jednego rozstępu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny prawda jest tak, że jak zapisane wam w genach podsiadanie rozstępów to będziecie je miały, niezależnie od wydanej kasy na kosmetyki...
Ja oliwkuję (od czasu do czasu, jak pamiętam) brzuch zwykłą oliwką i rozstępów nie mam, ale moja mama też nie ma więc mi to było "pisane"...

Jedyne co, może uratować to wstrzykiwanie kolagenu... Bo kolagen wmasowany nie da nic, bo najzwyczajniej w świecie się nie wchłania przez powłoki tkanki skórnej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
nimfa napisał:
miałam i Ziajkę i Perfecte - oba mi pasowały lol w Rossmannie jest jeszcze coś takiego:



I TO JEST BEZNADZIEJNE!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!


Zgadzam sie w 100 procentach! Zmarnowane pieniądze, mam z tego żel pod prysznic i balsam.

Ja polecam oliwkę dla dzieci bambino smaruję się nią 2 razy w tygodniu po kąpieli a w pozostałe dni zwykłam balsamem z Garniera i nie mam ani jednego rozstępu.


właśnie to był na promocji w rossmanie, wzięłam sobie tą zajkę narazie na próbe.. cena przystępna 13 z groszami
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płaciłam dużó więcej nie pamiętam dokładnie ale coś pond 30 zł za żel i balsam. Ale naprawdę blondyna polecem zwykła oliwkę dla dzieci:) ładnie pachnie, (chociaż mój mąż mówi że jka sie dziecko urodzi i ją też bedę bym smarowała to on się wyprowadza, bo majuż dość zapachu oliwki:P)mało kosztuje i jest ponoć najbezpieczniejsza dla skóry:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oliwkę używałam do tej pory wlewałam do kąpania i smarowałam się - ale mam tendencje chyba do rozstępów bo chyba coś widze na pośladkach ;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powinnaś zaraz po kąpieli jak wyjdziesz i wytrzesz się recznikiem, wsmarowaywać ja w całe ciało puki jeszcze jest ciepłe , w moim przypadku piersi, brzuch, boczki, plecy na wysokość jaką dostałam i posladki właśnie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group