Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sposób jak ustalić rozmiar pierścionka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
autocash
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 103

PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z gumowym pierścionkiem był genialny!
Mi (z takich, które potem wspomina się z uśmiechem) przyszedł do głowy jeszcze jeden. Warunek - kobieta nie może wiedzieć, co to jest suwmiarka. Wtedy kupujesz sobie taką po drodze do niej (że niby przy okazji byłeś w sklepie). Na pytanie "co to jest" wspaniałomyślnie prezentujesz zastosowanie, mierząc pierścionek. "Patrz Kochanie, Twój pierścionek ma XXX mm. średnicy". Ona to wie w ramach ciekawostki, a Ty po to, żeby potem pójść z tą wiedzą do jubilera uśmiech .
Ale chyba najlepszy wydaje mi się pomysł z mierzeniem pierścionka na swoim palcu. Problem rzeczywiście jest wtedy, gdy kobieta nie nosi pierścionków...
_________________
Autocash - Twoja wypożyczalnia samochodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku - wzięliśmy miarę u jubilera stąd wiem że mam rozmiar 17...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chanela
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 92
Skąd: Zdolny Śląsk

PostWysłany: Nie 7 Paź 2012, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi po prostu został zabrany pierścionek uśmiech Widocznie czas naglił a wcześniej o tym nie pomyślał uśmiech no i dobrze bo pewnie by mi wybrał o 2 rozmiary za duży oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było tak, jak już ktoś wspomniał - Misiek przymierzył mój pierścionek i później mierzył u jubilera oczko Trafił idealnie, bo rozmiar wybrał ten sam, tylko nie wiedział, że pierścionek, ktory mierzył jest mi za duży... W efekcie i ten zaręczynowy był za duży i musieliśmy go o rozmiar zmniejszyć mruga
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Sob 16 Mar 2013, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dostałam za duży i potem po prostu go zmniejszyliśmy - prosto i nieskomplikowanie uśmiech


Zresztą nie dostałam "nówki nie śmiganej" uśmiech tylko taki, jak ja to nazywam "z duszą" po swojej przyszłej teściowej:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Nie 17 Mar 2013, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę mało romantycznie zostałam bezczelnie, bez ceregieli zaciągnięta do jubilera do zmierzenia palca. "Po co?" "Bo kiedyś może się przydać" Very Happy
Wcześniej w ogóle nie nosiłam nic na rękach, więc był to pewien problem. Żeby się "przyzwyczaić" dostałam od Narzeczonego inny pierścionek, więc przy tym już zaręczynowym nie miał problemu. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeszyt3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 28

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrać pierścionek po cichaczu uśmiech
_________________
Czy puściłabyś swojego narzeczonego na striptease w wieczór kawalerski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez odkrywcze - zeszyt, przestań nabijać sobie posty!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misjaslub
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 10

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 11:45    Temat postu: jeszcze jeden sposób na "spiącą królewnę" Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze jeden sposób na zmierzenie rozmiaru palca. Wystarczy kawałek nitki i "śpiąca królewna" Very Happy

Kiedy Wasza wybranka będzie spała, weźcie kawałek nitki i owińcie jej palec serdeczny zaznaczając gdzie się kończy.

UWAGA! nie zaciągajcie nitki (lub wstążeczki), musi gładko przylegać. Pamiętajcie, że pierścionek nie będzie taki "obcisły" i musi przejść przez kosteczki. I nie pomylcie ręki! Prawe palce są zwykle rozmiar większe niż lewe.
_________________
http://www.misjaslub.pl/ - Wasz ślub, nasza pasja:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pijey90
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Śrem

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu kupiłem wcześniej tańszy srebrny na chybił trafił lol i już potem wiedziałem jaki rozmiar ma mieć zaręczynowy Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group