Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sposób jak ustalić rozmiar pierścionka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój D. zupełnie z rozmiarem nie trafił, z 13czy 14 trzeba by go zmniejszyć do 9. Na szczęście w sklepie bez dodatkowych opłat wykonają nowy, bo o tyle rozmiarów po zmniejszeniu nie wyglądał by dobrze. Teraz miesiąc muszę czekać. Powiedziałam D. że teraz chyba drugi raz musi się oświadczyć, bo nowy pierścionek i tyle czekania język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 10 Sty 2012, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
mi D kupił pierścionek z gumą do żucia dla jaj taki za 3zł ale za to regulowany, i założył romantycznie na palec. Oczywiste było ze nie będę w nim chodzić, więc jak tylko go zdjęłam to zakosił go i miał gotową rozmiarówkę, a ja nawet sie nie zorientowałam, z ten pierścionek to był po to żeby zdobyć rozmiar palca

Genialne Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trzeba przyznać,że to bardzo pomysłowe i nie budzące żadnych podejrzeń uśmiech Gratuluję kreatywności partnera!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 15 Lut 2012, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
spasi napisał:
mi D kupił pierścionek z gumą do żucia dla jaj taki za 3zł ale za to regulowany, i założył romantycznie na palec. Oczywiste było ze nie będę w nim chodzić, więc jak tylko go zdjęłam to zakosił go i miał gotową rozmiarówkę, a ja nawet sie nie zorientowałam, z ten pierścionek to był po to żeby zdobyć rozmiar palca

Genialne Very Happy Very Happy Very Happy


ale pomysłowy Narzeczony uśmiech oklaski dla niego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł faktycznie bardzo ciekawy,z tym że tutaj można się przeliczyć,bo często rozmiar tych "gumowych" różni się od prawdziwych. Miejmy to na uwadze,chociaż zawsze można dać do poprawki,wszystko zależy od jubilera.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pomysły to zwinąć pierścionek albo załóż na swój palec i zobacz gdzie Ci się zatrzyma. Nie idź z nią do sklepu język ewentualnie możesz jeszcze zmierzyć średnicę.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli kobieta nie nosi pierścionków? I niby dlaczego gumowy pierścionek ma inny rozmiar od normalnego, palec się przy nim kurczy czy jak pytajnik
Te "dobre rady" są i odkrywcze, i praktyczne, bardzo język.
Ja byłam z moim narzeczonym w sklepie, sama wybrałam pierścionek i do tej pory nie widzę w tym żadnego faux pas.
Jednak jak się nie ma pojęcia, co napisać, pisze się byle bzdurę, byle postów z nickiem ponabijać. Ciekawe, czy to dochodowe zajęcie, takie spamowanie forów...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
A jeśli kobieta nie nosi pierścionków? I niby dlaczego gumowy pierścionek ma inny rozmiar od normalnego, palec się przy nim kurczy czy jak pytajnik
Te "dobre rady" są i odkrywcze, i praktyczne, bardzo język.
Ja byłam z moim narzeczonym w sklepie, sama wybrałam pierścionek i do tej pory nie widzę w tym żadnego faux pas.
Jednak jak się nie ma pojęcia, co napisać, pisze się byle bzdurę, byle postów z nickiem ponabijać. Ciekawe, czy to dochodowe zajęcie, takie spamowanie forów...

my tak samo, najpierw szukaliśmy razem w internecie tego jednego wybranego a potem pojechaliśmy razem do sklepu obejrzeć na żywo i od razu kupiliśmy,nie było problemu z rozmiarem bo przymierzyłam na miejscu i też nie uważam że to jakiś "gorszy" sposób kupowania pierścionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wybierałam pierścionka, M. sam go wybrał. Jest przepiękny i za duży - spada z czwartego palca uśmiech Spadł mi już 4 razy, więc przełożyłam na środkowy i jest super uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcześniej nosiłam jakiś tam pierścionek, i mój A. tak niby z ciekawości zapytał, na które palce mi pasuje najbardziej uśmiech i jak go ściągnęłam to on go założył na swój palec, zapamiętał dokąd go mógł założyć i w sklepie mierzył na siebie lol pamiętam jak mówił że Pani się na niego dziwnie patrzyła Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group