Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolejna rocznica .. jaki prezent?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 13:00    Temat postu: Kolejna rocznica .. jaki prezent? Odpowiedz z cytatem

Otóż za 3 dni będziemy świętować naszą drugą rocznicę związku i chciałabym Was zapytać kochane forumki, co byście sprezentowały ukochanemu?
Nie jestem przy kasie za bardzo, ale zawsze mogę pożyczyć od mamy choćby na jakiś drobny podarek ..
znając życie A. coś wymyśli (jak w zeszłym roku dał mi perfumy, a ja chyba w końcu nic szczególnego..) ..

Zdjęcie w ramce ma nasze nad biurkiem powieszone, perfumy ma, prenumeratę ulubionej gazety też, koszul i krawatów pod dostatkiem, książek nie czyta ..

Po prostu nie wiem ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co twój A lubi robić najbardziej? NIe wiem może zrób coś sama dla niego!wykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A filmy lubi? Jakiś szczególny gatunek? Może ma ulubiony film? Wtedy można mu kupić kolekcjonerskie wydanie takowego. Jakie ma hobby? Co robi w wolnym czasie? Coś związanego z jego pasją? Może majsterkuje, wędkuje, jest kibicem sportowym, malarzem amatorem, no nie wiem...
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dałam kiedyś mojemu skarbowi wejściówę na paintball'a. Cieszył się jak małe dziecko z nowej zabawki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli drobiazg to np. portfel,jeżeli ma jakiś to zawsze może wymienić go na nowy, do środka możesz od razu włożyć swoje zdjęcie uśmiech Kubek z jego imieniem uśmiech Ewentualnie bokserki-ze śmiesznym napisem (Ja takie kupiłam mojemu K. z prezerwatywą i napisem "Stary nie pękaj" cieszył się jak dziecko oczko )
Albo faktycznie jakiś zestaw dla mężczyzn uśmiech
A jak nie to kup bilety do kina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyś się decydowała na portfel, pamiętaj, żeby do środka włożyć też symboliczny grosik - żeby się pieniądze trzymały;)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni modne są też koszulki z napisami np. "Najwspanialszy mąż na świecie" itp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 16:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja mam zgryza Rolling Eyes Zbliża się nasza rocznica zaręczyn i zupełnie nie wiem co kupić. Szampana już mam (ale to bardziej dla mnie, bo który facet tak naprawdę lubi szampana?), piżama głupio, bokserek ma już nadmiar (zresztą nie chcę powielać prezentu pod choinkowego mojej mamy), książki dostaje zawsze, koszulki typu "Fajny mąż" irytują nas oboje, filmy, które chce obejrzeć znajduje w necie, męski zestaw też wydaje się mało trafiony (kosmetyki kupuje sobie sam, a ja nie mam zamiaru traktować go jak dziecko i narzucać swojego gustu). W dobre perfumy wyposaża się na lotniskach, nie pali, nie jest męskim gadżeciarzem, sprzętu sportowego nie potrzebuje, scrabble kupiłam mu ostatnio. I co ja mam zrobić? Udać, że zapomniałam? Głupio tak...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tu właśnie problem , z tymi naszymi mężczyznami nie wiedomo co im kupić.
Ja zastanawiam się nad prezentem walentynkowym chiałam zrobić kolację przy świecach , ale to można zrobić i bez okazji. Więc nie mam pojęcia ale jeszcze trochę czasu więc coś wykombinuje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group