Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

foteliki samochodowe/wózki
Goto page 1, 2, 3 ... 130, 131, 132  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marta_ges
moderator
moderator


Joined: 02 Oct 2009
Posts: 7062
Location: Lublin

PostPosted: Mon 24 Jan 2011, 12:21    Post subject: foteliki samochodowe/wózki Reply with quote

Zaczęliśmy zastanawiać się jaki wózek i co najważniejsze jaki fotelik samochodowy kupić. Prosiłabym o opinie doświadczonych już w tej kwestii mam i tatusiówuśmiech Chodzi mi głownie o to jakich producentów wózków i fotelików używacie, jaki to model i jak się sprawuje. Najbardziej chodzi mi o foteliki, bardzo dużo podróżujemy, jeździmy do rodziców i na różne wyjazdy więc fotelik musi być bezpieczny i funkcjonalny uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
florzak
guru
guru


Joined: 12 Jun 2009
Posts: 5818

PostPosted: Mon 24 Jan 2011, 13:49    Post subject: Reply with quote

Posiadamy wózek quinny speedi sx, jesteśmy bardzoz adowoleni z niego, prowadzi sie fantastycznie, Szymonowi jest w nim wygodnie, fotelik mamy maxi cosi cabrio fix kompatybilny ze stelażem wózka - i to uważam za ważne, bo to bardzo duża wygoda:)
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
marta_ges
moderator
moderator


Joined: 02 Oct 2009
Posts: 7062
Location: Lublin

PostPosted: Thu 27 Jan 2011, 23:27    Post subject: Reply with quote

Ł. też wybrał fotelik maxi cosi:-)podobno te fotelili są bardzo dobre i wysoko oceniane w testach bezpieczeństwa.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
KiSe
guru
guru


Joined: 03 Nov 2008
Posts: 2269
Location: Poznań/Oświęcim

PostPosted: Fri 28 Jan 2011, 10:51    Post subject: Reply with quote

My zastanawiamy się nad maxi cosi 3 w jednym - gondola, spacerówka oraz fotelik samochodowy, mieliśmy też na oku chicco, ale zrezygnowalismy ze względu na małe kółka smutny
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
florzak
guru
guru


Joined: 12 Jun 2009
Posts: 5818

PostPosted: Fri 28 Jan 2011, 15:45    Post subject: Reply with quote

Polecam fotelik i rzeczywiście mają dobre oceny w testach bezpieczeńśtwa.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dorotam
guru
guru


Joined: 10 Mar 2010
Posts: 3470
Location: :))

PostPosted: Fri 28 Jan 2011, 19:07    Post subject: Reply with quote

Florzak...a powiedz mi,czy Wasz fotelik ma też fukcję do leżenia?? czy siedzące?? i który to model dokładnie pytajnik
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
florzak
guru
guru


Joined: 12 Jun 2009
Posts: 5818

PostPosted: Sat 29 Jan 2011, 17:33    Post subject: Reply with quote

Maxi cosi cabrio fix 0 - 13 kg. Nie ma funkcji leżenia, ale ma wkładkę redukcyjna dla noworodka i wtedy jest prawie leżący.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
myszka426
moderator
moderator


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 4826
Location: Gdańsk

PostPosted: Sun 30 Jan 2011, 23:31    Post subject: Reply with quote

my używamy wózka Roan gondola i spacerówka. Dobrze się prowadzi , jest wygodny , jest troszkę ciążki. Fotelik mieliśmy jakiś niemiecki , od 0-13 ale muszę się rozejrzeć za większym. Proponuje kupić fotelik od 0-18kg. Dzieci jak wiadomo szybko rosną , ja wymieniam bo dla Patrycji jest już nie wygodny
_________________

Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
florzak
guru
guru


Joined: 12 Jun 2009
Posts: 5818

PostPosted: Mon 31 Jan 2011, 7:38    Post subject: Reply with quote

Ale jak będzie cieplej to ubranek będzie mniej i się dzidziuś dużej mieści, w naszym foteliku Szymon w pełnym ubranku i w śpiworku mieści się bez problemu, następny zakup to będzie fotelik 15 - 36 kg:)
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
myszka426
moderator
moderator


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 4826
Location: Gdańsk

PostPosted: Mon 31 Jan 2011, 8:32    Post subject: Reply with quote

zdaje sobie sprawę ze ubranka będzie mniej bo się robi cieplej , ale nużki wystają już poza fotelik więc zdecydowałam że kupimy większy , co prawda nie śpieszy się specjalnie , bo narazie jeździmy autobusami
_________________

Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 130, 131, 132  Next
Page 1 of 132

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group