Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

foteliki samochodowe/wózki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 130, 131, 132  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mamy ten sam uśmiech A że głowę ma sztywno, to akurat dobrze, nie powinna mu latac na boki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w temacie jeszcze, to bylismy ostatnio na inspekcji fotelikow. Zostaliśmy pochwaleni za dobre zabezpieczenie dziecka w foteliku, podobno tak naciągniętych pasów nie miał tego dnia jeszcze nikt język ale generalnie nasz axkid jest jeszcze za duży dla Błażejka i dopóki się drugie dziecko nie urodzi będzie jeździł w recaro 0-13. Gościu stwierdził, że zagłówek nie chroni dobrze głowy i jak przymierzył Błażejka do tego starego 0-13, to zalecił jazdę w nim do oporu. Dodam, że jak kupowaliśmy fotelik jakoś na wiosnę, to sprzedawca twierdził, że już można się przesiadać, skoro ciągle tyłem wozimy... Ten na inspekcji powiedział jeszcze, że mocno pionowy ten fotelik do naszego auta jest i sam by takiego nie doradzil, ale udało się go trochę "stuningować" i dociągnąć tak, żeby pozycja była bardziej leżąca. Także nie ma się co spieszyć ze zmianą fotelika oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl, też mamy Recaro, my dalej używamy wkładki a mój syn ma głowę dużą (nie mieści się w siatce centylowej dla swojego wieku). Jak kiedyś mąż się uparł, że wyjmie, to cała głowa latała na boki. Ja bym się jeszcze wstrzymała.
U nas z jazdą samochodem było tak, że początkowo synek uwielbiał, po miesiącu już mu się odmieniło i co druga podróż to były wrzaski. Teraz zabieram ze sobą smoka, zabawki, butlę z odciągniętym mlekiem (w dłuższą podróż, bo nie zawsze da się szybko podać cyca), ubieram wygodnie i nie za grubo (strasznie się nam poci dziecko "od spodu", u Was też tak jest?) i jakoś dajemy radę.
Przypomniało mi się, że wnuczka koleżanki miała tak, że nie cierpiała od małego jeździć tyłem do kierunku jazdy i stąd awantury w samochodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:

Przypomniało mi się, że wnuczka koleżanki miała tak, że nie cierpiała od małego jeździć tyłem do kierunku jazdy i stąd awantury w samochodzie.

I co, przesadzili ją przodem do kierunku jazdy?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie wiem, wtedy byłam bezdzietna to się nie interesowałam specjalnie bo się nie znałam na tym. Teraz bym podpytała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wiem, że powinna być w miarę na szytwno, ale on się tak uzewnętrznia, że pomyślałam, że może mu niewygodnie jest.

Justyna - jak się jedzie we dwoje to nie ma problemu, ale gorzej jak samej trzeba pojechać -a w moim przypadku to jakieś 90% . Boje się, że w którymś momencie on mi się zatai od tego wrzasku i będę musiała go reanimować.

Jeszcze, żeby on spał w dzień to by można zaplanować podróże na czas snu. Ale, że on przysypia tylko i wyłącznie przy piersi i to jeszcze na 5-10min to nie da rady ;/
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
No właśnie nie wiem, wtedy byłam bezdzietna to się nie interesowałam specjalnie bo się nie znałam na tym. Teraz bym podpytała.

Poczytaj o fotelach rwf zanim będziecie zmieniać fotelik i nie daj sobie wmówić takich rzeczy, że dziecku lepiej jest przodem do kierunku jazdy oczko
Blog osiemgwiazdek.pl to kopalnia wiedzy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam RWF oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl, obstawiam ze wyjecie wkładki nic nie da w kwestii płaczu. A jednak stabilizacja główki to mega ważna rzecz. Daj znac jak Łukasz zareaguje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się da odstawić od cyca, żeby się ruszyć. Dobrze, że jeszcze się nie buntuje, że leżąc z nim, piszę na forum.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 130, 131, 132  Następny
Strona 127 z 132

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group