Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jesus Peiro
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bat-k
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 10:05    Temat postu: Jesus Peiro Odpowiedz z cytatem

Jeśli którąś z Was zauroczyły suknie Jesusa Peiro, ale szkoda wam wydać powyżej 5 tysięcy na suknię na kilka godzin, może warto pomyśleć o wspólnym kupieniu sukni? Mam rozmiar 34 i wzrost 176 cm, ślub 13 sierpnia 2011 i chętnie umówiłabym się z kimś na wspólne kupienie sukni. Myślę, że to może być dobry pomysł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no może i dobry ale ja jednak bym nie chciała tak kupić sukni z kimś na spółkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bat-k
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, lepiej byłoby kupić wymarzoną suknię tylko dla siebie uśmiech, ale cena mobilizuje do szukania innych rozwiązań. Wystarczy zmienić perspektywę. Nie kupujesz z kimś wspólnie, tylko masz pewność, że będziesz miała komu ją sprzedać, a ktoś kto odkupuje, ma pewność, że będzie do niego dopasowana, czyli unika bezskutecznego szukania używanych sukni swoich wymarzonych kolekcji.

Ostatnio zmieniony przez bat-k dnia Pon 24 Sty 2011, 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym się nie zgodziła. Suknia się pobrudzi, coś pęknie albo jeszcze coś innego się stanie i potem problem. Poza tym chyba ciężko znaleźć osobę, która ma identyczne kształty jak ty oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bat-k
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobrażam sobie możliwe rozwiązania. Np. w umowie można zaznaczyć, że osoba, która ma pierwsza ślub, płaci całość i dopiero, jeśli sukienka się nie zniszczy, druga osoba odkupuję. Myślę, że wystarczy mieć dobre chęci i można się dogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc co za problem kup tą suknię a po swoim ślubie ją sprzedaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ten sposób bat-k może już teraz znaleźć klientkę na swoją suknię. Jeśli się uda, będzie mogła o wiele bardziej spokojnie kupić tą kieckę, bo wie, że uda się Jej ją sprzedać. Myślę, że bardzo dobry pomysł.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bat-k
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za pierwszy wyraz zrozumienia uśmiech Sama nie jestem przekonana, czy to dobry pomysł. Myślę, że to się okaże, gdy się znajdzie osoba zainteresowana rozmową na ten temat uśmiech Jeśli chodzi o kwestię tego, że nie znajdę osoby, która będzie miała figurę dokładnie taką samą jak ja, to jest oczywiste, ale usługi krawcowej są najmniejszym problemem. Po prostu kupić i sprzedać nie jest łatwo, chodzi właśnie o gwarancję, że się sprzeda. Myślę też o odkupieniu od kogoś, ale mam z tym duży problem, ponieważ na razie wszystkie Panie były niższe ode mnie, a w takim wypadku krawcowa już nie pomoże smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z czystej ciekawości, to na ile wyceniłabyś taką suknię przy sprzedaży?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 25 Sty 2011, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę przyznać ze te sukienki są śliczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group