Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdjęcia typu akty
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzik22
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 15:19    Temat postu: zdjęcia typu akty Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o zdjęciach pozowanych dla faceta . Mam taki pomysł ale chodzi mi o zdjęcia nago lecz nie jestem pewna bo ciężko z taka sprawa isc do fotografa jeszcze by musiała nia byc kobieta bo rozebrać sie przed facetem to chyba głupota co jak myślicie o tym pomysle albo macie moze inne pomysły pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie czy jesteś pewna tego, czy rzeczywiście chcesz robić takie zdjęcia i ku czemu właściwie miałoby to służyć. Piszesz, ze rozebranie się przed fotografem-facetem to głupota, dla mnie jest to odpowiedz, że nie jesteś do końca przekonana co do słuszności tej sesji.
Ja nie powiem co sadze, jest to sprawa mocno indywidualna. Ostatecznie sama w takiej sytuacji zrobilabym sobie nagie zdjęcia, których nie wstydzilabym się nikomu pokazać- taka nagosc bez nagosci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kto lubi... Ja absolutnie sie w takim pomyśle nie widzę.

Wiem, że sąsiadka mojej świadkowej zrobiła takie zdjęcia (z boa, w bieliźnie czy cóś) dla swojego małżonka, choć jest już dobrze po 40-tce. Powiedziała, że w życiu sie jeszcze tak sexownie nie czuła jak wtedy...

Dlatego nie mam zamiaru oceniać. Jeśli uważasz, że jest to Wam potrzebne, wniesie coś do Waszego związku albo jest to potrzebne Tobie, żeby poczuć się fantastycznie i wyjątkowo,sexi, to czemu nie...

Ale podkreślam raz jeszcze - to nie dla mnie. Ja jestem tylko dla mojego Miłego i nie wyobrażam sobie, że gdzieś na świecie świeciłby mój tyłek... Embarassed Nawet jeśli tylko na karcie z pamięcią z aparatu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zrobić sobie zdjęcia nie całkiem nago czyli"nagość zakryta" Ogólnie całkiem nago bym nie robiła ,bo nie czuje się na tyle pewna,mam tam jakieś swoje kompleksy i bym cały czas się zastanawiała jak to wyjdzie uśmiech Raz na jednej sesji odważyłam pokazać górne części ciała tzn miałam na sobie taką bluzkę z siatki czy coś i nie czułam w ogóle skrepowania że pokazuje fotografowi piersi które widział już tysiąc razy a w dodatku jest on moim dobrym znajomym i był ze mną na zdjęciach mój Ł
Mi się marzy taka właśnie nagość zakryta ale bez nikogo w pomieszczeniu bez faceta czy tam siostry bo to rozprasza strasznie uśmiech Ja tam foty robię puki jestem młoda i nie obwisła tak do końca
Powrót do góry
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem "za" uśmiech ale może dlatego, że moja kumpela zdecydowała się na coś takiego - znalazła naprawdę profesjonalnego fotografa, wizażystkę, fryzjera i babeczkę, która dobrała odpowiednie miejsce, nakrycia itd.

Generalnie u niej wyglądało to tak, że najpierw dokładnie przedstawiła o co jej chodzi, co ma na myśli i ile i co chce pokazać. Fryzjerka ułożyła jej włosy, wizażystka zrobiła jej niesamowicie mocny i czarny makijaż, natomiast pozy wymyślali takie, by było widać jej nagość, ale by nie było widać za dużo tych głównych, strategicznych miejsc Wink

po zrobieniu zdjęć i poddaniu mniejszej lub większej obróbce, zachwyciła się efektem. Bo nie były wyzywające, nie były wyuzdane a jedynie podkreślające jej kobiece walory. I chyba o to chodzi w tej sesji uśmiech

Bo ona nie ma na celu wnoszenia nie wiadomo czego do związku, ale chyba bardziej sprawienia sobie i swojemu partnerowi przyjemności i niespodzianki, zwłaszcza dla niego. Bo zdjęcia są tylko dla nich dwojga i nikogo innego uśmiech Ona czuje się kobieco i seksownie, on ma świadomość, że ma przy sobie niesamowitą kobietę, której nagość jest tylko dla niego i tylko on może mieć to, co widać na tych zdjęciach uśmiech

A zdjęcia są czarno-białe, więc ich styl i klimat może być naprawdę wart takiego zachodu uśmiech

Ale to tylko moje zdanie, wyrobione na podstawie znajomości z moją kumpelą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chetnie sprezentowala M takie akty uśmiech Wiem ze ucieszyłby sie, byc moze az nadto. Nie to bym miala zniewalającą sylwetke, bo niestety nie mam, ale M uwielbia moje ciało z kazdym wałeczkiem i gramem tłuszczyku oczko Tak twierdzi. Wiec wiem ze by sie ucieszył. Obawiam sie tylko ze chcialby zawiesic w jakiejs ramie takie zdjecie np w salonie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł z tym zawieszeniem w salonie lol Ja miałam jakiś czas powieszone w pokoju takie foto tylko ,że stałam tyłem więc głównie mój zadek było widać.Zdjęcie super bo ukazuje kształty sylwetki itp.Kiedyś je znów zawieszę.
Jak będę w PL być może będę miała okazję za pozować dla jakiegoś dobrego fotografa a w Szczecinie jest kilku dobrych

Liziii zrób foty i wstaw na forum język język
Powrót do góry
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2010, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj az taki ekshibicjonizm mi chyba jeszcze nie grozi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2010, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaintrygowana tym tematem,postanowiłam się zapytać mojego P co on tym sądzi i zadałam mu pytanie czy by się ucieszył z takiej niespodzianki jakbym mu podarowała taki prezencik(byłam pewna,że odp.że tak Razz )a on jak to usłyszał to od razu pytanie do mnie:A kto Ci te zdjęcia miałby zrobićpytajnik Inny facet miałby mnie widzieć prawie nago? niestety u niego to nie przejdzie...strasznie zazdrosny jest,czasami aż za.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2010, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja odwrócę sytuację oczko Kiedyś znajomy pokazywał mi zdjęcia swojej nagiej żony, byłej żony... Po rozwodzie bez skrępowania pokazywał je każdemu (taki rodzaj zemsty? nie wiem). Pewności co do trwałości związku nigdy się na stówę mieć nie będzie, ale trzeba się dobrze zastanowić czy w ewentualnej przyszłości nasz eks nie wyminie nam podobnego numeru. Wtedy to były zwykłe, papierowe zdjęcia, a teraz w dobie internetu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group