Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam ostatnio dziwną manierę zakładania czarnych sukienek na wesele... Pomyślałam sobie, że może ja nie jestem na czasie i nie podążam za najnowszymi trendami, ale w takich tekstach http://maxmag.pl/jak-dobrac-sukienke-na-wesele-jaka-powinna-byc-sukienka-goscia-weselnego/ cały czas jest o tym, że czerni i bieli nie wypada zakładać. Więc jak to jest? To chwilowy kaprys, ekstrawagancka moda, czy po prostu brak myślenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2017, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie rozumiem co jest złego w czarnej sukience. Sama nie raz była i nie raz widziałam i nikt z tego powodu nic nie mówił ani dziwnie nie patrzył. Ba dla mnie kolor czarny nie jest w ogóle kolorem żałobnym. Za to biały jak już tu było wspomniane wcześniej jest bardziej nietaktowne.
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to mi by było obojętnie jaki kolor mają, byle nie był biały. Byłam ostatnio na weselu i jedna Pani założyla białą suknię i to ładniejszą niż Pani młoda ;p niezbyt dobrze jest to widziane.
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi osobiście czerń by nie przeszkadzała, gdybym dostała zaproszenie z wzmianką na temat ubioru raczej nie byłabym zadowolona... wiesz może niektórzy dobrze czują się w czerni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merydeks
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 27 Paź 2017, 21:52    Temat postu: Sukienki...Sukienki....Sukienki Odpowiedz z cytatem

Byliśmy ostatnio u znajomych którzy planują ślub i wesele. Podobno narzucanie koloru jest teraz mega niepopularne. Hotel w którym robią wesele proponuje natomiast odcienie. Dla zainteresowanych namiary:

http://www.hotelpremium.pl/wesela

Podobno bardzo fajnie to wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Wto 27 Lut 2018, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na sukienki tego typu https://lulufashion.pl/kategoria-produktu/sukienki/? Osobiście bardzo mi się podobają, jednak zastanawiam się, czy nie są zbyt odważne? Jakie jest Wasze zdanie? Nie pytam o kolory, bo ja białej też bym nie ubrała na czyjeś wesele, ale czarna koronka już do mnie przemawia. Podpowiecie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie wszystkie sukienki nadadzą się na każdą okazję - tutaj opisuję kiedy należy nosić sukienki maxi: http://moniqfashion.com/sukienki-maxi-czym-je-nosic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
śnieżka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BasiaZ80 napisał:
W sumie to mi by było obojętnie jaki kolor mają, byle nie był biały. Byłam ostatnio na weselu i jedna Pani założyla białą suknię i to ładniejszą niż Pani młoda ;p niezbyt dobrze jest to widziane.


Dokładnie, dla mnie też biały to najgorsza opcja... bo potem nawet jakaś daleka rodzina, która mnie nie zna, może mnie pomylić z gościem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak nie powinno sie nakładać. Możecie wybrac dowolny jasny kolor:
cytrynowy
beżowy
niebieski
albo różowy

Jednak kolor biały zarezerwowany jest zdecydowanie dla panny młodej. I to ona powinna w tym dniu królowac A nie goście.....

Jesli szukacie sukienki to odsyłam do Answear:
https://answear.com/p/sukienki-na-wesele-1254-t.html/p-1/r-60/o-n/k-/p/sukienki-na-wesele-1254-t.html/k-4/

Ostatnio zamawiałam tam sukienkę na wesele kolezanki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pinkupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może takie koszule damskie? http://mecenatism.com/koszule-damskie-piec-najlepszych-kazda-okazje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group