Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie będą tylko Twoje dzieci, Sheryl. Poza tym - z tego co pisałaś wcześniej, finansowo jesteście zależni od rodziców, więc całkowite odcięcie się od teściowej raczej będzie niemożliwe. Przed Wami studia, a potem szukanie pracy (a na pewno wiesz, że to żmudny proces) więc skoro tak zdecydowaliście, lepiej, aby te stosunki się unormowały, czego Wam życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Ja się kilka dni temu dowiedziałam, że moja przyszła teściowa, która mnie nie znosi (rozwijałam ten temat w innym wątku) ubiera się w bieluśki żakiet... i do tego czarną sukienkę w wielkie białe kwiaty - ja nie mam już siły... i nie będę komentować tego... Sądziłam tylko, że każda kobieta wie że biel jest dla Panny Młodej - ale najwyraźniej, albo ona nie wie o tym, albo zwyczajnie robi na złość...

Nie zdziwiłabym się jakby nam gratis przyniosła wieniec pogrzebowy zamiast normalnych kwiatów...

Myślę, że robisz z igły widły, Sheryl. I nie jest prawdą, że biel jest dla Panny Młodej, wystarczy popatrzeć na światowe trendy. Różne odcienie bieli i pasteli pojawiają się na ślubach i jakoś nikomu to nie przeszkadza, bo PM jest tylko jedna. Jak zaczniesz się czepiać drobiazgów to stracisz cały urok tego dnia.
Sama sobie stwarzasz problemy. W innym wątku napisałaś, że koleżanka Ci napisała, że nie może przyjść na Twój ślub i być świadkiem, a wcześniej odmówiłaś jednej z powodu butów, drugiej z powodu sukienki. Nie wiem, czy naprawdę coś wyskoczyło Twojej koleżance, ale wiesz, informacje o takich fochach się rozchodzą i może po prostu chciała Ci pokazać, że ona też potrafi podziękować i wcale jej nie zależy na Tobie.
Agatka dobrze napisała, życie nie jest czarno-białe, a za kilka lat możesz żałować, że postąpiłaś tak a nie inaczej. Nic nie jest dane na zawsze, dzisiaj Twój mąż może wybrać Ciebie, ale jutro stanie po stronie mamy i zostaniesz sama. Warto?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiadziałyście wesele jakiejś tam hamerykańskiej celebrytki?
Tam wszystko miało być czarno białe i goście mogli przyjść albo w tym albo w tym kolorze...

Już wiem. Kim Kardashian
_________________



Ostatnio zmieniony przez Kasiek86 dnia Pią 26 Sie 2011, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego akurat nie widziałam. Ale po głowie mi się obijają królewskie śluby: w Wielkiej Brytanii i Monako i tam druhny miały długie, białe (albo ecru) suknie i nikt afery nie robił. Goście też przybywali w białych strojach, łącznie z butami i kapeluszami. Dlatego nie ma co się pieklić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
Tego akurat nie widziałam. Ale po głowie mi się obijają królewskie śluby: w Wielkiej Brytanii i Monako i tam druhny miały długie, białe (albo ecru) suknie i nikt afery nie robił. Goście też przybywali w białych strojach, łącznie z butami i kapeluszami. Dlatego nie ma co się pieklić.


Tak.. moja świadkowa mogłaby mieć suknię jak Pippa Middleton buja w obłokach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik, ja co prawda miałam drużbę, ale gdybym miała druhnę, to też bym chciała, żeby miała taką suknię. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja natomiast chętnie bym taką założyła do ślubu, suknia Pippy mnie urzekła:)


_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
a wiadziałyście wesele jakiejś tam hamerykańskiej celebrytki?
Tam wszystko miało być czarno białe i goście mogli przyjść albo w tym albo w tym kolorze...

Już wiem. Kim Kardashian


Podoba mi się zamysł "tematycznych" ślubów i wesel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group