Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bride_to_be
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: zakopane

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 12:02    Temat postu: kolor sukienek zaproszonych gosci Odpowiedz z cytatem

a wiec potrzebuje waszej opini na pewien temat! chodzi konkretnie o zaproszenia i kolor sukienek zaproszonych gosci. sprawa przedstawia sie tak: organizujemy male wesele ok50 osob nie wiecej, bedzie duzo mlodych dziewczat ktore NIESTETY bardzo lubia CZARNY kolor! boje sie ze moja mama i siostra beda mialy kolorowe suknie a reszta przyjdzie w CZARNYCH! tak jakby nie bylo innych kolorow! ja uwazam ze na slub nie powinno sie isc w czarnym (przeciez to nie pogrzeb!) sama nigdy nie bylam w tym kolorze i nie zrobila bym tego! wiec tak sie zastanawiam ile z was na zaproszeniach pisze cos na temat dress code? (np w formie malego smiesznego wierszyka) robicie cos takiego? bardzo jest to popularne w stanach i w anglii a w polsce? czy to jest jeden krok za daleko? a moze niektore z was zgodza sie ze mna?
piszcie co myslicie
z gory dzieki za wasze opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam raz w czarnej sukience na ślubie przyjaciółki. Wszystkie dodatki miałam w niebieskim kolorze i moim zdaniem nie wyglądało to źle. Nie sądzę też, żeby PM miała coś przeciwko.

Osobiście wątpię, żeby wszystkie dziewczyny naraz przyszły w czerni. Ja też uwielbiam czerń, ale na ślubie pojawiłam się w niej tylko raz. Więc wydaje mi się, że martwisz się na zapas uśmiech
Ale jeśli zależy Ci na uniknięciu dziwnej sytuacji najlepiej mimochodem przy rozdawaniu zaproszeń nadmień, że wolałabyś czarnego uniknąć. I tyle.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HubaBuba
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 97

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na 3 weselach byłam w czarnej sukience. I jeśli ktoś przyjdzie w czarnej sukience na moje na pewno nie będę miała nic przeciwko. I nie będzie mi się kojarzyło to z pogrzebem. Bo inaczej się ubiera na pogrzeb- jakaś marynarka, czarna spódniczka, a nie zwiewna czarna sukienka, z odkrytymi ramionami. Czarny kojarzy mi się z elegancją. Niedawno byłam na weselu u przyjaciółki, miałam czarna sukienkę, i szare dodatki.

Nie wiidze w tym nic złego.

Jeśli chodzi o zwyczaj, nie słyszałam, żeby w Polsce dawało się do zrozumienia gościom co mają ubrać. Moim zdaniem byłoby to dużym nietaktem, może ktoś ma w domu tylko czarna sukienke? I nie stać go , żeby kupić nową? A poza tym skoro ktoś się dobrze czuje tylko w czarnym, dlaczego to zmieniać?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny jest ok, nawet na weselu. O ile nie są to spodnie i marynarka język poza tym gdybym dostała zaproszenie na weselu i byłoby na nim napisane żeby ni ubierać się na czarno, poczułabym się dziwnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goście na Twoim weselu mają przede wszystkim czuć się dobrze, dlatego powinni ubierać to, co chcą. Dla mnie pomysł z takim wierszykiem nie jest dobry.
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że czarne sukienki nie są takie złe. Na jednym weselu widziałam jak jedna kobieta przyszła w sukni ślubnej...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żartujesz Mimi? jak to w sukni ślubnej??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie:) Też widziałam kiedyś wesele, na którym jedna pani miała białą sukienkę, która przypominała ślubną. to moim zdaniem był totalny nietakt.
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja bym dostała zaproszenie na którym było by napisane jak mam się ubrać to dziwnie bym się poczuła i podejrzewam ze i tak bym się ubrała tak jak ja chcę a nie jak mi każą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że w czarnej sukience nie ma nic złego. Ja też lubie ten kolor i jeśli znalazłabym sukienkę która by mi się podobała to nie zawachałabym się, w końcu mozna dobrać kolorowe dodatki które całkowicie zmienią wyrac całego ubioru.
No a na pogrzeb przecież nie ubiera się czarnych sukienek np z odkrytymi plecami do tego np czerwonych szpilek i czerwonych korali...prawda?? to byłby wtedy nietakt hehe

A na mój ślub niech wszyscy ubierają się jak chcą nawet spodnie - byle nie dżinsy Shocked
przecież jak dziewczyny wcześniej wspomniały gość ma tez się czuć wyjątkowo, w końcu to wesele jest tez dla nich. Jak się dobrze czują w czerni to jaknajbardziej jestem za

pozdrawiam
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group