Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Inka83 napisał:
Tego akurat nie widziałam. Ale po głowie mi się obijają królewskie śluby: w Wielkiej Brytanii i Monako i tam druhny miały długie, białe (albo ecru) suknie i nikt afery nie robił. Goście też przybywali w białych strojach, łącznie z butami i kapeluszami. Dlatego nie ma co się pieklić.


Tak.. moja świadkowa mogłaby mieć suknię jak Pippa Middleton buja w obłokach



Wczoraj byłam u świadkowej i jej to powiedziałam. Stwierdziła, że od panny młodej lepiej wyglądać nie może, a tak wyglądała Pippa Very Happy Ale też przytaknęła na mój pomysł, żeby założyła białą sukienkę. Jeśli tylko taką znajdzie to będzie biała uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie będę nikogo specjalnie namawiać na biel, ale jak ktokolwiek założy białą, nie będę miała nic przeciwko uśmiech. I nie zgodzę się, że Pippa wyglądała lepiej - wyglądała oszałamiająco, seksownie, ale Kate była po prostu piękna, bił z niej spokój i majestat, którego nic nie było w stanie przebić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:

Wczoraj byłam u świadkowej i jej to powiedziałam. Stwierdziła, że od panny młodej lepiej wyglądać nie może, a tak wyglądała Pippa Very Happy Ale też przytaknęła na mój pomysł, żeby założyła białą sukienkę. Jeśli tylko taką znajdzie to będzie biała uśmiech

Podoba mi się Twoje podejście do sprawy, asik. uśmiech Panny młodej i tak nikt tego dnia nie przyćmi, a ładnie wyglądają dwie białe sukienki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wronka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 14

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam kilka razy, że biel zarezerwowana jest dla panny młodej i osobiscie sie z tym zgadzam. jest to kolor ktory wyroznia nas w tym wyjatkowym dniu. oczywiscie, jezeli młoda nie ma nic przeciwko a wrecz namawia np. swiadkowo jest jak najbardziej ok. ja jednak wolaalbym byc jedyna w bieli Smile
_________________
I belive I can fly uśmiech !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wronka napisał:
słyszałam kilka razy, że biel zarezerwowana jest dla panny młodej i osobiscie sie z tym zgadzam. jest to kolor ktory wyroznia nas w tym wyjatkowym dniu. oczywiscie, jezeli młoda nie ma nic przeciwko a wrecz namawia np. swiadkowo jest jak najbardziej ok. ja jednak wolaalbym byc jedyna w bieli Smile


Jednakże PM nie zawsze (albo w ogóle nigdy) nie jest w stanie wpłynąć na to, w co ubiorą się jej goście na wesele.
Chyba, że na zaproszeniu wypunktowałaby, co wolno założyć gościom, a czego nie. No, ale to b. kontrowersyjny pomysł język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wrzos2012
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 130

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzucenie kilku druhnom kupna sukienek u mnie by nie przeszło, ale nie mam takiej wizji. Ja sama byłam u kuzyna w białej sukience, krótkiej i plisowanej, ale do tego miałam jaskrawą różową marynarkę, szeroki pas w talii i puszczoną szarfą oraz zajebiste różowe szpilki i kopertówkęuśmiech
Jeśli chodzi o mój wrzosowy ślub to zasugeruję tylko świadkom jakiś fioletowy akcent, ale nie będę nalegała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motylmodraszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Sie 2016, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że obecnie jest większa swoboda w ubieraniu się na wesele i ludzie mniej się przejmują, co powiedzą inni. Np. ja ostatnio byłam na weselu w takiej sukience: http://vissavi.pl/sukienki/2924-sukienka-drawa-5900210029158.html Bo bardzo dobrze leży, wysmukla mnie i co najważniejsze bardzo mi się spodobała Very Happy I czułam się swietnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Czw 10 Sie 2017, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nikt nikomu nie narzucał jak ktoś ma wyglądać. Wiadomo, że nie wybierze się białej czy czarnej sukienki. Za 2 tygodnie idę do znajomej koleżanki i szukam jakiejś eleganckiej sukienki. Kilka takich, które mi się podobają znalazłam na http://allani.pl/wyszukaj/sukienki-na-wesele . Najbardziej podoba mi się taka w kolorze krwistej czerwieni, ale nie wiem czy się odważę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mat-it52
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 23 Sie 2017, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam, żeby moja świadkowa miała kremową sukienkę, nie wiem jakoś tak pasowałaby do mnie, ale dowiedziałam się od koleżanek, ze one się wybierają w białych i już mi się to nie podoba. Nie chcę też wszystkim narzucać kolorów, ale biel stała się taka modna wszędzie. Nie bardzo wiem co teraz mam zrobić. Najchętniej sama ubrałabym się na czerwono, żeby właśnie wyglądac inaczej od wszystkich. Co myślicie w ogóle o czerwonych sukienkach ślubnych? Tutaj na promocjach w answear https://zrabatowani.pl/answear widziałam fajne modele, ale raczej jako drugą sukienkę po północy nie na główną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, zdaje mi się, że kolor nie jest tu aż tak istotny, nawet bym nie pomyślała o tym, by komuś narzucać to, jaki kolor ma na siebie ubrać, to kwestia indywidualna. Goście weselni powinni przede wszystkim przestrzegać kilku zasad: https://podpowiadamy.pl/jak-wybrac-sukienke-na-wesele-i-zrobic-wrazenie/, ale nic ponad to. Sądzę nawet, że gdyby narzucić to, jak mają się ubrać, mogłoby to zostać bardzo źle odebrane, a przecież nie oto powinno chodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group