Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe nigdy nad tym sie nie zastanawiałam uśmiech byłam pare razy w czarnej sukience, ale to zależy też od wyglądu danej kiecki i od dodatków... nie kojarzy mi się to tylko i wyłącznie z pogrzebem... bo z plecami na wierzchu i brokatem na cmentarz nie chodze uśmiech Lubie czarny kolor, ale mam tez jasne sukienki równie piekne, więc nie uważam, żeby wszystkie przyszły na ciemno ubrane uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
Żartujesz Mimi? jak to w sukni ślubnej??

To nie była taka "porządna" suknia, bardziej jakaś tania i skromna. Ale była jasna ecru, z gorsetem i spódnicą na kole (nie takim dużym, ale jednak) do ziemi i z aplikacją z kwiatem. Tak naprawdę można by ją założyć na ślub...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bride_to_be
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: zakopane

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle odpowiedzi i wszystkie na nie. moze jednak martwie sie na zapas, chociaz wiem ze niektore z nich na wesela ubieraja czarna sukienke, czarne buty, czarne rajstopy no i do tego czarna torebka! Shocked
chyba pozostaje mi trzymac kciuki ze sie tak nie ubiora!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bride_to_be, ja też myślę, że to trochę głupi pomysł... Sama bym tak na pewno nie zrobiła. Nie sądzę, żeby wszystkie przyszły na czarno. W moim środowisku jest taka niepisana zasada, że nie przychodzi się w bieli i w czerni. Ale gdyby ktoś przyszedł na czarno - nie miałabym nic przeciwko. Przecież to elegancki kolor.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zauważyłam, że coraz więcej kobiet wybiera inne kolory sukienek niż czarny. Jak byłam na dwóch weselach to pojedyncze kobiety wybrały czarne kreacje.
Może nie będzie tak źle uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na weselu kuzyna w czarnej sukience i czerwonych dodatkach. Nie widzę w tym nic złego. U nas tez było kilka osób w czerni i nie wyglądało to jak na pogrzebie. Wierszyk czy innego rodzaju sugerowanie jak goście mają się ubrać uważam za nietrafiony pomysł. Gdybym dostała takie zaproszenie dziwnie bym się poczuła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Nie 23 Sty 2011, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam nic przeciwko czerni, bardziej bym się obawiała białych sukienek. Ostatnio swiadkowa męża mojej kuzynki wyskoczyła w długiej kiecce ecru. Podejrzewam, że miała ja naszykowana na swoje poprawiny (ślub brała 2 tygodnie później), ale mimo wszystko mogła się powstrzymać. Dwie jasne kiecki przy jednym ołtarzu wygladały dziwnie...
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 23 Sty 2011, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylka no dokładnie ja też bym nie chciała żeby jakaś kobieta przyszła na moje wesele ubrana na biało no chyba że będzie to jakaś zwiewna do kolonka sukienka z jakiś kolorowym dodatkiem
ja nie muszę się bać ze moja świadkowa wywinie mi taki numer jakiś czas temu powiedziała mi ze ona chce jakąś skromna sukienkę w pastelowym kolorku żeby nie rzucać się w oczy bo w końcu to jest mój dzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcela
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 86
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świadkowa powinna być w nieco innym kolorze niz panna młoda, to pewne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u mnie jedna osoba na zabawie weselnej (w kościele ubrana była po roboczemu bo robiła zdjęcia,potem się przebrała) ubrała się w krótką białą sukienkę, taką można powiedzieć mini dopasowaną do figury. Niby nic,a jednak biała... Coś takiego potrafi podnieść ciśnienie. Na szczęście świadkowa była w czerwonej sukience....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group