Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oprawa muzyczna ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto 23 Sie 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
A ja się strasznie cieszę, że udało mi się znaleźć dokładnie to czego szukałam.

Jak już wspomniałam - u nas na ślubie będzie duet - wokal damski i męski, organy plus gitara.

Oto próbka. Przy czym u nas będzie dodatkowo z gitarą. Tu w wersji tylko na gitarę i męski wokal.

Ja osobiście się zakochałam Very Happy


Bardzo fajne. I romantyczne. Pewnie ryczałbym na Twoim ślubie. U mnie miał śpiewać mój uczeń, posłuchajcie PIĘKNE i ten sam utwór, co u Ciebie. Nie wyszło jednak, bo wakacje itp.

http://w869.wrzuta.pl/audio/4KvxK0uefm3/rufus_wainwright_piotr_szumlas_-_hallelujah
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skrzypce-ceremonie
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Wrocław, Lubań, Zgorzelec

PostWysłany: Wto 23 Sie 2011, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Wszystko ładnie, pięknie.. Ale brakuje ceny. Potem pisze się maila i dowiaduje, że za jedną osobę grającą 3 utwory w ciągu 15 minut trzeba zapłacić 250 zł.. Cena napisana wprost oszczędziłaby czasu;p


Ewelinko! Nie tylko ładnie/ pięknie, ale i niezapomnianie! Soliści mają trochę mniej do zaoferowania, duet skrzypcowy wypełnia znakomicie mszę i jeśli chodzi o cenę jednego utworu (trwającego całą długość komunii świętej) to cena duetu na terenie Wrocławia jest niższa od tej którą napisałaś uśmiech więc bez stresu, zapraszamy do nas uśmiech
_________________
Pozdrawiam, Irena
www.skrzypce-ceremonie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bamaduo
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 11:07    Temat postu: skrzypce, wiolonczela Odpowiedz z cytatem

Duo Appassionato zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą pod adresem:

http://www.sailszczecin.pl/celloconcertos/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=40&Itemid=72

Oferujemy oprawę muzyczną ślubów w województwach: pomorskim i zachodniopomorskim.

Dodatkowy kontakt: bamaduo@wp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukamy oprawy muzycznej (skrzypce i harfa) na terenie województwa ŁÓDZKIEGO, jakby ktoś coś wiedział, byłabym wdzięczna uśmiech
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 21 Lut 2013, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam pewne trio do grania i śpiewania na mszy, ale nie wiem, jak się plasują ceny w tej branży, więc chcę podpytać:
czy 300 zł + koszty dojazdu za trio (trzy dziewczyny: gitara, skrzypce, saksofon, wszystkie też śpiewają) to dużo, mało czy w sam raz? Podejrzewam, że ceny wyglądają nieco inaczej w poszczególnych rejonach, więc dodam, że chodzi o Mazury.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 21 Lut 2013, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness napisał:
Znalazłam pewne trio do grania i śpiewania na mszy, ale nie wiem, jak się plasują ceny w tej branży, więc chcę podpytać:
czy 300 zł + koszty dojazdu za trio (trzy dziewczyny: gitara, skrzypce, saksofon, wszystkie też śpiewają) to dużo, mało czy w sam raz? Podejrzewam, że ceny wyglądają nieco inaczej w poszczególnych rejonach, więc dodam, że chodzi o Mazury.

Ksiądz może nie pozwolić na saksofon ze względu na to:
Cytat:
W Kościele łacińskim należy mieć w wielkim poszanowaniu organy piszczałkowe jako tradycyjny instrument muzyczny, którego brzmienie dodaje ceremoniom kościelnym majestatu, a umysły wiernych pod nosi do Boga i spraw niebieskich" (KL nr 120). Akompaniament organowy podtrzymuje śpiew, ułatwia udział w czynnościach liturgicznych i przyczynia się do głębszego zjednoczenia wiernych (MS nr 64). Organy powinno znajdować się we wszystkich kościołach w Polsce. Tzw. organy elektronowe dopuszcza się do użytku jako instrument tymczasowy, Natomiast tam, gdzie ze względu na brak miejsca nie da się zbudować organów piszczałkowych, można je instalować zamiast fisharmonium. Poza organami wolno używać w liturgii innych instrumentów z wyjątkiem tych, które są zbyt hałaśliwe lub wprost przeznaczone do wykonywania współczesnej muzyki rozrywkowej. Wyłącza się z użytku liturgicznego, zgodnie z tradycją, takie instrumenty, jak fortepian, akordeon, mandolina, gitara elektryczna, perkusja, wibrafon itp. (Instrukcja Episkopatu Polski o Muzyce Liturgicznej z 8.02.1979r.).

W Kościołach Diecezji Katowickiej zezwala się na wykonywanie w liturgii jedynie tych pieśni i utworów, które zostały zatwierdzone przez Diecezjalną Komisję dla Spraw Muzyki Sakralnej lub znajdują się w „Chorale do modlitewników śląskich". Występy solowe, zwłaszcza na instrumentach muzycznych, z okazji ślubów czy innych uroczystości, mogą mieć miejsce przed rozpoczęciem obrzędów lub bezpośrednio po nich. (Uchwały I Synodu Diecezji Katowickiej)

_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 21 Lut 2013, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem cena jest ok.
Ale zwróć właśnie uwagę na to co pisze lamorela.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 21 Lut 2013, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że jeszcze księdza nie pytałam, czy w ogóle zgodzi się na zespół z innej parafii. Dopiero się orientuję w temacie.
Gitara u mnie w parafii się pojawia (zespoły młodzieżowe grają od czasu do czasu), więc z tym nie będzie problemu. A dziewczyna, która gra na saksofonie, umie też grać na flecie, więc najwyżej się zamieni.
Skoro jednak reklamują się jako trio do śpiewania w kościele i grania z saksofonem, no to chyba rzeczywiście tego instrumentu używają. Możliwe, że nie w każdym kościele, ale czasem na pewno im pozwalają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bamaduo
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

300 plus koszty to jest niska cena niezależnie od rejonu, jeżeli mamy do czynienia z zawodowymi muzykami. Warto sobie zdać sprawę, że osoby grające nie pracują na te pieniążki przez kilka, czy kilkanaście minut grając podczas ślubu, czy nawet grając godzinę, ale to są próby, nieraz tworzenie aranżacji, a przede wszystkim indywidualna praca z instrumentem przez... minimum kilkanaście lat oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza skrzypaczka nie tylko grała na ślubie, ale robiła kilka prób w tygodniu,żeby się "zgrać" z organistką, uważam,że i tak nie dużo sobie policzyła, ale to mała miejscowość, więc też miało to znaczenie.
Tak czy owak było to warte np. kilka razy większej sumy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group