Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub w Las Vegas
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hirondelle, moim zdaniem pytasz o opinie w niewłaściwym miejscu uśmiech tutaj są osoby, które cenią sobie tradycje, całą tą otoczkę przygotowań. Powinnaś podpytać na bardziej ogólnych forach, gdzie wypowiadają się osoby wszelkiej natury, sposobu życia i podejścia do niego uśmiech

pamiętaj, że uderzasz ze swoim pomysłem w ludzi, którzy mają w sobie na tyle szaleństwa i odwagi, że taki wypad do LV to dla nich błahostka, a biała suknia, babcie i wujkowie na weselu to dla nich zbędny balast. Jestem pewna, że są w Polsce pary, które by się na to odważyły, ale są w zdecydowanej na razie mniejszości i tutaj na forum ślubnym, ukierunkowanym na pogaduchy o przygotowaniach, ich nie znajdziesz uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki metka,tak też sobie pomyslałam,to raczej niewłasciwe miejsce na taki temat,masz rację!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub w LV? Pierwsze i jedyne moje skojarzenie to filmowa, kiczowata tandeta i zero rozsądku. Kojarzy mi się z zauroczonymi gołąbkami z amerykańskich filmów, które na przekór rodzicom lub pod wpływem nagłych emocji robią coś kompletnie głupiego. A następnego ranka budzi się taki jeden i patrzy na laskę, której imienia nie pamięta, ale o dziwo jest ona jego żoną.

Nie mówię, że tak jest w istocie, ale że mi się to tylko z czymś takim kojarzy. Confused
Nigdy w życiu bym nawet nie pomyślała, że mozna brać 'prawdziwy' ślub w Vegas.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się ten pomysł kompletnie nie widzi. To dla mnie kompletny kicz i banał. Chciałabym, żeby w tym wyjątkowym dla mnie dniu byli przy mnie moi bliscy, a zabierać ich ze sobą to mega koszty... Jeśli mimo tego zdecydowałabym się na ślub daleko stąd, to wybrałabym jakąś bardzo romantyczną grecką wysepkę...(nigdy w życiu Las Vegas, choćby mi ktoś dopłacał!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm,ja z moim męzem od poczatku wiedzielismy , ze nasz ślub będzie inny,bralismy pod uwage slub w pociagu a raczej przyjęcie w pociągu a ślub na "przystanku"ale jednak przewazyło Vegas, bo to nam sie wydawało egzotyczne,owszem kicz i przepych ale to tak odległe miejsce od Polski zarówno pod wzgledem odległosci jak i kultury ,że wydało nam sie ciekawe.Nigdy nie bylismy zafascynowani amerykańska kulturą ale spróbowalismy takiej formy.Bardzo fajnie wspominam jak jechalismy samochodem z Los Angeles długa prosta droga(6godz) przez pustynie (obraz znany mi tylko z filmów) i ten upał 45 stopni ufff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara85
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 12

PostWysłany: Sob 22 Sty 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym mogła wziąć ślub kilka razy Smile to może jednym z miejsc było by Las Vegas. Ale skoro, tylko raz mogę iść do ołtarza, to jednak pozostanę w miejscu gdzie moi znajomi, rodzina mogą ze mną świętować na tradycyjnym polskim weselu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za tradycyjnym ślubem rodziną i przyjaciółmi. Od zawsze marzyłam o ślubie gdzie wszyscy moi bliscy będą ze mną w tak ważnej dla mnie chwili.
Dla mnie ślub w LV jest tandetny mam wrażenie ze te śluby są organizowane "na akord a nie na jakość"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolałabym Włochy:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Youxinome
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie mogę się nadziwić, że osoby, które narzekają na "tandetę" Las Vegas, jednocześnie nie dostrzegają tandety polskich wesel z ich wąsatą kapelą, pijanymi zarzyganymi gośćmi i bzdurnymi konkursami z balonikiem - wszystko to najczęściej w blaszanym baraku na wsi, bo na porządne sale balowe są terminy na 3 lata do przodu...

Jest wiele powodów, dla których młoda para może chcieć wziąć ślub w Las Vegas: sprawy rodzinne, finansowe (koszt około 10 tyś zł zamiast 30-40 tyś za polskie wesele), fantastyczna podróż poślubna.

Wszystkich zainteresowanych Las Vegas zapraszam na moją stronę poświęconą temu szalonemu miastu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko ktoś wynajmuje te porządne sale balowe, a ślepe zauroczenie czymś, bo modne, dalekie i droższe jest jeszcze bardziej tandetne, niż polska prowincja. Poza tym rzygajacy goście i baloniki zdarzają sie rownież i tam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group