Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub w Las Vegas
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 16:46    Temat postu: ślub w Las Vegas Odpowiedz z cytatem

Witam,chciałabym poznac waszą opinię na temat ślubów zagranicznych a w szczególnosci w Las Vegas.Czy zdecydowalibyscie się na taki nietypowy ślub?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 16:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm,myślę że wesele to nawet większy wydatek oczywiście jesli sie robi prawdziwe weselicho a nie małe przyjęcie.Moi znajomi po ślubie czesto załowali , ze sobie gdzies nie wyjechali,bo czasem wesele ledwo sie zwracało albo i koszty były wyzsze niż "prezenty" i o podróży poslubnej to mogli sobie tylko pomarzyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 16:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie robiliśmy wesela z myślą, że sie zwróci. Nasze wesele było jednym z najlepszym na jakich byliśmy i wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Ślub był idealny, taki jak chcieliśmy,bardzo osobisty,taki "nasz"Także my uważamy, że lepsze jest wesele niż np ślub w Las Vegas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem , że każda para ma swoje plany,kazdy ma inne wyobrazenie o ślubie, ja nie lubię tradycyjnych wesel,uważam , ze to strata pieniedzy ale ja już jestem po 30tce i własne wesele opłacaliśmy sami, nie mielismy wsparcia finansowego od rodziców i nawet tego nie oczekiwaliśmy więc szkoda nam było zapłacić za wesele wiele tysięcy złotych dla jednej tylko nocy.dlatego wybralismy Las Vegas.Prawie żadnych formalności-jednego dnia podpisalismy dokumenty,drugiego był slub.a potem juz tylko podroz poslubna po Stanach-super.Wize dostalismy tez bez problemu,teraz wszyscy dostaja,lot był dosc drogi owszem ale wszystko razem plus ogrooomne zakupy wyniosło nas mniej niz tradycyjne Polskie wesele!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja też jestem po 30-tce, ślub też organizujemy i opłacamy sobie sami, a jednak nie żałuję i wcale nie mam ochoty zamienić go na cokolwiek innego. To piękny moment, kiedy wchodzi się do nowej rodziny, kiedy zawiązują się nowe więzy i poczucie bliskości. Las Vegas na pewno jest magiczne, ale pomimo wielu poniesionych kosztów stać nas nadal na podróż poślubną nad ciepłe europejskie morze, czego chcieć więcej? Może po prostu komuś bardziej podoba się kultywowanie naszej rodzimej tradycji, która nawet jeśli trzydniowa to bardziej swojska niż jakaś tam ziemia obiecana.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie mi się ta tradycja nie podoba,nie potrafię zrozumieć co jest fajnego w polskich weselach,trzeba sie tyle napracowac, ludzie wydaja oszczedności zycia,nierzadko biorą kredyty!Ja osobiscie znam takie przypadki.Co innego ładne przyjęcie w gronie najblizszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzisz, czyli znów gusty i guściki. Ja nie rozumiem co jest fajnego w szpanerskim Las Vegas. Wesel osobiście nie znoszę, ale moje własne traktuję jako wejście do nowej rodziny i poznanie osób, które staną mi sie bliższe do końca życia. A jak powiedziałam stać mnie jeszcze oprócz tego na wakacje nad ciepłym morzem. I szczerze mówiąc nie zamienię tego na nic innego 
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hirondelle
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz,moze samo Vegas jest szpanerskie,bo rzeczywiscie luksus jest tam na kazdym kroku,ale my to traktowalismy z przymrózeniem oka,nam zależało na szybkim załatwieniu formalnosci,wystapiłam w zwykłej letniej sukience,co nie znaczy ze była brzydka,limuzyna była w cenie ślubu wiec czemu nie skorzystać.Ogólnie było smiesznie i bez stresu,a po powrocie zaplanowalismy przyjecie dla najblizszych,które jeszcze przed nami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group