Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Darmowa fotografia ślubna-oferta- plusy i minusy współpracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagot
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek - wykształcenie, po drugie zdobycie umiejętności w robieniu fotografii dla obcych. Musisz nauczyć się rozmawiać z ludźmi. No i na udany fotoreportaż ślubny trzeba mieć pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paula62
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 34

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie zdecydowałabym się na darmowego fotografa ślubnego .To jest taki dzień, że warto wziąść kogoś sprawdzonego i profesjonalnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula62 napisał:
Ja osobiście nie zdecydowałabym się na darmowego fotografa ślubnego. To jest taki dzień ,że warto wziąść kogoś sprawdzonego i profesjonalnego.


Paula- jak Cię stać i zdjęcia są dla Ciebie bardzo ważne- no to jasne. Ale ja tam się cieszę, że są takie oferty, bo gdyby nie to- w ogóle nie miałabym żadnego fotografa na ślubie i weselu . Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Kwi 2013, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 , to chcesz powiedzieć że gdyby nie takie oferty to nie miałabyś w ogóle fotografa ? Chcesz przez to powiedzieć , że na całym Twoim weselu nikt z gości nie miał aparatu fotograficznego lub choćby komórki którą mógłby cyknąć fotkę ?
_________________
Fotografia ślubna i okolicznościowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pon 22 Kwi 2013, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę nazywasz fotografem ciotkę z aparatem-małpką?
Karolina już pisała, że gdyby nie miała takiej oferty to poprosiłaby gości, żeby wzięli aparaty i robili dużo zdjęć. Ale, że takie oferty są, to można skorzystać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 22 Kwi 2013, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie- chyba 2 strony temu już o tym szerzej pisałam. Poprosiłabym kilka osób z rodziny o zdjęcia. Porozmawiałabym z naszym proboszczem- że sytuacja finansowa jest taka a nie inna- i czy jedna osoba mogłaby robić zdjęcia w kościele.

Oferta która pojawiła się na łódzkim forum- spadła mi z nieba. Miałam obcykany ślub i wesele- bez pleneru, bo raz, że byloby dodatkowo płatne, dwa, że zupełnie mi na czymś takim nie zależało.

A nie było na czym oszczędzić- bo około 40% kosztów płaciliśmy po weselu, zwyczajnie z prezentów, więc i tak było ryzykownie.

P.S A kuzynka z aparatem za 300 zł to nei "fotograf" -więc rzeczywiście, nie miałabym. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atomoowka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Na forum jestem nowa, trafiłam tu przypadkiem i podczytuję je już od jakiegoś czasu.
Tym razem postanowiłam napisać z pytaniem do osób, które są zainteresowane wzbogaceniem swojego portfolio i np darmowe zdjęcia ślubne.
Do ślubu i wesele jeszcze daleko ( rok 2015) ale już wstępnie chciałabym sie zorientować na czym to dokładnie polega.
Nie zależy mi na super, ekstra zdjęciach ot zwykłe fotki ze ślubu i wesele ale jednak zrobione przez lepszy sprzęt i lepszą rękę niż cioca Genia swoim kieszonkowym aparatem.
Zależy mi maxymalnie na jakiś 30-40 fotach, kilka z domu ( przygotowania) kilka z błogosławieństwa, kilka kościół i troszkę pleneru

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam na PW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdaL
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 42

PostWysłany: Sro 7 Sty 2015, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że darmowa fotografia jak najbardziej, ale na miejscu młodej pary zamówiłabym dodatkowo jakąś płatną sesję. Na wypadek gdyby ten darmowy fotograf okazał się zupełnym laikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zaryzykowała ale jako dodatkową osobę. Każdy musi dostać szansę rozwoju a skąd fotograf ma sobie wziąć zdjęcia jak nie od młodej pary ? Każdy w branży jakoś zacząć musiał.

Fakt były to drugi fotograf poza normalnie zamówionym aby potem nie było jaj że nie ma co ratować.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fkr
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
... Każdy musi dostać szansę rozwoju...


Brzmi to tak, jakby narzeczeni robili przysługę fotografowi, a przecież to Oni otrzymają ZA DARMO wartościowe dla siebie zdjęcia (oczywiście jeżeli fotograf wie co robi) nie zapominam że fotografowi te zdjęcia też są potrzebne (pod warunkiem że Para się postara ze swojej strony- lokal, wystrój, zespół, stroje, detale, samochód etc.)
Ja widzę to inaczej; wiele Par narzeczonych ma szczęście znalezienia dobrego fotografa za darmo, gdzie inni muszą za to płacić.

Nie każdy zaczynający fotografować na ślubach jest laikiem- po prostu to inny rodzaj fotografii, ja również szukałem takiej Pary i ciężko wytłumaczyć komuś, że otrzyma profesjonalne zdjęcia, skoro takowych nie mam w portfolio - tyle że w 100% na moich zasadach, skoro daję to za free.

Mam nadzieję że nie złamię regulaminu i proponuję poszukać na Facebooku: Nie fotografuję za darmo!
Sporo wartościowych informacji. Początkującym fotografom szczególnie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group