Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Darmowa fotografia ślubna-oferta- plusy i minusy współpracy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Wto 11 Sty 2011, 12:36    Temat postu: Darmowa fotografia ślubna-oferta- plusy i minusy współpracy Odpowiedz z cytatem

Studentka fotografii wykona darmowy reportaż ze ślubu i wesela oraz sesję ślubną w sezonie zima-wiosna 2011 w zamian za zgodę na wykorzystanie zdjęć w portfolio. Nieodpłatnie będzie w okolicach Poznania, natomiast wszystkie inne lokalizacja- zwrot kosztów dojazdu.

Strona internetowa jeszcze w budowie, dlatego dotychczasowe realizacje pokażę po kontakcie przez PW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia ślubne też jeszcze "w budowie". Myślisz, że ktoś zaryzykuje?

"Student szkoły gastronomicznej ugotuje potrawę w zamian za dostarczenie składników i wrzucenie ich do garnka..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie jeden student robi lepsze zdjęcia niż niektóre osoby podające się za profesjonalistów. I tak- myślę, że może ktoś "zaryzykuje" uśmiech
Przecież nie proszę pary młodej o dostarczenie mi aparatu.


Ostatnio zmieniony przez April dnia Sro 12 Sty 2011, 8:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach, pewnie że zaryzykuje. Tylko aby później nie płakał. Do nas kilka razy w roku zgłaszają się zrozpaczone PM aby "ratować" ich zdjęcia. Tylko że wtedy już nie ma czego ratować i zawsze to szczerze mówimy. :/

Student zapewne robi lepsze zdjęcia niż niejeden fotograf, ale czy student robi lepsze reportaże? Bo, czy student zna specyfikę reportażu ślubnego i będzie potrafił się na nim odnaleźć? Czy będzie "przezroczysty" dla uroczystości i nie będzie non stop w odległości 2m od PM? Czy student ma wymagane szkolenie z kurii i może fotografować podczas mszy świętej?

Zrób kilka ślubów jako "second shooter" i w ten sposób zdobądź doświadczenie zamiast eksperymentować na zapewne bogu ducha winnych ludziach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca rozumiem ten atak... Skąd wiesz, że nie robiłam już reportażu jako drugi fotograf?
Poza tym dyskusję uważam za bezzsensowną, bo zawsze znajdzie się fotograf, który uważa, że pary nie moga same podjąć decyzji i że jedyną opcją jest zatrudnienie fotografa z FFŚ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie do końca rozumiem ten atak... Skąd wiesz, że nie robiłam już reportażu jako drugi fotograf?


Aj bo niskie ciśnienie dziś. :) Jeśli odebrałaś to bardzo osobiście to przepraszam. Życzę Ci jak najlepiej.

Nic nie pisałaś o doświadczeniu w ślubach, a z reguły ludzie którzy mają na koncie kila reportaży się tym wszech i wobec chwalą. A jeśli ktoś ma życzenie wybrać sobie Ciebie, to wybierze. I nic mi do tego. :) Tylko niech PM mają świadomość że ślub z reguły ma się tylko raz i szkoda by było aby coś nie wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością znajdą się pary chętne na dodatkowe zdjęcia. Zdarza się, że pary same dbają o obecność jeszcze jednego fotografa, o ile pierwszy nie ma w umowie zakazu dodatkowych osób fotografujących.

April życzę powodzenia i udanych kadrów.

Koledzy, weźcie pod uwagę, że są ludzie, których na prawdę ledwie stać na zorganizowanie podstawowego ślubu, a fotograf to luksus. Dla każdej półki znajdzie się zainteresowany. Jeśli kogoś stać na foto za 4k pln, to go zatrudni, inni pozostaną przy darmowych zdjęciach. Co w tym złego? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że takie ogłoszenia irytują profesjonalistów, bo teraz każdy ma lustrzankę i uważa, że wszystkie umie. Zrobi jeden ślub, zakłada stronę i "zarabia". Przy czym często bierze od młodych pieniądze nie płacąc składek, podatków itp.
Ja przygotowuję się do założenia firmy, ale nie chcę tego robić przed dyplomem - stąd oferta fotografowania za darmo (żeby nie marnować czasu, tylko wzbogacić portfolio).
Nie sądzę, żeby ktoś, kto chce wydać kilka tys. na fotografa zainteresował się moją ofertą, więc uważam, że nie wchodzę nikomu w drogę, nie odbieram klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarembski napisał:
Cytat:
Nie do końca rozumiem ten atak... Skąd wiesz, że nie robiłam już reportażu jako drugi fotograf?


Aj bo niskie ciśnienie dziś. uśmiech Jeśli odebrałaś to bardzo osobiście to przepraszam. Życzę Ci jak najlepiej.


Też odebrałam to jako atak i wydaje mi się, że niesłuszny. Każdy kiedyś się uczył. Myślę, że propozycja April może się wydać wielu osobom bardzo interesująca. April - życzę powodzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZIMFOTO
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ariene"Z pewnością znajdą się pary chętne na dodatkowe zdjęcia. Zdarza się, że pary same dbają o obecność jeszcze jednego fotografa, o ile pierwszy nie ma w umowie zakazu dodatkowych osób fotografujących.

Ja też tak uważam .
I każdy ma prawo na wybór , bo lepiej mieć darmowego niż płacić za to samo od 400 do 800zł

April - życzę powodzenia i aby fotografia była pasją i chęcią dążyć za tym żeby za każdym razem być co raz lepszym w tym co robisz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group