Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Darmowa fotografia ślubna-oferta- plusy i minusy współpracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebastianfrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Gostyń/Poznań/Włocławek

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, kiedyś wysłałem dla sprawdzenia swoje zdjęcia i dostatałem zaproszenie. Nie wszedłem w to, wystarczyła mi satysfakcja, że moje zdjęcia zakwalifikowali do tych dwóch organizacji. Oczywiście sama obecność nie generuje klientów, natomiast biorąc udział w konkursach i osiągając wysokie pozycje - można wiele osiągnąć, może nie tyle w Polsce, co za granicą. U nas niestety mało kto wie, co to jest WPJA i AGWPJA.

popr.pisownię...moder...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padł wątek o przynależności do różnych organizacji. Ja uważam, że my jako usługodawecy winniśmy być zrzeszeni w różnych stowarzyszeniach czy organizacjach. Bo w przeciwnym razie to wszyscy nam na głowę wejdą.Tak naprawdę kto ma nas bronić? NIKT.
A składki niestety trzeba płacić, bo jakoś dane stowarzyszenie musi funkcjonować. A przecież taką organizację zawsze można rozliczyć za ich efekty pracy.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Sty 2011, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my zapłaciliśmy, weszliśmy w "to", zastanawiamy się nad Polskim odpowiednikiem ale to może w następnym roku. :) Może i nic nie daje, może i ludzie w Polsce nie wiedzą co to jest (a wiedzą, bo pytają na spotkaniach), ale uwierzcie mi że bezcenne są maile od Par Młodych które mogą odnaleźć swoje zdjęcia wyróżnione w konkursach. :D

PS: Poza tym żona chciała tam należeć. Wiecie, żonie się nie odmawia! :)

arturkos, trzeba odróżnić tego co pisze na swojej stronie że jest profesjonalistą, od tego co po prostu dobrze wykonuje swoją robotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Sty 2011, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarembski napisał:
arturkos, trzeba odróżnić tego co pisze na swojej stronie że jest profesjonalistą, od tego co po prostu dobrze wykonuje swoją robotę


Cienka jest linia pomiędzy dobrym rzemieślnikiem, profesjonalistą (cokolwiek by to nie oznaczało) od artysty.
_________________
________________________________
Wedding photography & Lifestyle portrait
www.arturkos.com | poczta@arturkos.com | tel.:+48 607 60 30 21
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Czw 27 Sty 2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="arturkos"]
zarembski napisał:

Prawda jest taka, że każdy może za 10tys. kupić już dobry sprzęt i fotografować wesela.


Jak wyda te 10 tys, to już jest nie najgorzej. Są jeszcze firmy, które fotografują wesela amatorskim sprzętem.
Właśnie ostatnio słyszałam na lotnisku rozmowę dwóch panów o tym jak to kupią lustrzankę (bo to teraz za 2-3 tys jest) zrobią kurs foto i będą "kasę robić" na weselach. I wierzcie mi, że musiałam się mocno w język ugryźć, żeby się nie wtrącić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 28 Sty 2011, 2:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och Aplril uważam, że bardzo miło i kulturalnie postąpiłaś. Jestem z Tobą. Gdybyś była ze świętokrzyskiego to bym Cię chętnie u siebie widziała. Ale z Poznania to trochę za daleko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buskibj
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Lut 2011, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebastianfrost napisał:
Tak, kiedyś wysłałem dla sprawdzenia swoje zdjęcia i dostatałem zaproszenie. Nie wszedłem w to, wystarczyła mi satysfakcja, że moje zdjęcia zakwalifikowali do tych dwóch organizacji. Oczywiście sama obecność nie generuje klientów, natomiast biorąc udział w konkursach i osiągając wysokie pozycje - można wiele osiągnąć, może nie tyle w Polsce, co za granicą. U nas niestety mało kto wie, co to jest WPJA i AGWPJA.

popr.pisownię...moder...


Dokładnie,jednemu na tym zależy, drugiemu żadna organizacja do szczęścia nie jest potrzebna. Czy to jest prestiżowe? dla nas-tak, dla pary młodej? mało prawdopodobne.
Chylę czoła przed tymi którzy należą np. do wpja, ale z drugiej strony jest dużo foto którzy prezentują wyższy poziom i nie mają tego znaczka na swojej www.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mekwion
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 19 Mar 2011, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieszny wątek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fogone
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że psujesz rynek. Tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mekwion
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fogone napisał:
a ja myślę, że psujesz rynek. Tyle


Masz głębokie przemyślenia...

Fajna galeria uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group