Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Darmowa fotografia ślubna-oferta- plusy i minusy współpracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam za niedługo będę musiał zamieścić takie ogłoszenie z tym, że ja w Bielsku-Białej i okolicach raczej uśmiech
Także życzę powodzenia i trzymam kciuki za to żebyś kogoś znalazła uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam za życzliwość. To miło przeczytać takie opnie. Przyznam, że rano było mi przykro, bo chciałam być uczciwa i przede wszystkim nie brać pieniędzy, dopóki nie będzie firmy. Głównie dlatego, że byłoby to nie fair wobec wszystkich płacących podatki i zus, którzy z fotografii żyją.

Mam nadzieję, że po tych wyjaśnieniach moje ogłoszenie nie będzie już źle odbierane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo proszę o spokój w tym temacie i nierobienie sobie docinek.
Nikt z nas nie jest ideałem.

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

April napisał:
Dziękuję Wam za życzliwość. To miło przeczytać takie opnie. Przyznam, że rano było mi przykro, bo chciałam być uczciwa i przede wszystkim nie brać pieniędzy, dopóki nie będzie firmy. Głównie dlatego, że byłoby to nie fair wobec wszystkich płacących podatki i zus, którzy z fotografii żyją.


Oj tam, gdybym wiedział że będzie Ci przykro nie pisałbym. Serio. :)
Jak najbardziej życzę Ci powodzenia i przede wszystkim wytrwałości, bo nie jest lekko. :) Jako twórca, musisz liczyć się z krytyką na każdym kroku! :D

PS: Jeśli chodzi o branie kasy bez firmy, to zawsze można podpisywać umowy o dzieło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

April napisał:
Myślę, że nie jeden student robi lepsze zdjęcia niż niektóre osoby podające się za profesjonalistów. I tak- myślę, że może ktoś "zaryzykuje" uśmiech
Przecież nie proszę pary młodej o dostarczenie mi aparatu.


Umiejętność robienia zdjęć a umiejętność znalezienia się na ślubie i weselu w charakterze fotografa to dwie diametralnie różne kwestie.
Nieraz trafiło mi się widzieć młodych fotografów którzy nie nadążali za akcją bo brak im było doświadczenia i znajomości jej przebiegu. Prawdziwa batalia natomiast zaczyna się w kościele z księdzem. Jak się ustawić żeby zrobić dobre zdjęcia a jednocześnie nie zostać zruganym publicznie przez księdza albo co gorsza wyprowadzonym za kołnierz z kościola przez kościelnego?

Powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrzejz napisał:
April napisał:
Myślę, że nie jeden student robi lepsze zdjęcia niż niektóre osoby podające się za profesjonalistów. I tak- myślę, że może ktoś "zaryzykuje" uśmiech
Przecież nie proszę pary młodej o dostarczenie mi aparatu.


Umiejętność robienia zdjęć a umiejętność znalezienia się na ślubie i weselu w charakterze fotografa to dwie diametralnie różne kwestie.
Nieraz trafiło mi się widzieć młodych fotografów którzy nie nadążali za akcją bo brak im było doświadczenia i znajomości jej przebiegu. Prawdziwa batalia natomiast zaczyna się w kościele z księdzem. Jak się ustawić żeby zrobić dobre zdjęcia a jednocześnie nie zostać zruganym publicznie przez księdza albo co gorsza wyprowadzonym za kołnierz z kościola przez kościelnego?

Powodzenia Smile


Ale to doświadczenie trzeba gdzieś zdobyć prawda? uśmiech
A wiadomo, że najlepiej się człowiek nauczy pływać jak się go wrzuci na głęboką wodę uśmiech
Najlepiej właśnie zaczynać kilkoma ślubami/weselami całkowicie za darmo, bądź jako drugi fotograf uśmiech
Bo jakoś się nauczyć tego obycia trzeba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A wiadomo, że najlepiej się człowiek nauczy pływać jak się go wrzuci na głęboką wodę


Tak, tylko jest duże ryzyko że się utopi. :P

Wszystko ok, ale nie od razu jako pierwszy foto i kosztem nieświadomych młodych, którzy mogą mieć spapraną pamiątkę z najważniejszego ich dnia. Rozumiem za darmo, ale jako drugi bo wtedy jak się coś spsuje to bez konsekwencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
April
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań/Wielkopolska

PostWysłany: Sro 19 Sty 2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ogłoszenie ciągle wzbudza wiele emocji.
Proszę moderatora o zastanowienie się czy ta dyskusja nie nadaje się czasem do wydzielenia do osobnego tematu dotyczącego np. plusów i minusów współpracy z osobami budującymi portfolio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Sty 2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie emocje, a suche fakty. :) U mnie np. na ślubie, a było to kilka lat temu gdy jeszcze nie zajmowałem się zarobkowo fotografią i byłem amatorem z pasją, lustrzanką i jednym obiektywem 2.8, zdjęcia robił znajomy pasjonat który dostał mój sprzęt. Zrobiliśmy to z premedytacją, nie chcieliśmy fotografa bo ślub był kameralny.

Zdjęcia są nie do uratowania nawet teraz, po kilku latach doświadczenia w obróbce. :D

PS: Można zmienić temat, ale tu rzeczywiście potrzebny jest moderator...

Moderatorze???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 19 Sty 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ cała dyskusja wokoło tej oferty przerodziła się w inny temat zmieniłem nazwę tematu, ponadto przesunąłem jako przyklejony, gdyż sprawa ta jest coraz bardziej popularna szczegółnie wśród początkujacych fotografów.

April: Proponuję tak,jeżeli nadal oferujesz tą darmową foto załóż osobny temat na tym naszym dziale forum, ja go zamknę, aby tam nie było dyskusji.

Ponadto proszę wszystkich o ogólny spokój w dyskusji.

JKJM z Poznania: posty usunąłem za nieprzestrzeganie regulaminu forum

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Sro 19 Sty 2011, 15:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group