Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Luzny pierścionek zaręczynowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 10 Sty 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh i w co tu wierzyć Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w miłość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia brała ślub w listopadzie (a to miesiąc, który kojarzy się głównie z świętem zmarłych) i na dodatek, była w żałobie i szła w ciemnej sukience. Żyli z dziadkiem dłuuuugo i bez jakichkolwiek problemów. Było to już lata temu, obecnie babcia ma 87 lat.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Babci tak udanego związku.
Jednak przesądy nie mają nic do życia,
Chociaż w to wierzę że jak dziecko budzi się z płaczem w nocy to postawić miotłę do góry nogami przy drzwiach wtedy przestaje,
a drugi to jak dziecko budzi się w nocy postawić szklankę z wodą na parapecie i spokój - to działa nie wiem czemu ale tak jest. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 16 Sty 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny nie dajcie się zwariować jak bym miała w te wszystkie przesądy wierzyć to bym chyba przed ślubem osiwiała ja nie wierze w takie głupoty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 10:42    Temat postu: Re: Luzny pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem

aga000 napisał:
Witam wszystkiech mam takie pytanie : obiło mi się o uszy ,że zle to wruży gdy się dostanie zaduży lub za mały pierścionek zaręczynowy. Zaręczyliśmy się na te święta jestem szczęsliwa jak nie wiem co lecz mnie to martwi ponieważ mój pierścionek jak by o pół numerku mam za luzny zsuwa mi się do mniejwięcej połowy palca, natomiast na środkowy palec mi wejdzie ale nie zawsze jak też go próbowałam nosić na środkowym palcu to potem nie mogłam go zdjąć bo mam jakieś nie wymiarowe paluch ,które raz mi chudną raz mi puchną no i jak mam trochę podpuchnięte to mój pierścionek pasuje, ale też często mi się zsuwa więc czasem mam obawę że mogę gdzieś zaczepić i go zgubić. Ale czy to normalne.CZY KOMUŚ SIĘ ZDAŻYŁO ŻE DOSTAŁ NIEWYMIAROWY PIERŚCIONEK I ŚĄ TERAZ SZCZĘŚLIWYM MAŁŻEŃSTWEM . Proszę o opinie czy mam sie tym martwić czy nie . DZIĘKI


ja zawsze chciałam nosić pierścionek na serdecznym palcu - bo wydawało mi się, ze tam po prostu musi być. rozmiar palca był mierzony na postawie pierściona który kiedyś nosiłam na serdecznym . pierścionek dostałam za duży na ten palec, doszłam do wniosku, że zmniejszać go nie będę, tylko przełożę go na środkowy palec. jak jest zimno to pierscionek mi się obraca wokół palca, ale mi to nie przeszkadza. na środkowym palcu będzie cąły czas, obok obrączki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia32 miała taki sam przypadek i też doszłam do takiego samego wniosku:
zaręczynowy na środkowym palcu a obrączka na serdecznym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandra88 napisał:
niunia32 miała taki sam przypadek i też doszłam do takiego samego wniosku:
zaręczynowy na środkowym palcu a obrączka na serdecznym


Dobrze by było żeby tak było , ale na środkowym mnie trochę po jakimś czasie uciska Sad a na serdecznym się zsuwa Sad ale się tym nie będę przejmować nie zawsze jest dobrze ale ważne że wogle jest i to się liczy.

No i zaczynamy pomału brać się za przygotowania na początek lista gości i sala Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga000 no to jest dziwne nieraz jest tak ze nosze swój pierścionek na serdecznym palcu i jest ok trochę sie obraca ale nie spada a jak zaczyna się zsuwać to przenoszę na środkowy palec i nosze dopuki nie poczuje ze palce mi spuchły to wtedy znowu przekładam i tak w kółko
a przeważnie palce mi puchną rano w sumie jak się budzę to już są spuchnięte czy to jest normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga000 napisał:
Sandra88 napisał:
niunia32 miała taki sam przypadek i też doszłam do takiego samego wniosku:
zaręczynowy na środkowym palcu a obrączka na serdecznym


Dobrze by było żeby tak było , ale na środkowym mnie trochę po jakimś czasie uciska Sad a na serdecznym się zsuwa Sad ale się tym nie będę przejmować nie zawsze jest dobrze ale ważne że wogle jest i to się liczy.

No i zaczynamy pomału brać się za przygotowania na początek lista gości i sala Very Happy


to może spróbuj na lewej ręce go nosić uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group