Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Luzny pierścionek zaręczynowy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 21:20    Temat postu: Luzny pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkiech mam takie pytanie : obiło mi się o uszy ,że zle to wruży gdy się dostanie zaduży lub za mały pierścionek zaręczynowy. Zaręczyliśmy się na te święta jestem szczęsliwa jak nie wiem co lecz mnie to martwi ponieważ mój pierścionek jak by o pół numerku mam za luzny zsuwa mi się do mniejwięcej połowy palca, natomiast na środkowy palec mi wejdzie ale nie zawsze jak też go próbowałam nosić na środkowym palcu to potem nie mogłam go zdjąć bo mam jakieś nie wymiarowe paluch ,które raz mi chudną raz mi puchną no i jak mam trochę podpuchnięte to mój pierścionek pasuje, ale też często mi się zsuwa więc czasem mam obawę że mogę gdzieś zaczepić i go zgubić. Ale czy to normalne.CZY KOMUŚ SIĘ ZDAŻYŁO ŻE DOSTAŁ NIEWYMIAROWY PIERŚCIONEK I ŚĄ TERAZ SZCZĘŚLIWYM MAŁŻEŃSTWEM . Proszę o opinie czy mam sie tym martwić czy nie . DZIĘKI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga nie panikuj uśmiech to są tylko przesady (osobiście nie słyszałam o czymś takim) ale nawet jeśli jest taki przesąd to wasza miłość się liczy a nie rozmiar pierścionka uśmiech mój pierścionek jest większy (noszę go na środkowym palcu prawej ręki) ale ja sama powiedziałam mojemu narzeczonemu że mam o rozmiar większy palec niż rzeczywiście (na starość palce grubną a nie chciałabym żeby mnie uciskał)
Jeśli cię to martwi to zawsze możesz zanieść pierścionek do złotnika a on dopasuje go do rozmiaru Twojego palca uśmiech

Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za otuchę, ale raczej nie zaniosę go do zmniejszenia bo powinien być taki jaki go dostałam. Moim zdaniem się nie wymienia ani nie zmniejsza. masz rację bo na starość palce grubną fakt. A narzeczony w dodatku gdy mi go kupował wzioł ze sobą mój stary pierścionek który nosiłam na palcu serdecznym i pasuje ulał , tak ze sprzedawczynią dobierał rozmiar że wyszedł zaluzny ( wsumie nie za mały nie za duży) Very Happy ponoć główkowali z pół godziny . ja wogle to mam palce nie wymiarowe no ale cóż pozostaje mi przekładanie z jednego palce na drugi i z ręki na ręke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w ogóle zgodziliby się go zmniejszyć... ze względu na możliwość uszkodzenia kamienia. Ale ja sie tak nie znam język
Nie martw sie Agusiu, mój tez jest troszeczke za duzy, (dwa razy spadł mi z palca przy zamachu smutny ) jednak nawet nie pomyslałam o tym, że może być jakiś przesąd z tym związany... Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Nie wiem czy w ogóle zgodziliby się go zmniejszyć... ze względu na możliwość uszkodzenia kamienia. Ale ja sie tak nie znam język
Nie martw sie Agusiu, mój tez jest troszeczke za duzy, (dwa razy spadł mi z palca przy zamachu smutny ) jednak nawet nie pomyslałam o tym, że może być jakiś przesąd z tym związany... Shocked


przy zamachu Very Happy ja się jeszcze nie zamachnełam ale jak czuję ze mi palce już przychudły przekładam na środkowy , chwilami mam tak że ani na tym ani na ty więc nosze go podtrzymując innym pierścionkiem i jestem pewna że nie spadnie. hehe mam nadzieję że trochę przytyję do ślubu bym mogła dobrać odpowiednią obrączkę bo jak narazie to za mało ważę bo tylko 51 kg. a nie moge przytyć.To i może pierścionek się sam dopasuje. Może jestem tak przewrażliwiona na ten pierścionek że mi się zsuwa bo wogóle to nie przyzwyczajona jestem do pierścionków . Czasem założyłam na jakąś imprezę raz na pół roku lub od święta więc może i dla tego moja taka reakcja że się trochę dziwnie czuję.

A tak na marginesie to wy już po ślubie czy dopiero przed ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 6 Sty 2011, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 15:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 6 Sty 2011, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło matko, dziewczyny, cóż za zabobony Very Happy Trzeba kochać i być pewnym z kim się chce spędzić resztę życia, nic tu kawałek metalu nie pomoże Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 6 Sty 2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesada i tyle Very Happyuśmiech Jak dostałam pierścionek to mąż kupił o rozmiar mniejszy niż mierzyłam rozmiar palca i po przeciśnięciu go przez moją koślawą kostkę pasował ok. Są takie dni,że w ogóle go nie włożę na środkowy palec prawej ręki (bo tak go noszę) i wtedy przekładam go na lewą rękę,a czasami jest tak ,że jak go ubiorę normalnie to obraca mi się na palcu. Wszystko zależy od pogody,ciśnienia i wielu innych czynników uśmiech
Jubiler powiedział,że gdyby był za mały albo coś takiego to wymieni na większy albo go poszerzy. Jak już kiedyś nie będę mogła go włożyć w ogóle przez grube kostki w placach to wtedy zaniosę go do jubilera i poszerzę go.

A jakimiś dziwnymi zabobonami bym się nie przejmowała bo nie mają sensu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga000
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: z wielu miejsc

PostWysłany: Czw 6 Sty 2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wam za odpowiedzi już mi lepiej.I się tym nie będe przejmować bo nie ma sensu jestem trochę chisteryczką więc może dla tego tak reaguję.Musze się też przyzwyczaić i tyle.
uśmiech

Tak po zatym to my mamy zamiar wziąść ślub 2012 bo przygotowania załatwiania itd. chciałabym żeby pogoda też dopisywała więc mniejwięcej wiosna , lato ale jeszcze nie ustaliliśmy miesiąca. Smile

Jaki miesiąc byłby dobry jak myślicie?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Czw 6 Sty 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę narzeczoną minimum 1,5 roku, mam nadzieję, że uda nam się wziąć ślub w ciągu 3 lat język Najwcześniej pobierzemy się w 2012. Mi baaaaardzo podoba sie data 1 września, K. - 25 siepnia ( rocznica ślubu jego rodziców). A jak to będzie, wyjdzie w praniu. Może rodzice nam trochę pomogą z weselem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group