Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czego oczekujecie od fotografa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patti
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: krk

PostWysłany: Pią 7 Sty 2011, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rzeczywiście fotograf z Twojego kuzyna niezły oczko ja powiem, że najlepiej wybrać już zrobione przez wybranego fotografa ujęcia i powiedzieć : chce coś takiego, ale bez photoshopa albo w życiu nie rób mi czegoś takiego.
A co jeszcze ważne: czy jest elastyczny - dojazd poza miasto i czy nie podnosi cen ot tak sobie uśmiech

popr.pis/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 14 Sie 2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

................

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Nie 14 Sie 2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl, bardzo dobra kolejność, a raczej bardzo sensowna uśmiech Ja bym jeszcze tylko zwróciła uwagę na samą osobę fotografa, z którym przecież spędza się trochę czasu i to w najbardziej emocjonujących chwilach. Takiej osobie po prostu trzeba zaufać i czuć się fajnie.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jdabrowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Katowice, Jaworzno

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku też szukaliśmy fotografa. A, że sami fotografujemy, to pod fotografa ustalaliśmy sam termin ślubu oczko

Budżet mamy ograniczony, a wybór był trudny uśmiech Podstawowe kryteria to jakość zdjęć i osobowość fotografa. Ważne, żeby czuć się swobodnie w jego towarzystwie. Nie uznajemy fotografów-ustawiaczy, dlatego musiała być to osoba z reporterskim podejściem. Do tego ciekawe zdjęcia plenerowe w portfolio.. wierzymy, że nasz wybór okaże się trafiony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mad77
Gość





PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aparaty cyfrowe są dziś na tyle powszechne, że coraz więcej osób ma jako takie pojęcie o fotografii, toteż są coraz bardziej świadomi. Dla nas, fotografów, to chyba dobrze, bo coraz rzadziej głównym kryterium wyboru jest cena, a coraz częściej zawartość portfolio. Nie mam już też w zasadzie pytań "dlaczego oddaję tylko 150 zdjęć, skoro pan x daje 3000".
Powrót do góry
ars
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski

PostWysłany: Pon 16 Sty 2012, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mad77 napisał:
Aparaty cyfrowe są dziś na tyle powszechne, że coraz więcej osób ma jako takie pojęcie o fotografii, .


Mam wrażenie, że im więcej tym właśnie mniej osób ma to właściwe pojęcie o fotografii , pstrykaczy wielu, fotografistów mniej jak to gdzieś ktoś mówił na warsztatach foto.
popr.pisownię/mod/
_________________
szukam światła w kadrach, ślubnych linków pfolio nie wolno zgodnie z regulaminem, to pochwalę się pozaślubnymi, ars.maxmodels.pl to mój pomysł na życie ostatnio ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FotoMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziej, się za pewne dla tego tak ,że wiele osób uważa że zdjęcia robi aparat...co jest prawdą uśmiech ale nie do końca, aparat nam utrwali fotografię , ale jej nie skomponuje ,nie znajdzie miejsca , nie dobierze prawidłowego oświetlenia..jest tylko narzędziem w naszych rękach ...
Dobry sprzęt nie przeszkadza w pracy uśmiech ...ale do zrobienia dobrych zdjęć jest potrzebna wiedza ,doświadczenie.
_________________
Pozdrawiam FotMag
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz portofio i ceny ważny jest charakter! czy nadajecie na tych samych falach. My mieliśmy foto z https://www.studiokadru.pl/ i to na prawdę super człowiek. Potrafił nas rozlużnic, duzo nam podpowiedział od strony organizacyjnej.
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bm-foto.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 6
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 10:24    Temat postu: Flow Odpowiedz z cytatem

Ważne jest przede wszystkim, żeby z fotografem złapań wspólny flow! Fotograf nie musi być odbiciem Waszej osobowości ale powinien potrafić się do niej dopasować. Fakt jest też taki, że jeżeli na sesji z fotografem jest klimat taki, w którym się dobrze czujecie.

Jako fotograf, powiem Wam szczerze, że w większości moi klienci do dzisiaj do mnie wracają, sesja walentynkowa, narzeczeńska, ślubna, brzuszkowa. Są klienci, którzy wracają do mnie z okazji każdego ważnego wydarzenia w swoim życiu! I to jest naprawdę fantastyczne!wykrzyknik

Gdybyście byli ciekawi mojego portfolio https://bm-foto.com
_________________
Pozwól mi uwiecznić Barwne Momenty Twojego życia. <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group