Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Babyk i marta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka takich większych, ale bardzo nieregularnie uśmiech
Najlepsze było, że Antoś po podłączeniu ktg dostał czkawki i przez jakieś 5 min było słychać, że czka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 2 Lip 2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety na niektórych lekarzy trzeba brać poprawkę, ta młoda lekarka pewnie zwątpiła w swoją wiedzę jak zobaczyła podpis szefa. A kiedy ja trafiłam do szpitala to tępy wiekowy doktorek tak odczytał usg, że wyszło mi wielowodzie, chyba z 14 afi zrobił 24. Przez weekend się denerwowałam, chociaż przed szpitalem mój ginekolog nic nie wspominał o wielowodziu a tu taki zonk, dopiero w poniedziałek było jeszcze jedno usg i wody wyszły ok. Zresztą w dzień porodu jak położna zobaczyła, że odwiedził mnie ordynator to nagle ręce zaczeły jej się trząść i 4 razy zakładała wenflon, aż poszła po koleżankę.
Trzymam kciuki, żeby Antoś rodził się przy pewnych siebie i kompetentnych ludziach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss napisał:

Trzymam kciuki, żeby Antoś rodził się przy pewnych siebie i kompetentnych ludziach.


No mam nadzieję, że tak będzie:)

Dziś byliśmy na ktg i wyszło bardzo dobrze uśmiech Skurcze coraz częstsze, w sobotę w nocy były co 4 min i to zupełnie inne niż te wcześniejsze, ale bez paniki poszłam wziąć ciepłą kąpiel, wypiłam herbatkę i powoli, powoli stały się mniej regularne uśmiech Lekarz dziś po badaniu powiedział, że poród może się zacząć w każdej chwili, ale Ł. wczoraj przemawiał do Antosia żeby poczekał jeszcze parę dni, bo wtedy będzie miał więcej wolnego za jednym zamachem, tzn najpierw tatusiowe wolne, a potem urlop Very Happy

Postanowiliśmy dokupić pułki do zawieszenia i szafeczkę nocną w komplecie do komody i popołudniu pojedziemy je zamówić. Poluję jeszcze na jakieś fajne pudełka albo kartonowe, albo z jakiegoś tworzywa, ale kolorystycznie nic mi nie wpadło w oko :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknęłam okiem na Twój temat a tu już finisz u was Very Happy a dopiero co zaczynałaś odliczanie. Ale ten Antoś niecierpliwy, ciekawe czy się tatusia posłucha język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz pare dni i Tobi bedzie mial kolejnego forumowego kolege uśmiech A dopiero co czytalam, ze jestes w ciazy... uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges nie rób mi tego ;p ja nie chcę rodzić ostatnia ;p niech Antoś jeszcze się nie spieszy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje nam trzymac kciuki za szczęśliwe i szybkie wyjście Antosia. Szybkie chodzi mi o przebieg porodu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
marta_ges nie rób mi tego ;p ja nie chcę rodzić ostatnia ;p niech Antoś jeszcze się nie spieszy Very Happy


Lady pani przodem, może Antoś ustąpi Wiki Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o właśnie to muszę Antosia prosić żeby ustąpił dziewczynce ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady a może księżniczka czeka na księcia lol ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group