Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Granitur szyty na miarę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalami
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon 20 Gru 2010, 22:51    Temat postu: Granitur szyty na miarę Odpowiedz z cytatem

Hej!

szukam gdzie jak i za ile można uszyć garnitur na miarę ! Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia ? Znalazłam również stronę w internecie link usunięty , która oferuje całe garnitury, fraki, marynarki, koszule, spodnie szyte na miarę, czy ktoś z was kupował na tej stronie i może ją polecić lub odradzić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andreu
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 23 Gru 2010, 16:23    Temat postu: Garnitur na miarę przez internet Odpowiedz z cytatem

Akurat tej firmy nie znam. Zamawiałem marynarkę i koszulę na podobnym serwisie -link usunięty i byłem bardzo zadowolony. I z tego co widzę ceny na Męski Wymiar są niższe. Możesz sobie zamówić próbki i zobaczyć, czy ci odpowiada dany materiał.
A tak w ogóle koncept z zamawianiem przez internet jest świetny - płaci się kilka razy mniej niż u krawca. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalami
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 21:16    Temat postu: Re: Garnitur na miarę przez internet Odpowiedz z cytatem

[quote="andreu"]Akurat tej firmy nie znam. Zamawiałem marynarkę i koszulę na podobnym serwisie - [...]

Dzięki! Sprawdziłem ten serwis o którym mówisz i pomysł na garnitur na miarę naprawdę mi się spodobał :D Więc porównałem ofertę i kupiłem 3 częściówkę z dodatkową koszulą na miarę na link usunięty ze względu na wybór materiału i bonusy. Z koszulą w bonusie i lepszym niż standardowy materiale cena na link usunięty wyszła nawet korzystniej.

Dzięki za przekonanie mnie do tego pomysłu, ale jak coś będzie nie tak, wszystko będzie na ciebie ; p

Dam znać jak wyszło jak odbiorę !
Wszystkie posty zostały edytowane, linki usunięte. Stronami www proszę się wymienać na PW.
Inka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juzwika
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią 29 Maj 2015, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znam Vizarro w Toruniu gdzie szyliśmy dla mojego faceta smoking. wyglądał przepięknie w nim. dalej nie mogę się oprzeć jak patrze na zdjęcia. zajrzyj tam. może i wam się coś spodoba.
_________________
~To zawsze jest nie tak jak myślisz~
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na miarę to ratunek dla wszystkich, którzy nie maja sylwetki modela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sro 21 Paź 2015, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile może taki garniutur kosztować? proszę o przedział
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malaszwalnia
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 6 Lis 2015, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ceny garniturów na miarę różnią się bardzo.
Wszystko zależy od tego jaki typ szycia wybierzesz oraz materiału.

Są dwa podstawowe rodzaje szycia na miarę: MTM oraz Bespoke

W mtm garnitury są zazwyczaj szyte ze standardowych form z wybranego przez Ciebie materiału.
Są możliwe drobne modyfikacje.
Takie garnitury kosztują około 1000 zł

W bespoke garnitur od samego początku do końca jest krojony od podstaw na Twoją sylwetkę, w tym przypadku zmodyfikować można wszystko.
Takie garnitury zaczynają swoje ceny od 2500 zł i kończą się na cenie średniej klasy samochodu.

Zazwyczaj mtm jest wystarczający dla każdego kto dzieli garnitury na czarne/szare/niebieskie.

Jeśli jednak umiejscowienie kozerki, czy kształt brustaszy jest istotny i chcemy mieć garnitur który jest najwyższych lotów należy szukać bespoke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
refaret
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob 7 Lis 2015, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej jakości garniturów w niskiej cenie, to osobiście mogę polecić: Garnitury ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 11 Maj 2017, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej zdecydować się na uszycie garnituru na miarę, mogę polecić pracownię http://www.vratelli.pl , na mojego męża niestety większość sklepowych modeli nie leżała jak trzeba i tak trzeba byłoby je przerabiać, więc woleliśmy skrojony na miarę. Na wesele garnitury na miare to najlepsze rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 6 Lip 2017, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór garniturów szytych na miarę znajdziesz też tutaj http://suitsquare.pl akurat oni mogą pochwalić się bogatą ofertą i całkiem niezłą ceną jak za garniaki szyte na miarę. Dla mnie spoko uśmiech Chociaż i tak moje serce skradł garnitur smokingowy... uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group