Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek od euro-cart, który wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 22:00    Temat postu: Wózek od euro-cart, który wybrać? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, właśnie kompletuję wyprawkę i zastanawiam się nad tym który wózek od Euro-Cartu wybrać. Najbardziej wpadł mi w oko model Volt-Pro, ale jestem osobą niską i boję się, że będzie dla mnie zbyt wielki. Macie jakieś doświadczenia z tym wózkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie z takich względów ja wybrałam model Flex od Euro-Cartu. Jest bardzo podobny z wyglądu i zastosowania, a przy tym jest nieco mniejszy. Polecam Ci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sob 10 Lip 2021, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej nie brałam go pod uwagę, może powiesz mi coś więcej na jego temat? Jak się sprawdza, czy radzi sobie w terenie? Co byś w nim zmieniła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Nie 11 Lip 2021, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flex to dla mnie ideał. Zupełnie nic bym w nim nie zmieniła. Super radzi sobie w każdym terenie, jest w dobrej cenie i bardzo bezpieczny. Duży plus że to wózek na cały okres wózkowania- solidny z pojemnym koszem na zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, dzięki bardzo za odpowiedzi. Wózek już zamówiony, poczekam aż przyjdzie i mam nadzieję, że będę z niego zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne te wózki macie uśmiech Też mam nadzieję że dojdzie szczęśliwie i będzie ok
Co prawda mam zupełnie inny niż Wasze bo kupiłam x-landera, ale to jest dopasowany dla mnie wózek wręcz idealnie, wszędzie się wcisnę bo łatwo się nim manewruje, nadaje się też na bezdroża i wyższe krawężniki, ma też dużą, powiększaną budkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie radzi sobie model Vol Pro. Wózek śliczny, zgrabny i lekki, więc jest odpowiedni na zakupy, spacery po mieście, parku, a nawet przewożenie w bagażniku. Zachęcająca jest sama cena wózka. Z czystym sumieniem polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zależało na czymś szczególnie niedużym i lekkim, dlatego kupiłam model Spin. Nie spodziewałam się po nim cudów, a jednak okazał się naprawdę fajny, praktyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić Euro-Cart Flex. Jest świetny. Ma duże koła, które ułatwiają prowadzenie i nadaje się na spacery po każdym terenie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group