Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mleka, kaszki, obiedki, deserki i wszelkie inne pyszności...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pon 12 Sty 2015, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sddd

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Wto 31 Maj 2022, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 12 Sty 2015, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sniadanie mu dawalam uśmiech Wiele tych owocow nie zje dziecko na raz, scieralam kawalek jablka tylko, wiec jak pozniej chcial owoc, to dostawal kolejny raz uśmiech
O aktualne posilki nawet nie pytaj, moje dziecko najchetniej jadloby teraz sam chleb bez zadnych dodatkow i mandarynki język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Nie 21 Cze 2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, dawno mnie tu nie było oczko
Głupio mi w ogóle w tym dziale pisać, bo dzieciąt nie mam ani mieć nie zamierzam, ale jestem przyparta do muru.
Piszę diagnozę jednego dziecka. Podczas wywiadu mama powiedziała, że po 4 miesiącach karmienia piersią przerzuciła się na karmienie... no właśnie czym? Nie znam się na tych mleczkach/preparatach, nazwa brzmiała jak
detromigent/netromigent?
Ktoś z was coś kojarzy, bo google milczy, jak wpisuję takie nazwy, więc najwyraźniej źle usłyszałam. A muszę to wpisać do diagnozy. Dodam, że przerzuciła się na ten preparat o dziwnej nazwie, ponieważ dziecko miało kolki.
Ktoś ma pomysł, jak to dokładnie się nazywa??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Nie 21 Cze 2015, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie chodziło o nutramigen, to chyba podaje się w przypadku alergii na laktozępytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Nie 21 Cze 2015, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak, mama wspominała o alergii, więc pewnie o to chodziło. Dziękuję cmok
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam słoiki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka, które można zamówić ze strony https://hipp.dodomku.pl/ . Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Są to jednoskładnikowe przeciery warzywne i owocowe bez dodatku cukru. Na dodatek mają certyfikat BIO i są całkowicie ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja miałam problemy z małą ilością pokarmu. Prawie od samego początku podawałam córce mleko modyfikowane Bebilon Pronutra-Advance. Ona świetnie je toleruje, więc nie zmieniam na inne. Z zakupem też nie ma problemu. W każdej aptece DOZ można kupić produkty Bebilon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie poczytać w sieci trochę więcej o rozszerzaniu diety malucha. Bardzo interesujący artykuł o tej tematyce znalazłam na stronie https://hipp.pl/zywienie-0-1/rozszerzanie-diety/rozszerzanie-diety-praktyczne-wskazowki . Zachęcam do lektury w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zaczęliśmy rozszerzanie diety właśnie z pomocą tych słoiczków z HiPPa "pierwsza łyżeczka". Porównałam różne firmy i faktycznie, Hipp wypadł najlepiej. Ekologiczne składy, bez zbędnych dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bambi
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Nie 17 Paź 2021, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na Hipp - przekonała mnie wersja bio i to nie tylko tych ich pierwszych dań dla maluszka ale i dla starszaków a także musów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
Strona 31 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group