Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

striptiz dla mojego meżczyzny?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 20:51    Temat postu: striptiz dla mojego meżczyzny? Odpowiedz z cytatem

co powiecie na taki temat? Robiłyście striptiz swojemu mężczyźnie albo on wam? Opiszcie to jeśli tak i czy to było dla was łatwe. Mój narzeczony bardzo chce żebym mu zrobiła striptiz ale ja jakoś nie potrafie sie przełamać żeby to zrobić.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 30 Sty 2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw poznajcie się dokładnie, zaufajcie nie tylko sobie, ale i swoim ciałom, przełamcie bliskość tak, żeby nie kochać się wyłącznie przy zgaszonym świetle, pod kołdrą, nie wstydźcie się wzajemnej nagości. Jeśli będziesz umiała wstać nago z jego łóżka bez skrępowania, bez tego też się rozbierzesz. Nic na siłę - czasem potrzeba czasu, dużo czasu, żeby wszystkiego się nauczyć, dojrzeć do siebie. Niech ukochany będzie cierpliwy, porozmawiaj z nim o tym. Powodzenia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Pon 31 Sty 2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestesmy razem juz 4 lata nie mam najmniejszego problemu ze spacerowaniem nago po pokoju kiedy on patrzy i zrobiłam dla niego ten striptiz był zachwycony ja tez to piekne uczucie kiedy on patrzył na mnie z takim pożądaniem i nie mógł sie doczekac kiedy bede juz bez niczego hehe było cudownie:) polecam. T nie moze sie doczekac nastepnego razu i zapewne zrobie to dla niego jeszcze nie raz.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanka P.
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 1 Lut 2011, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję uśmiech tez zrobiłam jakieś...3 lata temu striptiz dla mojego P. Też był zachwycony. Tym bardziej, że nie przeczuwał w ogóle. Na początku się śmiał i było to denerwujące nie ukrywam, ale ja tak się skupiłam na muzyce, że wreszcie się wczuł i... potem było cudownie uśmiech
I jeszcze striptiz z przebieranką jest fajny. Lubimy zwłaszcza kelnerkę i klienta. polecam. bardzo. każdy facet chce, żeby zrobiłą to dla niego jego Kobieta, Narzeczona, Żona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałam kiedyś zrobić striptiz dla mojego K.,ale nie potrafię się przełamać. Chodzę nago przy nim, ale chyba za dużo kompleksów i w tym temacie nie potrafię się otworzyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladyS tez tak myslałam ze sie nie przełamie az pewnego dnia poszlismy na piwko wrocilismy T usiadł na łóżku zaczął mnie dotykac i pomyslałam a co mi szkodzi i udało sie byl w siódmym niebie teraz codziennie pyta kiedy nastepny raz. Twój facet cie kocha i nie widzi tego co ty dla niego jestes najpiekniejsza pod kazdym wzgledem
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic na siłę, takie zabawy mają dawać przyjemność, a nie zażenowanie. Każdy ma swoje tempo związkowe, jedni idą do łóżka na pierwszej randce, inni po ślubie. Każda z nas wcześniej czy pózniej nauczy sie co w jej związku podnosi temperaturę i zrobi coś co obojgu (nie tylko jej mężczyźnie) sprawi przyjemność.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna dama masz racje ale napisałam prawde lady bo tak przecież jest każda z nas jest niezwykła dla swojego mężczyzny
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna dama masz racje ale napisałam prawde lady bo tak przecież jest każda z nas jest niezwykła dla swojego mężczyzny. Nikt nikogo nie zmusza
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agniesi, edytuj post, a nie pisz dwóch - jeden pod drugim uśmiech
Nie twierdzę, ze tu ktoś kogoś zmusza, ale że na wszystko przychodzi czas. Nie zawsze to czego chce od nas nasz mężczyzna musi sie nam podobać i nie mamy obowiązku tego robić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group