Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie krzesełko - fotelik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ze by się już nie gubiło: KRZESEŁKO stolik do karmienia KIDSPLAY (sorry za reklamę, ale nie da się inaczej język z oczkiem ).
My jesteśmy zadowoleni niezmiennie. Jedyny minus - gabaryty po złożeniu, uciążliwe np. w transporcie.
Duży plus za 3 pozycje siedzenia, bo można korzystać z niego wcześniej niż w tych bez regulacji lol
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny potrzebuję w miarę tanie, dobre i zajmujące mało miejsca krzesełko dla młodego.... Podrzuccie co macie do polecenia ?! No i poradźcie od kiedy wasze maluchy przesiadły się w "starszy" fotelik samochodowy? Bo ja dopiero teraz zauważyłam, że mój syn już jest DUŻYM CHŁOPCEM Shocked
co myślicie: http://allegro.pl/praktyczne-krzeselko-stolik-do-karmienia-kidsplay-i3540712972.html
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-magnus-caretero-nowosc-i3543129167.html
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fotelik samochodowy to zmieniamy go jeśli dziecko przekroczy dopuszczalną wagę dla fotelika, główka zaczyna wystawać ponad oparcie (wystające nóżki nie mają znaczenia) albo są problemy z zapinaniem pasów bo dziecko za duże.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzesełko do karmienia polecam. mam takie sprawuje się fantastycznie. Co do fotelika Asia ma rację uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzesełko fajne....mnie w moim brakowało kółek i zdejmowanej tacki lol ale te które pokazałaś to mają więc powinny być OK...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dostaliśmy po znajomych Apollo Sun, wygląda bardzo podobnie do KidsPlay. Postawiłam w kuchni w jednym miejscu i nie mam zamiaru go stamtąd ruszać Very Happy Jest ok. Zdejmowana górna część tacki jest przydatna, jak Ci dzień zachlapie to zdejmujesz, myjesz pod bieżącą wodą i już uśmiech

A co do fotelika, to też zastanawiamy się nad dwójką. Ostatnio chodziliśmy po sklepach i zastanawialiśmy się czy nie kupić wózka tandemowego i przy okazji zapytałam się babki o fotelik. Powiedziała, że najważniejsze, żeby dziecko stabilnie siedziało. Waga nie jest aż tak ważna, bo są wkładki.Ale jeśli kręgosłup nie będzie silny to można dziecku zrobić większą krzywdę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To my się jeszcze z fotelikiem wstrzymamy. Póki młodemu nic nie wystaje jest ok. Trochę kluskowi tam ciasno ale aż tyle nie jeździmy. Zamówiłam ten: http://allegro.pl/praktyczne-krzeselko-stolik-do-karmienia-kidsplay-i3540712972.html Jak dostanę wrzucę fotki młodego w nim w naszym wątku język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula,mamy ten sam,sprawdza się świetnie ale ma już zamiar go sprzedać bo Nuśka nudzi się w nim,chcemy kupić stolik i krzesełko z ikei -mamut oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzesełko jest fajne .

A co do wymiany fotelika na większy jak głowa wystaje ponad oparcie nogi mogą wystawać. I najważniejsze waga dziecka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej używane krzesełko kupię. Tak jak pisze e-nina, zacznie się nudzić dziecku po paru mc, nie sprawdzi się i szkoda tylko wydawać 200zł.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group