Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Świniak na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja_82 napisał:
Tęczówka napisał:
Oj, to będzie konkretna impreza i wydatek.... Ja już dawno nie byłam na dwudniowym weselu.


U nas płaci się 165 zł za osobę za dwa dni. Poprawiny trwają od 13 do 17. Pewnie się o 15 już zmyję. język

To rzeczywiście dobra cena. Zazwyczaj tyle się płaci za jeden dzień.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za jeden dzień płacimy 170 zł.

Maju macie bardzo atrakcyjną cenę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 12 Cze 2012, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu świniaka, to lepszym wyborem może być po prostu udziec, taka świnka, która ma może 3-4 miesiące to właściwie kości pokryte odrobiną mięsa i skórą.. Natomiast w udźcu mięska jest więcej, co jest wydajniejsze, 1 taki wychodzi na 30-35 osób i koszt takiego to ok. 700 zł.

Tak to przedstawił nam nasz menager restauracji, w której ma odbyć się wesele. Jeszcze się zastanawiamy nad tym udźcem całym, chociaż moja mama i teściowa bardzo by go chciały, dla mnie to tylko zbędny wydatek, który i tak może się zmarnować. Kto to wszystko ma zjeść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Wto 12 Cze 2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

700 zł za udziec? To strasznie drogo Rolling Eyes
My za całego świniaka ( dość dużego ) płaciliśmy 550 zł.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MiaLou_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 25

PostWysłany: Wto 26 Cze 2012, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jednym z wesel na których byłam był tez taki świniak, tyle że on wyjechał z podwórko gdy już było ciemno,obok były jakieś pochodnie powbijane i w sumie było to nawet to efektowne, potem został krojony i kto chciał podchodził do kucharza i dostawał swoją porcję, była to taka forma przekąski, ale nie było żadnych zdjęć czy czułych pocałunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 26 Cze 2012, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek Tak, 700 za udziec i to wychodzi na ok 35 osób, Nam odradzono świnkę z racji tak jak pisałam wcześniej tego mięsa itd, ale chyba w końcu nie weźmiemy ani tego, ani tego. I tak jest za dużo już tego jedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też będzie pieczone prosie:) wiedzie na sale koło dwunastej, (jakieś race mu się wloży hehe), a będzie podany z kaszą gryczaną z podrobami i sałatką brokułową. kucharz proponował nam całe szynki pieczone, ale my sami załatwiliśmy sobie prosiaka na upieczenie u masarza, który piecze takie prosiaki i na pewno wyjdzie to duzo taniej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Vania dnia Nie 20 Sty 2013, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Czw 2 Sie 2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapytaj kucharza ile tego prosiaka potrzeba:) umoje siostry było wesele na ponad 200 i wystarczył jeden i jeszcze połowa go została. a wczoraj było spięcie o prosię w restauracji- ten sam lokal co moja siostra, u niej sami przyżądzali prosiaka i mieli taki piec, ja chcę im go przywieśc i problem bo nie mają pieca żeby go przytrzymać. muszę jakoś załatwić żeby mi go z masarni na 11 w nocy dowieźli- tylko czy da się to radę załatwić...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Czw 2 Sie 2012, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marlenqa napisał:
zapytaj kucharza ile tego prosiaka potrzeba:) umoje siostry było wesele na ponad 200 i wystarczył jeden i jeszcze połowa go została. a wczoraj było spięcie o prosię w restauracji- ten sam lokal co moja siostra, u niej sami przyżądzali prosiaka i mieli taki piec, ja chcę im go przywieśc i problem bo nie mają pieca żeby go przytrzymać. muszę jakoś załatwić żeby mi go z masarni na 11 w nocy dowieźli- tylko czy da się to radę załatwić...


u nas za osobę wychodzi ok. 160 zl + 50 poprawiny, ale alkohol własny. super trafiliśmy bo w okolicy otworzyło się kilka takiego typu lokali i musieli zejść z ceny, 4 lata temu cena była niemal identyczna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group