Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ROZCZAROWANA ZDJĘCIAMI-PROSZĘ O OPINIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Chcę wnieść "świeży powiew" odmiennego podejścia język język język
A co!



Jest tu bardzo dużo osób, które nie marzyły o wielkim weselu.. Ale nie krytykują tego rozmachu, perfekcjonizmu - każdy ma inne priorytety. A wrażenie mam podobne Agattt - próbujesz chyba sama sobie wmówić, że wszystko jest ble, żeby nie żałować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież napisałam post wcześniej, o co właściwie chodzi........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Niunia

Shocked


Ja wybrałam sobie taką sukienkę ślubną, że założę ją jeszcze milion razy - więc jak się chce to się da! Nie trzeba kupować wielkiej sukni z tafty, na kole, z toną tiulu w spodzie - można się ubrać z klasą, prosto, z sukienką nie do ziemi. Dla mnie też "wesele" to strata kasy, więc zrobiliśmy takie że się zamknęliśmy w 3-4 tysiącach za nie...

Ale ok, to nie jest temat na tego typu "sprzeczki" bo robię off topa, więc już nie będę rozwlekać tego, możemy sobie gdzieś oddzielny wątek założyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiało tu ,,świeżym powiewem'' odmiennego podejścia do sprawy organizacji wesel, ale bardzo proszę Karolina1984 pisać bez błędów i trzymajmy się zasadniczego tematu.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakich błędówpytajnikpytajnik Może chodzi o literówki- niestety, z tym nie zawalczę,choćbym chciała! ale ortograficznych chyba mi nie zarzucisz? To czasem ja mam ochotę tutaj kogoś poprawić język
Proszę mi chociaż JEDEN błąd ortograficzny podać!
Nie liczę małych liter, bo mi się nie chce czasem bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Karolina1984 napisał:
Ja powiem tak , wynajmowanie fotografa na wesele mija się z celem- wszystkie moje koleżanki które tak zrobiły, żałowały- zdjęcia niewiele się różniły od tych robionych przez znajomych!wykrzyknik


Jak dla mnie to straszna bzdura co piszesz... Jeśli zdjęcia od fotografa nie różniły się niczym od zdjęć znajomych, to świadczy to o tym, że albo pan fotograf robił zdjęcia na poziomie nieznających się na fotografii gości, albo goście robili zdjęcia na wysokim poziomie tak jak fotograf Very Happy
Ale to tylko moje zdanie oczko



O gustach się nie dyskutuje, dla niektórych to "niewiele" czyni wielką różnicę uśmiech. A wszystkie koleżanki to jednak wciąż mało reprezentatywna grupa osób... Jak obejrzałam portfolio mojego fotografa, zachwyciłam się i liczę na małe dzieło sztuki, a nie na "foty z wesela". A z tą głębią ostrości to rzeczywiście jakiś dominujący trend i widocznie nie każdy fotograf zna umiar. Współczuję trochę, choć mi osobiście te zdjęcia z krajobrazem w tle i tak się podobają uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group