Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ROZCZAROWANA ZDJĘCIAMI-PROSZĘ O OPINIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko: to ja rozumiem,że nie mieliście jakiegoś profesjonalisty?
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I koniec końców nam robił zdjęcia tylko fotograf, u nikogo innego nie widziałam aparatu uśmiech

I teraz ok. 2 tygodniowy czas czekania na foty... się już doczekać nie mogę! Very Happy w końcu 4 h reportażu i 5 h pleneru język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja po kilku dniach i próbach zdobycia jakiś zdjęć kazałam mężowi pisać do fotografa, żeby chociaż z dwa nam wysłał, bo nie mamy nic. Tzn. mamy - w urzędzie robione bez lampy, albo na przybliżeniu słabym aparatem. Gdzieś jakieś rozmyte, z daleka etc.


Nie mieliśmy, fotograf cofnął się w czasie, pstryknął kilka fotek, wrócił do naszego czasu i nam wysłał oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Karolina1984 napisał:
Ja powiem tak , wynajmowanie fotografa na wesele mija się z celem- wszystkie moje koleżanki które tak zrobiły, żałowały- zdjęcia niewiele się różniły od tych robionych przez znajomych!wykrzyknik



Jak się ma znajomych fotografów, albo ludzi interesujących się tym.. Ja po kilku dniach i próbach zdobycia jakiś zdjęć kazałam mężowi pisać do fotografa, żeby chociaż z dwa nam wysłał, bo nie mamy nic. Tzn. mamy - w urzędzie robione bez lampy, albo na przybliżeniu słabym aparatem. Gdzieś jakieś rozmyte, z daleka etc. Znalazło się kilka fajnych, ale albo z ostrością jest coś nie tak, albo tło nie takie. Ogólnie byłoby mi przykro, gdybym miała tylko jakieś fotki cyknięte ot tak.. Bo to nie to samo. Nie będzie ani tej jakości, ani dobrego ujęcia. Chyba, że po prostu komuś nie zależy..



Nie wiem, może rzeczywiście jestem dziwna, bo jakoś średnio mi zależy.może podjedziemy do fotografa na 2-3 ujęcia żeby mi twarz szczupło wyszła- i myślę,że wystarczy jeśli chodzi o pamiątkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina... moim zdaniem masz dziwne podejście do wszystkiego związanego ze ślubem... po co bierzecie ślub jak w ogóle nie przywiązujesz do tego żadnej wagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie jest ważny sam sakrament.
Na pewno nie mam mentalności ślubnej księżniczki- nie musi być wszystko idealnie, nie mam potrzeby iśc na kurs tańca żeby 1szy taniec wypadł pięknie czy coś w tym stylu. Po prostu no nie kręcą mnie nagrania video- nie lubie oglądać samej siebie, na zdjęciach również. Tak już mam........
Jestem w ogóle raczej krytykiem całej branży ślubnej- tych wyśrubowanych cen za każdą usługę, tego terroru- musi być fotograf, musi być bukiet taki i owaki, oczywiście (bo jakże inaczej) bukiet świadkowej musi nawiązywać do bukietu PM........... paranoja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
dla mnie jest ważny sam sakrament.
Na pewno nie mam mentalności ślubnej księżniczki- nie musi być wszystko idealnie, nie mam potrzeby iśc na kurs tańca żeby 1szy taniec wypadł pięknie czy coś w tym stylu. Po prostu no nie kręcą mnie nagrania video- nie lubie oglądać samej siebie, na zdjęciach również. Tak już mam........
Jestem w ogóle raczej krytykiem całej branży ślubnej- tych wyśrubowanych cen za każdą usługę, tego terroru- musi być fotograf, musi być bukiet taki i owaki, oczywiście (bo jakże inaczej) bukiet świadkowej musi nawiązywać do bukietu PM........... paranoja!
No to trafiłaś w miejsce typowo tego typu język Duża część z nas nie ma hopla na punkcie ślubu i wesela, ale jednak samo z siebie tak wychodzi, ze się dyskutuje o najmniejszych pierdołkach uśmiech
A zauważyłam trochę po Tobie, że krytykujesz większość opcji, na które po prostu Cię nie stać. Mnie też nie na wszystko stać, ale nie udaję, że to jest beee i tego nie chcę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę wnieść "świeży powiew" odmiennego podejścia język język język
a co!
Czemu? Na zespół też w sumie mnie nie stać, ale bez mrugnięcia okiem dam 3000zł,bo warto!
A za suknię na jeden raz 3000zł- nie warto!
to tylko tak przykładowo.
Zresztą, jak się zaprę, to sprzedam moje 2 fortepiany i pianino i już mogę szaleć z kasą- tylko po co ?


Ostatnio zmieniony przez Karolina1984 dnia Czw 1 Wrz 2011, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Chcę wnieść "świeży powiew" odmiennego podejścia język język język
a co!


I to robi wokół Ciebie taką otoczkę, że ślub bierzesz na siłę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niunia, nie ślub- ślub jest przypuszczam dla mnie ważniejszy niż dla większości z Was, bo jednak wiara odgrywałą ogromną rolę w moim życiu.
Tylko wesele- no dobra, dla mnie to trochę strata kasy. Nie ukrywam .
Ale to marzenie mojego narzeczonego- własne wesele.
Próbuję się chociaż trochę nim cieszyć. Tylko.... no nie przepadam za imprezami tego typu.
Kiedys się strasznie awanturowaliśmy z tego powodu.
Ale pomyślałam,że chyba zasłużył na spełnienie swojego marzenia........

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group