Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukienka druchny, jakie dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz jeszcze dużo czasu do zastanowienia. Poza tym zawsze może być dwóch świadków (mężczyzn). Ja też się jeszcze nie zdecydowałam. Ale na to jeszcze mam trochę czasu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcę mieć świadka i świadkową, ale nie wiem, kogo wybrać, nie chcę, żeby któraś koleżanka się obraziła. smutny najchętniej poprosiłabym znajomych parę o świadkowanie, ale mój P. chciał na świadka swojego kolegę...i nie wiem:/ jeszcze jest czas, ale jednak chciałabym już podjąć decyzję..

PS. nie da się w temacie poprawić tego błędu ortograficznego:)?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwie siostry, ale z jedna, która jest młodsza o 7lat za bardzo się nie dogaduję i działa mi na nerwy. A z drugą też młodszą (o 2lata) mam dobry kontakt i wolałaby ją w roli świadkowej. Ale wydaje mi się że moja mama liczy na to że wezmę tą najmłodszą. Więc na razie nic nie mówię. W razie czego mam jeszcze kuzynki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie nie mam siostry, kuzynek w sumie też- bo praktycznie jestem najmłodsza w rodzinie, większość dzieci rodzeństwa moich rodziców ( o rety:D) jest ok. 10 lat starsza ode mnie i już wszystko żonate, dzieciate.oczko Ponadto raczej nie utrzymujemy jakichś kontaktów bliższych, więc nie wiem...jest niby siostra P., ale jej raczej nie chcę na świadkową.uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra ze swoim mężem zrobiła losowanie, bo też miała problem. Wypisała imiona kandydatów i kandydatek i wylosowała po jednym i tak świadkowie zostali wybrani uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jest temat o tym kogo wybrać na świadka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelina85 napisał:
Ja mam dwie siostry, ale z jedna, która jest młodsza o 7lat za bardzo się nie dogaduję i działa mi na nerwy. A z drugą też młodszą (o 2lata) mam dobry kontakt i wolałaby ją w roli świadkowej. Ale wydaje mi się że moja mama liczy na to że wezmę tą najmłodszą. Więc na razie nic nie mówię. W razie czego mam jeszcze kuzynki uśmiech


a czemu twoja mam chce żebyś wybrała młodszą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 30 Maj 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to jej ukochana i rozpieszczona córeczka. Mimo, że potrawi czasami odezwać się do mamy tak że ja bym jej chętnie przyłożyła za to, to moja mama nie da na nią złego słowa powiedzieć. A moja druga siostra jej już mężatką i ma małe dziecko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy w piątek z K i świadkową w sklepie na zakupach przedślubnych. Wybieraliśmy dla niej sukienkę. Musze powiedzieć, że mam super świadkową bo nie raz mi powtarzała, że musi mieć odpowiednią sukienkę, elegancką, bardzo ładną, ale nie taką żeby ktoś na nią zwracał zbyt dużą uwagę, bo to w końcu my będziemy najważniejsi. I kupiła sobie super kieckę w kolano, w kolorze turkusowym. Ja kupiłam bieliznę pod suknię, a K. koszulę i kamizelkę. To były szybkie, fajne i udane zakupy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelina85 napisał:
Ja mam dwie siostry, ale z jedna, która jest młodsza o 7lat za bardzo się nie dogaduję i działa mi na nerwy. A z drugą też młodszą (o 2lata) mam dobry kontakt i wolałaby ją w roli świadkowej. Ale wydaje mi się że moja mama liczy na to że wezmę tą najmłodszą. Więc na razie nic nie mówię. W razie czego mam jeszcze kuzynki uśmiech


to Twoja świadkowa będzie, więc chyba Ty powinnaś ją wybrać... ale to tylko moje zdanie uśmiech
a wracając do tematu uważam, że mądra i dobra świadkowa powinna wiedzieć jak się ubrać na ślub. mam nadzieję, że ja swojej nie będę musiała tego mówić uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group