Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zioła dla kobiet, starających się o własne maleństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phi, to tyle co nic uśmiech. Lepiej nie wymyślajcie na razie problemów, a po ślubie weźcie się solidnie za ustalanie momentu owulacji. U nas to zadziałało niezawodnie uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jeszcze się tak bardzo nie martwię, jak widać nie wszystko da się zawsze zaplanować jakby się chciało uśmiech Teraz będziemy robić wszystko co się da, łącznie z obserwacjami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie załamuj się oczko
Pół roku to jeszcze nic, u nas trwało to znacznie dłużej a przygotowania do ślubu oddaliły ciągłe myśli i stresy o dzidziusiu i efekty widać Very Happy
No ale byłam w stałym kontakcie z moim gin (wydaje mi się że pomogły tabletki od niego na owulację, bo przy wcześniejszych stosowaniach tabletek i ziół efektów nie miałam smutny ).
Jak nie będzie się udawać nie załamuj się, najważniejsze to wierzyć że będzie oki a gin ci w tym pomoże uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszej rozmowie z Wami dostałam kopa w dupę i dzisiaj idę się zapisać do gina, mam nadzieję, że nie wścieknie się o tą przegapioną wizytę we wrześniu. Zastanawiam się też nad monitorowaniem cyklu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitorowanie cyklu dużo daje uśmiech
Także warto oczko
To daj znać na kiedy wizyta wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire po prostu dzidziuś chce Wam zrobić niespodziankę uśmiech Nie można mieć zawsze wszystkiego zaplanowanego, trzeba zostawić trochę miejsca na niespodzianki Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiula Byłam u mnie u gina, ale terminy dopiero na listopad-grudzień Confused Teraz jestem jeszcze bardziej wściekła na siebie, zresztą I. też jest na mnie zły, już mnie gonił dłuższy czas... Rolling Eyes
Zastanawiam się czy poczekać (bardzo byłam zadowolona z mojej Pani ginekolog) czy iść prywatnie. I zastanawiam się czy już powiedzieć jej o tym monitorowaniu czy jeszcze się wstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 2 Paź 2012, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś zadowolona z Pani ginekolog, to ja bym poczekała. Zna Twoją historię i szybciej Ci pomoże. A jak myślisz o monitorowaniu cyklu to pewnie przed tym skieruje Cię na badania (bo tak lekarze robią).
Będzie dobrze uśmiech A ja w dalszym ciągu przesyłam ciążowe wibracje język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 27 Lis 2012, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i okazało się dlaczego Nasze starania były bezowocne, wczoraj dowiedziałam się, że mam chorą tarczycę smutny Nareszcie trafiłam na kompetentną Panią doktor, która leczy też moją mamę nota bene wykryła u niej raka tarczycy 2 lata temu (już jest w porządku). Prawdopodobnie mam niedoczynność tarczycy, wyniki jak na razie są złe, wczoraj przeleżałam i przeryczałam pół dni i pół nocy, ale zaczynam wierzyć, że wszystko będzie ok, a nawet tak myślę, że może ta choroba jest błogosławieństwem, może dzięki temu szybciej zajdziemy w ciąże, bez żadnych ziółek. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Wto 27 Lis 2012, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
No i okazało się dlaczego Nasze starania były bezowocne, wczoraj dowiedziałam się, że mam chorą tarczycę smutny Nareszcie trafiłam na kompetentną Panią doktor, która leczy też moją mamę nota bene wykryła u niej raka tarczycy 2 lata temu (już jest w porządku). Prawdopodobnie mam niedoczynność tarczycy, wyniki jak na razie są złe, wczoraj przeleżałam i przeryczałam pół dni i pół nocy, ale zaczynam wierzyć, że wszystko będzie ok, a nawet tak myślę, że może ta choroba jest błogosławieństwem, może dzięki temu szybciej zajdziemy w ciąże, bez żadnych ziółek. uśmiech

najważniejsze, że zdiagnozowali co ci jest, teraz tylko cie wyleczą i bedziecie mogli zacząć znowu staranka pocieszacz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group