Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zioła dla kobiet, starających się o własne maleństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, najlepiej skonsultować się najpierw z lekarzem, bo dużo osób stosuje zioła na własną rękę myśląc, że to takie nieszkodliwe specyfiki, a zioła mają też skutki uboczne, wiele leków ma interakcje z ziołami, więc ja bym uważała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem, to należy je brać od 1dc do owulacji (no tylko tutaj zaczynają się schody jak ją dobrze określić) bo ponoć wywołują jakieś skurcze macicy, które byłyby niebezpieczne w przypadku zagnieżdżenia zarodka w macicy.
A kwasu nie brałaś pytajnik

kaczuszko Jasne, najpierw idę do gina, miała iść we wrześniu, ale przegapiłam Embarassed muszę się zapisać jeszcze przed styczniem, żeby od nowego roku zacząć.


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Wto 19 Lis 2013, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire, kwas nie "pomaga" w zapłodnieniu tylko zapobiega wadom cewy nerwowej u płodu, dlatego powinno się go wcześniej łykać żeby zapewnić odpowiednie stężenie w organizmie w pierwszych tygodniach ciąży, ja biorę kwas foliowy od czasu jak odstawiłam tabletki, tak na wszelki wypadek, mimo, że nie staramy się o maluszka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Embarassed

Ale sam fakt, żeby zrobić wszystko aby dzidziuś był zdrowy też jest bardzo ważny. Jeśli chodzi o mnie to rzuciłam papierosy, alkoholu nie piję i nie pijałam w ogóle, nawet zdrowo się odżywiam. Teraz zostają mi tylko regularne wizyty, jakieś zioła i pogonienie I. do zadbania o swoje zdrowie. Evil or Very Mad


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Wto 19 Lis 2013, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kwas brałam uśmiech
Ale jak pisze kaczuszka najpierw porozmawiaj z gin oczko
Lepiej mieć wszystko pod kontrolą niż samemu zacząć działać.
Niby tylko zioła no ale zawsze lepiej z kimś o tym porozmawiać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire,jeśli mogę coś poradzić to jeśli twój narzeczony nosi w kieszeni komórkę to mu ją wywal język
na studiach naoglądałam się plemników strasznie zdeformowanych przez promieniowanie z komórki, mówiono nam, że w ostatnich latach bardzo osłabiła się przez to jakość spermy
(nadmienię, że badaliśmy spermę młodych i wydawałoby się całkowicie zdrowych chłopaków z naszego roku Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie uśmiech
Kurdę zawaliłam z tym ginekologiem teraz Mad JAk będę się lepiej czuć to lecę jutro się zapisać! Zobaczymy co tam dla mnie będzie odpowiednie. uśmiech

kaczuszko nosi Mad cały czas Mad i cały czas każe mu ją wyjmować, ale go nie przypilnuję przez cały dzień, ale jak tylko wróci to pokażę mu Twoje posta bo mnie nie słucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokaż pokaż oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zioła to nie są wbrew pozorom "tylko zioła", w ciąży, w pierwszym trymestrze, mogą mieć bardzo groźne skutki dla maleństwa. Wiele ziół jest zakazanych absolutnie, np. dziurawiec. Podobnie z niektórymi olejkami eterycznymi. Poczytajcie o tym.
Jeśli chodzi o mężczyznę, jedna ważna zasada: nie grzejemy jąder - czyli absolutny zakaz podgrzewanych foteli, sztucznych obcisłych majtek i gorących kąpieli. Podobno kiedyś mężczyźni stosowali gorące kąpiele, by czasowo się ubezpłodnić. Jedna parująca wanna równała się 72 godzinom niepłodności. Pleminiki nie lubią ciepła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego, co napisała Marga dodałabym jeszcze, że podobno trzymanie laptopa też szkodzi Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group