Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Drony i akcesoria

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 22:20    Temat postu: Drony i akcesoria Odpowiedz z cytatem

Od niedawna próbuję swoich sił w fotografii za pomocą drona. Uwielbiam robić zdjęcia od zawsze i planuję związać z tym swoją przyszłość. Pomyślałam więc, że mogłabym wprowadzić coś nowego do fotografii ślubnej i jeśli para młoda organizuje wesele pod gołym niebem to można na takiej uroczystości zrobić zdjęcia i nagrać film za pomocą tego cudownego latającego sprzętu. Mam tylko pytanie gdzie można kupić dodatkowe baterie do dronów. Znalazłam tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-fpv-fly-more-kit-25448.html
ale może znacie jeszcze jakieś inne sklepy. Dajcie znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla fanów dronów, którzy chcą ulepszać swój warsztat flyandfilm organizuje szkolenia warsztatowe, które mają rozwijać umiejętności filmowo-dronowe i nauczyć tworzenia jeszcze lepszych ujęć. Mój partner skorzystał i właśnie pracuje nad jakimś dużym projektem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chcę zacząć przygodę z dronem!

__________________
https://www.sentinels.pl/gdansk-dlaczego-warto-tu-przyjechac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devonte56
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 4 Sty 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele warsztatów fotograficznych rozszerza swoje usługi również o filmowanie i fotografowanie z drona. Według mnie to bardzo ciekawy trend. Dzięki temu fotografia krajobrazowa przeżywa swój renesans. Poza tym śluby filmowane z drona zawsze robią furorę! Taki film to przecież wspaniała pamiątka. Sama obecnie zastanawiam się, czy nie wyposażyć swój warsztat fotograficzny w dron i wprowadzić taką usługę. Znalazłam nawet artykuł o tym, jak fotografować i filmować dronem - https://www.jelonka.com/jak-fotografowac-i-filmowac-dronem-111275. Może on również was zaciekawi. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yflatley
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu klientów, ale też i sprzedawców, podchodzi do wyboru torby fotograficznej bardzo lakonicznie. To bardzo niedocenione akcesorium, które kupuje się zazwyczaj „na szybko” i bez żadnego przygotowania. No a przecież torba fotograficzna ma bezpiecznie przechowywać to, co dla każdego fotografa tak cenne – jego aparat, obiektywy, lampy, itd.
_________________
Peak Design - torby i plecaki dla turysty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grekar
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 20

PostWysłany: Sro 29 Lis 2023, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co potrzebuje związanego z dronami zamawiam na dilectro. Polecam, jest tam sprzęt i akcesoria, szkolenia oraz przydatne poradniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group