Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie znaleźliście fotografa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Gdzie znaleźliscie fotografa
Z polecenia od znajomych
52%
 52%  [ 64 ]
Reklama w internecie
36%
 36%  [ 45 ]
Reklama w magazynie/gazecie
0%
 0%  [ 1 ]
Reklama ogłoszenie na ulicy
2%
 2%  [ 3 ]
Ulotka lub wizytówka na kursach lub naukach przedm.
0%
 0%  [ 1 ]
Targi ślubne
6%
 6%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 122

Autor Wiadomość
patti
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: krk

PostWysłany: Wto 30 Lis 2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polecenia nie są źli, bo nawet jak Ci się nie spodobają ,to zawsze możesz odmówić ,a tak to poznajesz nowych i wiesz jak szukać. Ja np. tak miałam z ,,bodziochem'' - znajomi polecili ,ale mi się nie spodobał. Ale już wed.com.pl tak oczko

popr pisownię mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynam198
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 125

PostWysłany: Wto 30 Lis 2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja, po pooglądaniu pary albumów, zamówiłam z polecenia-nie polecenia - bo w sumie nie tak że go ktoś polecał tylko mówił kto robił zdjęcia- i po oglądaniu właśnie zdjęć zdecydowaliśmy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanW
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 29
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 2 Gru 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też na forum:) Dzięki patti:)
_________________
uśmiech!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patti
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: krk

PostWysłany: Sro 8 Gru 2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko jan. Napisz potem na prv jak jak wszystko i jak się dogadałeś z wed.com.pl ;D jestem ciekawa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
footro
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 15 Gru 2010, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Właśnie zobaczyłem w statystykach, że mam stąd wejście. Wiem jak to może wyglądać, spieszę więc donieść, że nie zareklamowałem się tu pod żadnym podstawionym mailem (jak to inni zwykli robić).

Jednocześnie dzięki za polecenie mojej fotografii - kimkolwiek jesteś dobry człowieku - i też serdecznie zapraszam na moją stronę.

Pozdrowienia z Krakowa
Przemek (footro)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jedynytakidzien
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 18:52    Temat postu: zdecydowanie internet Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepszym miejscem do rozeznania rynku fotografii i videofilmowania jest internet. Fotograf oraz operator z polecenia często może okazać się rozczarowaniem, a to dlatego, że wszyscy młodzi zawsze chętnie polecają swojego fotografa, a z uwagi na emocje związane ze ślubem nie dostrzegają błędów czy też po prostu słabych zarówno technicznie jak i artystycznie fotografii.
Internet daje dostęp do szerokiej oferty w tym zakresie co z kolei umożliwia dopasowanie ceny usługi do zasobności własnego portfela. Często ceny za usługi podobnej klasy mogą różnić się znacząco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały czas uważam, że internet służy jedynie do nawiązania kontaktu z usługodawcą, a i tak trzeba poświęcić się na tzw spotkania prezentacyjne.
Szczególnie to dotyczy branży wideo. Tu trzeba zobaczyć całościowo gotowce a nie jakieś urywki. A gdzie szukać ?- zbierać oferty gdzie się da.
Targi ślubne, polecenia, nauki przedmałżeńskie,wyszukiwarki w internecie, portale itp.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przemyslawsz
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob 5 Mar 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet pozwala nam w dzisiejszych czasach wstępnie zapoznać się z ofertą czyli zdjęciami. Spotykam się z tym, ze młodzi robią błąd ustalając wszystko przez e-mail, często nie spotykając się wogóle z fotografem.
A później są pretensje dlaczego zdjęcia są takie czy inne. Nie ma chemi? nie ma dobrych zdjęć.! oczko
_________________
Fotograf Ślubny Przemysław Szklarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sob 5 Mar 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 18:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anettka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że szukać trzeba gdzie się da:P Ja tak robięuśmiech Na forach, targach, pytać znajomych...No ale później koniecznie trzeba się z tym kimś spotkać, zobaczyć jakieś portfolio i na pewno spisać porządną umowę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group