Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie znaleźliście fotografa?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Gdzie znaleźliscie fotografa
Z polecenia od znajomych
52%
 52%  [ 64 ]
Reklama w internecie
36%
 36%  [ 45 ]
Reklama w magazynie/gazecie
0%
 0%  [ 1 ]
Reklama ogłoszenie na ulicy
2%
 2%  [ 3 ]
Ulotka lub wizytówka na kursach lub naukach przedm.
0%
 0%  [ 1 ]
Targi ślubne
6%
 6%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 122

Autor Wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 20:41    Temat postu: Gdzie znaleźliście fotografa? Odpowiedz z cytatem

Na forum język
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojego wyszukałam w internecie..z polecenia nie polecam....hehe bo żadne zdjęcia z wesel moich znajomych czy rodziny mi się niepodobały..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam zaufania do usługodawców poleconych przez rodzinę czy znajomych. Po pierwsze ludzie mają tendencję do chwalenia na wyrost swoich wyborów. A po drugie ludzie mają różne gusta.

Ja szukałam w internecie. A znalazłam na allegro Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja fotografa nawet nie szukałam, od razu wiedziałam kto nim będzie (kolega), a kamerzystę znalazłam... na forum uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również w internecie. Wydaje mi się, że znajomi często polecają na wyrost, tak jak piszą dziewczyny, ich gust z naszym nie musi się pokrywać, dodatkowo często nie ma możliwości zobaczenia portfolio.
Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko). Cżesto później okazuje się, że jest mało zdjęć i dość mooocno przeciętnych (żeby nie powiedzieć - słabych) technicznie. Bo co innego robić zdjęcia kwiatkom, a co innego w różnych warunkach i przy różnym oświetleniu. Oczywiście nie jest to regułą uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko).

My musieliśmy stoczyć o to niezły bój z teściami Rolling Eyes Mąż kuzynki mojego męża kupił sobie niedawno dobry aparat, lubi robić zdjęcia i zaproponował, że będzie u nas fotografem za darmo Rolling Eyes A oni nie potrafili zrozumieć dlaczego wolimy płacić zawodowcom. Ale postawiliśmy na swoim Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy fotografa, który robił zdjęcia mojej kuzynce rok wcześniej. Zdjęcia dokładnie obejrzałam, kuzynka zdała relację. No i się zdecydowaliśmy lol dodatkowy plus, że to jakiś znajomy rodziców był i taniej wziął od nas lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:

Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko). Cżesto później okazuje się, że jest mało zdjęć i dość mooocno przeciętnych (żeby nie powiedzieć - słabych) technicznie. Bo co innego robić zdjęcia kwiatkom, a co innego w różnych warunkach i przy różnym oświetleniu. Oczywiście nie jest to regułą uśmiech



Akurat mamy to szczęście, że kolega jest zawodowym fotografem ślubnym (i nie tylko, ale głównie). Ale jeśli chodzi o amatorów to faktycznie można się mocno rozczarować... chyba że od razu się przyjmie, że nie oczekuje się profesjonalnych zdjęć od amatora...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla napisał:
Yenna napisał:

Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko). Cżesto później okazuje się, że jest mało zdjęć i dość mooocno przeciętnych (żeby nie powiedzieć - słabych) technicznie. Bo co innego robić zdjęcia kwiatkom, a co innego w różnych warunkach i przy różnym oświetleniu. Oczywiście nie jest to regułą uśmiech



Akurat mamy to szczęście, że kolega jest zawodowym fotografem ślubnym (i nie tylko, ale głównie). Ale jeśli chodzi o amatorów to faktycznie można się mocno rozczarować... chyba że od razu się przyjmie, że nie oczekuje się profesjonalnych zdjęć od amatora...

Oj można się rozczarować można. Dla tego ja na początku mojej ślubnej kariery staram się raczej występować jako drugi fotograf.
Miałem kilka propozycji focenia ślubów (oczywiście od rodzinki a jak, bo za free...) ale odmówiłem, bo wiem że sam póki co nie jestem w stanie oblecieć imprezy. Plener to nie problem, bo w tym jakieś doświadczenie mam, ale już sama impreza i kościół to dramat dla mnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lil
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 178
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam swojego z polecenia znajomej z forum lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group