Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakończenie zabawy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna24
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 18
Skąd: woj. podkarpackie

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 23:20    Temat postu: Zakończenie zabawy Odpowiedz z cytatem

Jak zakończyć zabawę, tak, aby nie było niedosytu, ale by goście nie spali? Najlepiej pozostawić to w gestii zespołu. Nasz przy kończeniu zabawy zaintonował i zagrał ostatni utwór, lider zespołu zakończył krótką przemową, jak zespół czuje się zaszczycony zaproszeniem na to wesele, pochwalił gości za piękną zabawę, podziękował parze młodej, po czym w muzycznym stylu przedstawił członków zespołu, zagrał jeszcze końcową część granego wcześniej utworu, po czym nie dał się długo prosić o bis i jeszcze jeden bis. Pożegnał się słowami "Do zobaczenia następnym razem, z Wami zabawa była bardzo udana, dziękujemy!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weroniczka3101
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 67
Skąd: Dobczyce

PostWysłany: Pią 26 Lis 2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas zabawa kończy się dopiero kiedy ostatni gość opuści salę uśmiech Czasami ok 7 rano Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plaster
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie
Jak orkiestra gra do 6 czy do 7 rano - to o tej godzinie jest kilka kilkanascie osób i takie podziękowania "bardzo oficjalne" to nie maja do końca sesnu
a i o tej godzinie kamera tego nie uchwyci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goscie
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgadzam się w 100% z Justyna24. Jednak jest tak, że w różnych regionach Polski, inaczej kończy się wesele (choćby biorąc pod uwagę godziny zakończenia). Osobiście uważam że godzina 4 to jest max, są regiony gdzie imprezy trwają do 5,6 czy nawet dalej. Kwestia czy to ma sens? Wg mnie nie bardzo, ale tak jak wspominałem nie neguję zdania że powinno być dłużej. Ja jestem zwolennikiem intensywnej zabawy i zakończenia oficjalnego, o którym wspominała Justyna24 - tak to wg mnie powinno dokładnie wyglądać.
_________________
GOŚCIE Cover Band, Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj bywałam na weselach gdzie impreza kończyła się z ostatnim gościem (jednak zazwyczaj max 6 rano) i wszystko zależało od muzyki- na niektórych weselach rzeczywiście do tej piątej rano się wywijało na parkiecie a na innych o drugiej w nocy szukało się transportu do domu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noreek
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 4

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat miałem dj na weselu i grał do ostatniego gościa więc nie miałem problemu że goście jeszcze są a muzyki do tańczenia już nie. Według mnie takie rzeczy jak do której godziny gra orkiestra trzeba ustalać przed weselem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrugaStrefa
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotkałem się z oficjalnym podziękowaniem ze strony orkiestry,uważam to za miły gest nawet jeżeli kamera tego nie uchwyci. Ale zabawa do 6-7 to za długo.. Max godzina 4-5.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gregore
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam mieszane odczucia co do takich "oficjalnych podziękowań" bo to tak jakby mi ktoś już kazał wychodzić Razz dawał wyraźny sygnał, że już koniec i spadówa do domu. Co innego gdy wesele trwa do białego rana i każdy bawi się tak długo jak chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 9:45    Temat postu: Zakończenie i o której godzinie Odpowiedz z cytatem

Z punktu widzenia zespołu ważna jest umowa. To ona reguluje jak długo wesele będzie trwało i w naszym przypadku zawsze to my dziękujemy za wspólną zabawę, i rzadko zdarza się żebyśmy musieli (wyłącznie na życzenie Państwa Młodych) przedłużać nasz występ, a to przede wszystkim ze względu na dodatkowe koszty. Z reguły koniec imprezy jest o godz. 4.00 w zależności o której się rozpocznie czyli razem 10h.
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Stefan SM
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyznaje zasadę "DJa poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.." staram się zawsze grać do końca jak najlepiej:) zadowolić wszystkich a nie wyganiać gości bo nie mam już siłyuśmiech godz 5 rano to taki max chyba niektóre hotele w których grałem o 5 koniec i tyle:) Ale zawsze trzeba być elastycznym na jednym weselu polsko-hiszpańskim grałem do 6:30 kiedyś dla kolegi grałem do 8:00 ale rozsądek mówi że 5 rano to jest dobra godzina:)
_________________
DJ na Wasze Wesele 532-542-540 stefan@stefan-art.pl http://www.facebook.com/StefanMediaDJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group