Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny w Wenecji
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shk
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 14:33    Temat postu: Zaręczyny w Wenecji Odpowiedz z cytatem

Witam. Marzy mi się pewna sytuacja, w moim, i w życiu mojej partnerki... Powiedzcie mi, co o tym sądzicie...
Chciałbym zabrać na wakacje moją dziewczynę do Wenecji i oświadczyć się jej. Co uważacie, żeby załatwić sobie tam w kościele ślub? Poprostu zrobić to 'po cichu' w Wenecji. Wyrażajcie swoje opinie!
Pozdrawiam serdecznie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli oboje marzycie o ślubie "po cichu" to czemu nie... Ale pytanie czy jesteście w jakiś sposób z Włochami, z Wenecją związani? Jeżeli nie to dla mnie jest to zwykłe "pozerstwo", próba wyróżniania się. Ale to tylko moje zdanie język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Romantyczne miejsce na zaręczyny super sprawa.
Cichy ślub, w ukryciu... totalna beznadzieja w moim odczuciu.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shk
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Wenecją, łączy nas to, że poznaliśmy się tam na wakacjach... A okazało się, że mieszkamy kilka kilometrów od siebie uśmiech Dzięki za odpowiedź, zostane przy zaręczynach... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shk napisał:
Z Wenecją, łączy nas to, że poznaliśmy się tam na wakacjach... A okazało się, że mieszkamy kilka kilometrów od siebie uśmiech

W takim razie rozumiem Smile Ale z drugiej strony. Gdybym ja była na miejscu Twojej dziewczyny, to od razu bym się domyśliła, że podczas wyjazdu będą zaręczyny, więc nici z niespodzianki Wink Ale nie każda kobieta chce niespodzianki, niektórym wystarczy piękny, romantyczny wyjazd Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest też coś powspominać.
Niespodzianka nie musi być najważniejszą sprawą.
Ja też się domyśliłam, kiedy mój W. -zwykle domator - bardzo nalegał na wyjazdową majówkę. Very Happy Domysły jednak nie popsuły piękna chwili.

Moja koleżanka została zabrana w bardzo romantyczne miejsce, a i tak zupełnie się nie domyśliła celu. Nawet nie chciała się zgodzić, żeby rozdzielić się na chwilę podczas górskiej wycieczki - i przejść kawałek szlaku tylko ze swoim przyszłym narzeczonym, a nie w 5tkę ze znajomymi. Niemalże siłą ją zmusili! język
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weroniczka3101
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 67
Skąd: Dobczyce

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne żeby było pięknie i wszystko się udało bo przecież będziecie to oboje do końca życia pamiętaćuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 10:40    Temat postu: Re: Zaręczyny w Wenecji Odpowiedz z cytatem

shk napisał:
Witam. Marzy mi się pewna sytuacja, w moim, i w życiu mojej partnerki... Powiedzcie mi, co o tym sądzicie...
Chciałbym zabrać na wakacje moją dziewczynę do Wenecji i oświadczyć się jej. Co uważacie, żeby załatwić sobie tam w kościele ślub? Poprostu zrobić to 'po cichu' w Wenecji. Wyrażajcie swoje opinie!
Pozdrawiam serdecznie!!


ja byłabym przeuszczęśliwiona takim cichym ślubem Very Happy
dowiedz się, jak organizacyjnie wygląda ślub kościelny poza granicami kraju
ale wcześniej upewnij, czy Twoja Panna Młoda również ma taką wizję swego ślubu, żeby nie było zgrzytu już na miejscu
zaręczyny-niespodzianka ok, ale ślub moim zdaniem trzeba uzgodnić oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Powyższą opinią,jeżeli obydwoje macie taką wizje "cichego ślubu",to czemu nie. Natomiast osobiście pozostałbym tylko przy zaręczonych,poznaliście się w Wenecji wiec będzie to sentymentalna podróż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh zaręczyny w wenecji uśmiech Piękna sprawa Very Happy Na gondoli, przy śpiewie gondoliera... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group