Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dlaczego po ślubie ludzie przestają się fotografować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Sro 8 Gru 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj po ślubie mam taką chętkę na sesje że już zakomunikowałam mojemu mężowi że jak będę w ciąży to chcę jakąś małą sesje albo coś takiego tylko dla mojego męża , taka sesja dla niego Rolling Eyes
bardzo mi szkoda tych dwóch propozycji sesji , które dostaliśmy , po ślubie smutny
Mój mężulek niestety zajęty pracą nie miał czasu na sesje smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam tyle, że sama zajęłam się fotografią i dla wielu ludzi cena za fotografa jest podstawową rzeczą, która decyduje o wyborze. Nie każdego stać na kilka tysięcy za sesję ślubną. Więc co tu więcej gadać o jakichś innych sesjach. A ślub - z reguły ma się jeden w życiu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena!

Co do cen - wiele fotografów w moim mieście ostatnio na okaziku/grouponie/citeam się promuje i można kupić sesję za ok. 200 zł.. (zaraz zostanę zjechana, że amatorzy bez profesjonalnego sprzętu.. ale to akurat nieprawda;p z )I na coś takiego poszłabym. Wydać dużo kasy na zdjęcia.. raczej mało kto ma kasę na takie kaprysy.. Zawsze znajdzie się lepsze przeznaczenie dla takiej sumy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group