Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie w okolicy Krakowa.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niew wiem czy sa jeszcze jakies poszukujące sali na wesele w okolichach Krakowa, jeśli tak to polecam gościniec Branicki pięknie, ale dość drogo:

http://www.gdziewesele.pl/Lokale/Domy_weselne1/Gosciniec_Branicki-2256.html
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinane
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: amsterdam/kraków

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2011, 15:14    Temat postu: w dworku Odpowiedz z cytatem

witam nasze wesele odbedzie sie w dworku skawinskim w sali parkowej miesiac pazdziernik . Juz umieram ze strachu ze cos nie wyjdzie.
Owszem organizuja tam dwa wesela aczkolwiek nasze jest na tej drugiej sali zupelnie osobnej sala parkowa . mam nadzieje ze bedzie ok. moze ktos z was byl badz robil tam wesele prosze o opinie
_________________
Carpe Diem i mocno ściskaćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zesio
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2011, 20:24    Temat postu: sala w podkrakowskich Proszowicach Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Hotel/Restaurację Tadeusz w podkrakowskich Proszowicach.
Bardzo fajne, nowe (start w 2010r.) miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Mnie to miejsce od razu urzekło i zdecydowałem się na zorganizowanie wesela właśnie tam. Niestety tylko życie jest wredne i tak w ogóle mam teraz do odstopienia termin 13 sierpnia 2011 roku w tym lokalu. Jakby był ktoś zainteresowany to zapraszam do tego posta:

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?p=190544#190544

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr.twarog88
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 20:19    Temat postu: Hotel Junior w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Z narzeczoną zastanawiamy się nad organizacją wesela w hotelu junior w krakowie, on jest na skotnickiej. Może miał tam ktoś ostatnio wesele i mógłby coś powiedzieć na temat obsługi i przystrojenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annaq5
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odstąpię Hotel Rezydent w Rudniku (okolice Krakowa) w terminie 24.09.2011, w razie czego mam zarezerwowany zespół muzyczny EKG Band i fotografa oraz kamerzyste z Wieliczki ze studia Image. Niestety my musieliśmy przełożyć wesele ze względów finansowych smutny ( w.w.w.rezydent-bankiety.pl )
Wszelkich zainteresowanych weselem w tym terminie prosimy o kontakt uśmiech
annakwinta@gmail.com
j.wincenciak@gmail.com
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorisday
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Lip 2011, 1:03    Temat postu: re: piotr.twarog88 Odpowiedz z cytatem

jeśli zastanawiasz się nad okolicami borku w krakowie to polecam hotel perła przy ulicy zakopiańskiej- niedrogo, a bardzo ładnie, dobre jedzenie i w fajnym stylu urządzony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agek
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 19
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam ślub w dworku w mogilanach, pod krakowem. Teraz chyba już tego dworku nie wynajmują, ale wiem, że firma cateringowa, która dla nas przygotowywała jedzenie (POLECAM, POLECAM!wykrzyknik) ma swoją salę weselną również w mogilanach.
http://www.planujemywesele.pl/28564-centrum-weselno-konferencyjne-jurek
Firma ta to Jurek-Catering, a stronę sali weselnej w Krakowie również można zobaczyć w internecie. Zajmują się cateringiem na weselach, bankietach firmowych itd. Ja szczerze polecam, wszystko z klasą, pięknie podane, mają poziom, na którym mi zależało...


Ostatnio zmieniony przez agek dnia Wto 7 Maj 2013, 13:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
a co miala byc nieogrzewana?? są takie sale pytajnik


Niestety są! Kiedyś miałam nieprzyjemność zmarznąć w jednej takiej chacie w wiejskim stylu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga22
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam wymarzoną sale tu http://www.salenawesela.pl/miejsca/miasto_Krak%C3%B3w Szczerze to ciężko z znaleźć odpowiednią sale, szczególnie na 200 osób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmm23
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2013, 11:51    Temat postu: Gościniec Branicki Odpowiedz z cytatem

Widzę że wątek jest trochę stary ale może ktoś tutaj jeszcze wchodzi oczko
Słyszał ktoś o Gościńcu Branickim ?
Jak to wszystko tam wygląda, bo własnie szukam dobrego miejsca na przyjęcie a sami wiecie dobrze że szukam najlepszego.
Ile osób pomieszczą, jak tam obsługa wygląda..
Warto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group