Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie w okolicy Krakowa.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 9 Gru 2010, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To statek więc bałam się że sala może być nieogrzewana, ale w takim wypadku na pewno byśmy się na nią nie zdecydowali.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusia1315
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Czw 9 Gru 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do "atina" mam takie skromne pytanie a ile Ci powiedzieli za osobe w zalesiu pytajnik
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 9 Gru 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zalesiu na ten rok 160 zł od osoby.,...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onvi
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 9

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Zabierzowie jest restauracja Krakowskie Przedmieście, w której na bank urządzają przyjęcia weselne. Na weselu tam nigdy nie byłam żadnym ale lokal jest do tego przystosowany i dają dobre jedzenie. W ogóle dla mnie sama okolica się tez liczy, a tam jest przyjemnie, a przed lokalem jest takie duże oczko wodne i taki ogród zrobiony , w którym można posiedzieć, oczywiście o ile pogoda sprzyja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeaKrK
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 3 Sty 2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam chciałam zapytać ...czy któraś z Was zna Hotel Perła na Zakopiańskiej w Krakowie? Przypadiem znalazłam ten Hotel i spodobał mi sie jednak nigdzie nie znalazłam zadnych opini na temat wesel organizowanych w tym Hotelu, moze ktoś z Was był tam na weselu lub cos słyszał na ten temat.....prosze o odpowiedz i pomoc!wykrzyknikwykrzyknik!!Pozdrawiam Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anuśka84
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 11 Sty 2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się rozglądam za salą.
Siepraw-ski - mój brat miał tam wesele, jedzenie super, obsługa bardzo miła i o co się poprosi to bez problemu jest, jedyny minus - to że nie mają klimatyzacji i jak było 30 stopni - to nawet nie było jak tańczyć. Niby były 2 wiatraki ale to i tak nic nie dało.
Hotel Perła - widziałam zdjęcia - tyle że tam parking jest mały :/

Ja myśle o Dworku skawinskim - tyle że przeraża mnie opcja że będą 2 wesela na raz :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeaKrK
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 11 Sty 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anuśka
Powiem Ci,że byłam w Hotelu Perła i nawet mi sie podoba, na moje 80 osobowe wesele sala jest wystarczajaca tylko minusem jest fakt ,że teren nie jest ogrodzony-nie posiadaja tez żadnego ogrodu , a co do parkingu to wcale nie jest taki mały. sama juz nie wiem...tak ciężko coś znaleść na 80 osob....chciałabym tez cos z ładnym ogrodem. Myslalam nawet o Oberzy pod czarnym koniem w hucie jednak ten lokal ma strasznie zle opinie choc podoba mi sie teren dookola i w sumie w srodku jakby ustroic ładnie tez nie jest zle! ach te dylematy:)uśmiech Miałam moze nadzieje ze ktos był w Hotelu Perła na weselu by moc mi opowiedziec cos o organizacji...szkoda bo na necie nie moge znalesc zadnych opini o Perle! A moze zna ktoś jakiś elegancki lokal z ogrodem na 80 osob w Krk?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimislav
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 16:18    Temat postu: [Odstąpię] salę na przyjęcie ślubne - Folwark Zalesie!! Odpowiedz z cytatem

Odstąpię miejsce na przyjęcie ślubne w Folwarku Zalesie, zarezerwowane na 02.07.2011.

Imponująco piękne miejsce jakim jest Folwark Zalesie, oddalone zaledwie 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, może stać się okazją na niezapomniane przyjęcie weselne.

http://www.folwarkzalesie.pl/

Organizacja przyjęcia wedle uznania.
Odstępne w wysokości 2500 PLN.
W razie pytań proszę dzwonić: 512 190 179 lub 502 358 537.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
basia33ster
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 20
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech poprzednio już pisałam o tym, ale w innym wątku - do naszego wesela jeszcze trochę czasu zostało, ale już wstępnie myślę nad miejscem.
Jest taka restauracja Reduta na Powstańców - bardzo ładne, duże wnętrza, pięknie poprzystrajane stoły, dobry catering. Mają doświadczenie w weselach, studniówkach, sylwestrach i innych takich przyjęciach.
I ciastka mają dobre, zawsze jak tam jestem to sobie wpadam na kremówę Embarassed
Jestem z tamtych okolic, więc o tej Reducie piszę tak trochę z sentymentu ale na pewno ona będzie brana pod uwagę
http://www.centrumreduta.pl (odnośnik do sprawdzenia).

Można mieć ale do sąsiedztwa - cmentarza Batowickiego język język język ale to nie jest problem, cmentarza prawie nie widać lol

Myślałam też nad krakowskimi dworkami, albo hotelami...ale do tego czasu jeszcze trochę zostało.
_________________
Basia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest mój nr 1 ale zastanawiam się czy w październiku nie będzie zbyt zimno.


Gdy mój Z rzucił hasło ślub w październiku to moja odpowiedź brzmiała: ale nie ze mnąuśmiech

Wiem, że nawet w lipcu w tym kraju na pogodę liczyć się nie da (wystarczy wspomnieć powodzie), jednak stwierdziłam, że prawdopodobieństwo lepszej pogody będzie właśnie wtedy, a nie w październiku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group