Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Proszę o radę:(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzice przeważnie chcą dla dziecka jak najlepiej. we własnym mniemaniu jak najlepiej niestety Wink
może z czasem zrozumieją, że nie dość, że nie zyskają swoich oczekiwań, to właśnie tylko przykrość swemu dziecku sprawiają
głowa do góry - jeśli wszystko ma się ułożyć - to się ułoży
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Wto 10 Kwi 2012, 3:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest głowa do góry będzie dobrze. Zobaczysz że wszystko się ułoży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weroniczka3101 napisał:
Gdyby to tylko o to chodziło byłabym szczęśliwa...
No sami powiedzcie co można pomyśleć jak się słyszy argument, że nie przyjdą umówić się co do wesela, bo "w piątek się zmówin nie robi, bo to pecha przynosi"... A i jeszcze szpuntuję mojego J przeciwko nim... A ja ich zawsze broniłam Sad


Weronika, być może to takie odciąganie, a być może to dla nich naprawdę istotne... Np. w rodzinie mojej Mamy funkcjonuje pogląd, że nie wolno się parze spotykać w piątki. Walczyłam z tym kilka lat, ale oni i tak będą tak myśleć...

A co do związków, którym rodzice są przeciwni - ostatnio słyszałam wypowiedź jednego z Dominikanów, który mówił, że takie związki są często najszczęśliwsze. I opowiadał o tym, jak udzielał 2 lata temu ślubu parze w jakiejś bocznej kaplicy w klasztorze. Jego rodzice powiedzieli, że jeśli dojdzie do ślubu, to oni na niego przyjdą i zrobią taką awanturę, że do przysięgi nie dojdzie. Ślub był potajemny - oni, ksiądz i świadkowie. Ten zakonnik powiedział, że są najszczęśliwszą parą, jaką zna uśmiech

Życzę Wam powodzenia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 2 Gru 2010, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety teściów się nie wybiera... akurat z tym piątkiem to możecie sie zgodzic... żeby widzieli że liczycie sie z ich zdaniem... dacie radę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weroniczka3101
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 67
Skąd: Dobczyce

PostWysłany: Czw 2 Gru 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcieli w piątek to mają niedzielę... ja się tak łatwo nie poddajęuśmiech , a jak się nie będą chcieli dogadać to zrobimy tylko małe przyjęcie i trudno Sad Ale fakt, że odkąd oni mają pretensje my jesteśmy coraz zgodniejsi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 3 Gru 2010, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, są jakieś plusy w tej całe chorej sytuacji ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 3 Gru 2010, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weroniczka3101 napisał:
Nie chcieli w piątek to mają niedzielę... ja się tak łatwo nie poddajęuśmiech , a jak się nie będą chcieli dogadać to zrobimy tylko małe przyjęcie i trudno Sad Ale fakt, że odkąd oni mają pretensje my jesteśmy coraz zgodniejsi uśmiech


no i super - na pewno wszystko uda się dogadać uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Wto 10 Kwi 2012, 4:03, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pią 3 Gru 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najgorsi są troskliwi rodzice,którzy sami chcą wszystko zorganizować. A jak wiadomo,najgorzej w takich sprawach jest dogadać się właśnie z teściową... Ale u Ciebie na pewno wszystko będzie dobrze,trzymam kciuki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weroniczka3101
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 67
Skąd: Dobczyce

PostWysłany: Pon 6 Gru 2010, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i już po wszystkim uśmiech W sumie nie było tak źle Smile Nie daliśmy sobie wcisnąć tego co nam nie pasuje, ale żeby im pokazać, że liczymy się z nimi poszliśmy na kilka ustępstw Razz Mam nadzieje, że jakoś pomału się do mnie przekonają Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weroniczka3101 napisał:
No i już po wszystkim uśmiech W sumie nie było tak źle Smile Nie daliśmy sobie wcisnąć tego co nam nie pasuje, ale żeby im pokazać, że liczymy się z nimi poszliśmy na kilka ustępstw Razz Mam nadzieje, że jakoś pomału się do mnie przekonają Smile


no i super uśmiech
z czasem na pewno trochę im przejdzie, pierwszy szok hihi Wink
nie martw się na zapas pocieszacz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group