Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Maleństwo ;*
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 26 Lip 2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady to gratuluje ja mam nadzieję że dużo na wadze nie przybiorę jak na razie to chyba nawet ze 2 kg schudłam język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
oh tak ja też póki brodawki się nie zahartowały to rany otwierały się przy każdym karmieniu i płakałam jak bóbr za każdym razem jak ją przystawiałam do piersi,ale wystarczył tydzień smarowania brodawek maścią i wszystko przeszło uśmiech

w ramach chwalenia się ..
przez ciąże przybyłam 24kg (tym zbytnio się nie chwalę;p) 4 dni po porodzie jak stanęłam na wadze to było mnie już 10 kg mniej lol a na równiutkie 2 tygodnie po porodzie zostało mi tylko 6 kg nadprogramowych do zgubienia Twisted Evil jeszcze jakieś 3 kg mniej i zapnę się w moje stare spodnie Very HappyVery Happy a jeszcze jakiś 1 kg/2kg mniej i przełożę obrączkę na prawą rękę uśmiech mega mnie to cieszy,bo bałam się,że będzie ciężko z tą masą ..

Lady_S., ja też tak chcę elegancko spaść na wadze! Na razie nadal jestem na minusie, jednak zdaję sobie sprawę, że to już ostatnie podrygi i powędruję w górę. Fajnie, że tak samo Ci się unormowało.
A w sprawie brodawek to mam takie pytanie do karmiących mam. Słyszałam, że są takie silikonowe nakładki na piersi (nie wiem, jak to się fachowo nazywa), które pozwalają karmić jednocześnie chroniąc pierś. Próbowałyście? To skuteczne czy lepsze są maści?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na 7 tyg po porodzie 13 kg mniej uśmiech bardzo się ciesze bo przytyło mi sie 21 kg Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie polecam tych nakładek... próbowałam gdy miałam chwilę zwątpienia... niby dobrze przylegają do brodawki, ale są ciut dłuższe i maluch łapie za samą brodawkę a prawidłowo powinien złapać brodawkę z większością otoczki...
Pomijając że Jagoda nie chciała ssać cycka przez te nakładki...

A co do wagi... w czasie ciąży w sumie nabralam 17 kg, a miesiąc po porodzie mam 13 kg mniej czyli pozostało mi do zrzucenia 4 kg uśmiech
myślałam że będzie gorzej Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic tylko was podziwiać dziewczyny mam nadzieję ze nie przybiorę dużo na wadze i że szybko to zrzucę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyKey napisał:
Ja osobiście nie polecam tych nakładek... próbowałam gdy miałam chwilę zwątpienia... niby dobrze przylegają do brodawki, ale są ciut dłuższe i maluch łapie za samą brodawkę a prawidłowo powinien złapać brodawkę z większością otoczki...
Pomijając że Jagoda nie chciała ssać cycka przez te nakładki...

A co do wagi... w czasie ciąży w sumie nabralam 17 kg, a miesiąc po porodzie mam 13 kg mniej czyli pozostało mi do zrzucenia 4 kg uśmiech
myślałam że będzie gorzej Very Happy

Dziękuję LadyKey za odpowiedź. Tak mi się właśnie wydawało, że te nakładki nie mogą idealnie przylegać do piersi, bo każda jest inna. Pierś inna, nie nakładka.
A szybko zrzuconych kg gratuluję kolejnej mamusi. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak czytam Wasze wypowiedzi ile kilogramów zeszło... to serce mi rośnie uśmiech mam nadzieję,że ja też szybko zrzucę... i dojdę do swojej wagi z przed... i w miarę płaskiego brzucha ...

Inka.. ja kupiłam te nakładki z aventu. wezmę je już do szpitala. dam znać jak się sprawdzą oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja się zważyłam. Na ten moment zostało mi jeszcze 6 kg z 15. W zasadzie to jeszcze 3-4 niech spadną, a reszta może zostać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dziewczyny,że tak ładnie zrzucacie kg po ciąży. Ja narazie przytyłam 10 kg a zobaczymy na ilu zakończę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej laseczki uśmiech nie mam dostępu do internetu i dzisiaj tylko na moment jestem u brata więc korzystam żeby zobaczyć co się dzieje uśmiech
U nas czas leci w ekspresowym tempie uśmiech Wiktoria rośnie jak na drożdżach-ma już 60cm i 4450 na wadze uśmiech W niedziele mamy chrzciny,więc zamieszanie na całego jest w domu.
Tęskni mi się za Wami i mam nadzieję,że niedługo już będę mogła zaglądać tu codziennie uśmiech

Czytałam wątek Coni i też przeżyłam ostatnio chwile trwogi. O mały włos,a mała udusiłaby się na moich rekach. Ma mały problem z ulewaniem i pewnego dnia się zachłysnęła, przestała oddychać.. No i ehh masakra, dosłownie masakra. Dalej nie mogę się z tego otrząsnąć i po nocach nie mogę spać. Jak tylko zaczyna się dziwnie zachowywać to nasłuchuję czy oddycha czy nie. Czasami zastanawiam się czy nie skorzystać z pomocy psychologa,bo jest i ciężko.
Żadnej z Was nie życzę przeżycia takich dramatycznych chwil.

No ale teraz jest dobrze i rośniemy sobie dalej uśmiech

Tymczasem już kończę i się odezwę jak tylko będę mogła... Nadrobię zaległości (dziś wyskoczyło 455 tematówVery Happy)
Buziaki ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Następny
Strona 60 z 61

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group