Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Maleństwo ;*
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 19:54    Temat postu: Nasze Maleństwo ;* Odpowiedz z cytatem

No to tak oficjalnie jestem w 7 tygodniu ciąży uśmiech Szczęśliwe rozwiązanie ma nastąpić w okolicach 30 czerwca. Cieszymy się z mężem niesamowicie,ale jest jeden hmm problemik. W którymś wątku pisałam o tym,że dostałam Luteinę dopochwowo. Dziś byłam u innego ginekologa,który pracuje u nas w szpitalu. Zapytałam dlaczego mam tą luteinę i powiedział,żebym się nie martwiła,bo bez powodu bym jej nie dostała, lekarz musiał coś zauważyć i dla prawidłowego rozwoju ciałka żółtego mam ją zażywać. Jeżeli chodzi o nasilone ostatnio atrakcje wymiotne to jest kiepsko,bo niestety jeśli coś takiego występuje oprócz poranka w ciągu całego dnia, po kilka razy może grozić utratą ciąży (tak więc nie wierzcie temu co piszę na necie " wymioty są dobre,bo to znaczy,że zarodek się przyjmuje,a organizm odrzuca toksyny). Przez to mam hmm napiętą macicę,a to nie za dobrze. Całe szczęście jest to tylko wina tego okropnego wymiotowania. Dostałam skierowanie do szpitala. Mam się pojawić na izbie przyjęć jutro do godziny 9 rano... Będę karmiona elektrolitami (głównie potas i sód), zrobią mi wszystkie badania na poziomy pierwiastków, morfologię, USG i tak sobie będę leżeć aż do poniedziałku/wtorku... Troszkę się martwię,ale mam nadzieję,że wszystko będzie ok i to będzie mój pierwszy i ostatni dłuższy pobyt w szpitalu przed porodem.
Tak więc dziewczynki pojawię się dopiero za tydzień (no chyba,że w weekend mąż przywiezie mi laptopa) i zdam Wam relację co u mnie a właściwie u nas słychać uśmiech
buziaki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany... Dobrze, że poszłaś do innego lekarza, dobrze, że zrobią Ci badania...
Szkoda tylko, że niestety czeka Cię szpital, mam jednak nadzieje, że szybko wszystko wróci do normy i wrócisz do domku - szczęśliwa, że ten etap już za Wami uśmiech
Trzymam mocno kciuki, bardzo mocno uśmiech
I bedę wyczekiwać wieści! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady. mam nadzieję,że po szpitalu będzie już tylko coraz lepiej u Was

3mam mocno kciuki i ściskam. czekam na wieści w przyszłym tygodniu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady, trzymam kciuki żeby wszystko było ok i żebyś szybko wróciła do domu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje

i szybkiego powrotu ze szpitala
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również trzymam kciuki za to żeby wszystko było ok. Lekarz dobrze wiedział czemu Ci te luteinę przepisuje, szkoda tylko że dokładnie nie powiedział czemu. Sama musiałam zażywać luteinę, bo twardniał mi brzuch i groziło to dużo dużo przedwczesnym porodem. Tylko że ja już byłam po 20tc. A u Ciebie to początek ciąży, więc lepiej zapobiegać, niż potem pluć sobie w brodę, że nic się nie zrobiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzymaj się mocniutko, my trzymamy kciuki za szybki powrót do domku !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymaj się Ty i Maleństwo Twoje przytul zobaczysz, że szybko minie ten czas i zdrowa, już bez obaw wrócisz do domu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 10 Lis 2010, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojejku Lady uśmiech

oficjalne gratki zatem uśmiech
a badania napewno nie będą takie straszne i wszystko będzie w porządku... czekam na wieści za tydzień...

trzymam kciuki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 11 Lis 2010, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ukochany mąż przywiózł mi dzisiaj laptopa,więc mam jakiś kontakt ze światem,bo kontaktu z lekko starszymi koleżankami z sali jakoś nie potrafię złapać. Kompletnie nic się nie odzywają :/ Męczące to jest,no ale cóż, za to ja bardzo często,gęsto przez to sobie śpię. Od wczorajszego popołudnia czuje się lepiej, nie goniłam do łazienki, nie dość,że przeszły wymioty to na dodatek nie mam nudności. Za to pobolewa mnie coraz częściej podbrzusze w taki sposób jakbym miała dostać okres. Zgłaszałam to lekarzowi,ale powiedział,że mam się nie martwić,bo to jest normalne. I tak zażywam sobie dwa razy luteinkę, raz dziennie folik i trzy razy dziennie No-Spę .... Dziwne,że podali mi lek rozkurczający,no ale mam nadzieję,że wiedzą co robią. Oprócz tego dostaję domięśniowo witaminę B6,cholernie boli,no ale przynajmniej zapobiega tej nieprzyjemnej czynności... Jak byłam przyjmowana na oddział to pani doktor miała taką minę jakby mi nie wierzyła,że aż tak było ze mną źle, bo ja to stwierdziła "wcale pani nie wygląda,żeby coś pani dolegało, taka wesolutka,czerwoniutka". Człowieka w takich momentach chce szlak trafić. Dzisiaj rano na obchodzie lekarz pytał o moje samopoczucie i jak powiedziałam,że od wczorajszych kroplówek nic mi się nie działo to też zrobił nietęgą minę w stylu " co ja tutaj robię". Ja sobie sama skierowania nie wypisałam i nie wymyśliłam rzygania, więc dlaczego tak się na mnie patrzą? Chyba niepotrzebnie im miejsce zajmuje na sali.... Mam nadzieję,że jutro uda się mojemu Krzyśkowi porozmawiać z ordynatorem i powiercić dziurę,żeby w sobotę mnie wypisali do domu uśmiech Ale to wszystko okaże się dopiero jutro...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
Strona 1 z 61

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group